Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0683 18:22:21
EUR 34.8387 18:22:21
USD 32.5879 18:22:21
ALTIN ONS $2393.5350 18:22:21

Konu: Birikimden Spota Geri Çekmek

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
Esnek birikim de ki coinlerinizi spot cüzdana geri çekme işlemi

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Yazdım bunu abi emin ol bakalım bayramdan sonra planlara göre hareket edicem

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Merhaba neresi orası?

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Zaten Ankara Mersin 5 -6saat özel arabayla gelirsen antalyalara okadar para verenlere şaşıyorum bak netten Anamur Silifke erdemli müthiş yerler çatı bile yok buralarda kar zaten yağmaz :)

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Obaaa cok iyiymiş. Bunu değerlendiricem o zaman

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Denizde yanarsın derin soyulur kendini tanıyamazsınız:)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Çok güzel bir yer çokta ucuz küçük paralarla müthiş tatil yapılır kiralık evler var sahil dibinde günlüğü 80-100 tl arası yeme içme zaten ucuz yani 4 kişi 1 hafta 2000 TL'yi geçmez

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Ben yanlış almışım hocam Doğu'dan bunun için özür diledim. Sorun kalmadı. Sizde kusura bakmayın

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Merak ettiğim yerlerden birisi... kısmetse oraya da geliriz birgün

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Mersin de her yer Deniz nispet olsun:)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Amasraya gidicez günübirlik

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Ankara'da deniz varmı:)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Estf... bayramdan snrada denize gidecez gelirsen buyur :)

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Onda sıkıntı yok kardeşim kusura bakma yanlış anladım. Özür dilerim

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Mersin'den limon gönderirdim mesela sıktıkça hatırlarsın diye ben zaten yatırım işini bitirdim elimdekileri sattım 2-3 gün önce yazdım düşerse alttan alır uzun vade beklerim 5k ile al sat yapıyorum benim için yatırım güvenli olana kadar bitmiştir zaten

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Aga bizde ondan bahsedioruz :) ve bunu yaptık gecenlerde ankda

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Doğu ile sohbetimiz var hocam ben onun iyiliği içinde yazdım. Yoksa başka bir art niyetim zaten olamaz. Oda burada emek veriyor emek veren herkese saygım var.

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Bundan emin olun ki yatırımla ilgili hiç bir konumuz olmaz ben demin btc aldım @LostPassenger düşecek dediği halde bunun için size söz verebilirim siz engel işini iptal edin lütfen

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Kardeşim tanışırız onda problem yok lakin ben yatırım üzerine buluşma yada gruplaşmaları doğru bulmuyorum. Oturur sohbet eder çay içeriz hiç sorun değil.

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Anladım lakin davranışınızı taktir ettim ama engel olayına başka bir çözüm bulun lütfen bu beni gerçekten rahatsız eder

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Poolyazan mı ? Havuz diye bişey yok bende

Chzmagduru için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

@LostPassenger buradaki konularla ilgili bir iletişimden değil hayat belki bir çay içmek nasip olur düşüncesiyle bunu yazdı böyle bir dargınlığa vesile oldum İnan'ın ne yazacağımıda bilemedim

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Hocam deneyimler diyelim çok detay konuya girmeyim. Bu tarz durumlar iki tarafıda zora sokan süreçleri beraberinde getirir. Tabi herkesin kendi tercihidir. Saygı duyarım.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Senle de tanısmak isterdim aynı sehirdeyiz :) kısmet

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Eyvallah kardeşim naçizane tavsiyem bence isi ozele dökme basın agrimasin Allah'a emanet

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Bilmediğimden soruyorum neden böyle dediniz

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Karar senin tabikide. Ben bu arkds ile canlı görüşeceğim Allah kısmet ederse...

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Doğu bende bundan sonra engellisin kardeşim ben bu sosyal mecralardan erişime yanlış anlama ama karşıyım. Allah yolunu açık etsin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum