Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0714 03:58:10
EUR 34.9007 03:58:10
USD 32.5521 03:58:10
ALTIN ONS $2321.1300 03:58:10

Konu: gümüşte haziran kelebeği ! ytd

hayırlı geceler bu da bu gün son paylaşım olsun 4 saatlikte 29,25-29,89 hedefli kelebek formosyonu oluşmuş görünüyor! ytd
hayırlı geceler bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (110)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

İyi ya işte en kökü belki günlük destek olur:)

Tıkandı_baba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

İnşallah sabrınızın karşılığını alırsınız...

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Alsat diyemiyorum maalesef yatırım tavsiyesine girer, kararı kendiniz verin, Umarım en doğru kararı verirsiniz, Herkesin sermayesi de vadesi de farklıdır... illaki alacağım derseniz parça alın derim...
Hayırlı geceler bereketli haftalar

Uygur063 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Vallahi üstad ne deyim gram çakılı kaldı bazı arkadaşlar gibi 3,4 kuruş kâr gördümu satmıyoruz gram 550, 600 olacak dediler gram aldım, gümüş 8 üzeri dediler 7,54 den gümüş aldım bekliyoruz gelirse ne âlâ gelmezse beklemeye devam:)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Kaç gündür kapatıyor sonuç nafile

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Teşekkür ederim hayırlı geceler bereketli haftalar
İnşallah yakında uçar diyelim:)

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_atila ()

27.50 kac gündür görevini güzel yerine getiriyor yarın yorulup görevini 27.44 teslim etmese bari ytd

1BeğenmedimŞikayet

Uygur063 ()

Hocam elimde hiç gümüş yok burdan biraz parça alsammi

1BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Bu kelebekler 29 a bi ucmadı gitti ömrü kısa olduğundan mı acaba:)) inşallah kısa sürede 29 lari görürüz, eline emeğine yüreğine sağlık kardeşim...

4BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

27.71 kapatsa iyiydi:)
27.5 üzeri de fena sayılmaz elimizdekiyle idare edicez artık! Ytd

A_atila için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

A_atila ()

27.50 üzeri kalsın da 28.17 de mali biraz bosaltsaydik )

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Gümüş gelmeyince ben gideyim dedim getirmeye:)
Ytd

1BeğenmedimŞikayet

A_atila ()

Bilmukabele ustam
Geçen haftadan beri çok oynuyorlar onsla bakalım nereye kadar gidecek 26.80 gelse de rahatlasak artik

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ful değil! 4/5 :)
Hayırlı geceler bereketli haftalar kardeşim

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Eyvallah kardeşim teşekkür ederim
Hayırlı geceler bereketli haftalar

inşallah çalışır sırf bu ihtimal için hâlâ çıkmadım! Oluşturduğum fibo seviyeleri takip edilir,28.13x den sonra film kopar! Enaz AD dalgasının 1,27 katına kadar Yükseliş olmalı belki de 1.618 katı yapar...
ytd

0BeğenmedimŞikayet

ABÎDÎN_TAHÎR_DEN_SÎTEYE_SELAM_ ()

Gümüş de ki Kelebek. ytd.

1BeğenmedimŞikayet

A_atila ()

Emeğine sağlık ustam 28.33 üzerine günlük kapanış yaparsa hedefi 29.28 ve üzeri bekliycez ytd

2BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Full gumustesin ya korkuyorum:))

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Var olmaz mı:)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerine sağlık. Hani kalan TL için bir fırsat yokmu son yolculara:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum