Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 10:22:44
EUR 37.6173 10:22:44
USD 34.2604 10:22:44
ALTIN ONS $2653.7800 10:22:44

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Her gün yeni bir grafik çizip şu olacaktı bu olacaktı demeye gerek yok
( Sosyal medya grafik kaynıyor )
Trend ve yükselen kanal yeni bozulmuş değil 19 mayıs 28,05 ' de o kanal bozuldu , Kanala
girebilmesi için 29x üzerinde kapanış yapması gerekiyor. 35 usd neden mi gelmez ? Çizgilere iyi bakın. Daha öncede söyledim bu çizğiler aylar öncesinden çizildi. Şimdi nemi olacak ? veri kaynaklı ilk durak 28,14 civarı. Bende daha üstü henüz yok. 29x kapanışı görürsem size bende afaki rakamlar söyleyebilirim.

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Haberim yok dostum

Ayın 25 inde diye aklımda sanki kalmış

KISMETTEVARSA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KISMETTEVARSA ()

Pet dostum bu basel3 netlik kazandı mı haberin varmı onaylanırsa emtialar coşar deniyor...

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Sistem değişiklikleri oldu başgan
Nabza göre şerbet
Al sat başlayınca belki piyasa durumuna göre
Durum değerlendirme yaparız

Yazdım daha önce
O zamanlar acemilik dönemiydi

Ama şöyle deyim
Böylesi beklemektense al sat tercih ederim

5iva5lı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

5iva5lı ()

4,5 kuruş için degmez mi dıyosun başgan sıteye ılk geldıgın gunler 2,3 kuruş kar görunce satıyodun :)

1BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Çok fazla al sat vermedi 10 krş oynadı arada

Makas vergi derken 4.5 krş için değmez

Buğün son veri bakalım artık hayırlısı bakalım ne olacak

Bende sıkıldım artık izleyelim eğer veri yeşil gelirse
Düşüş sürecek
Yani zararkes yapsaydık şimdi 6.90 dan almış olurduk

Yine terse kalırdık ; ))
Umarım kırmızı gelirde düşüş bitmiş olur

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Kur değişti gelebilir tekrar bas kabul edebilir

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Deneme amaçlı trade plusdan 1 Gr gümüş almak istedim alamadım sürekli kur değişti yazısı geliyor ekrana ... Kuveyt Türk mobile bakacaktim orda almış olmusmuyum diye

1BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Eyvallah kardeşim hayırlı bereketli kazançlar diliyorum

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zararkes__ ()

Takipdeler etme ses sus göz gözü görmüyor pus. :). Adamın dibi

4BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

11-12 ağustos a kadar dip çalışmasını bitirmiş olması gerekir. ve yeni bir tepe için trend oluşmuş olacak. biraz bekleyeceğiz

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Tavsiye isterim

Yükseliş sınırlı olacak ise 7.46 ortalama var
Ana para. Kazancı çıkınca. 7.03 te

Satıp. Al sat yapayımmı ?

0BeğenmedimŞikayet

falcon38 ()

Faiz artımı bekliyorsunuz herhalde ustam kaç gelir sizce?

4BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Piyasa sus pus , Ben gerekli uyarıyı yaparken , sebepleri ile birlikte ! olurmu canım artık yeni teknolojiler var ve gümüşe daha çok ihtiyaç var deniliyordu. 30 usd'nin daha üzeri uzun vadeli güzel bi hayal artık. Şimdide 18-19 usd olacak korkusu salacaklar düşmeyin. bu yılın dibi tabloda var paylaştım 22,108 Bana göre talep bölgesi dip olarak 23,70 . izliyoruz bakalım ... ( ytd)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim üstadım.
Bir süre ben de pek yoktum.
Elbette yine devam edelim inşallah.
Elimde 2 adet çalışmam var
biri 31.7-34.0 aralığına yükselen
diğeri 19.6-16.8 aralığına düşen ihtimalli.
Ben de görebildiğim her ihtimali değerlendirmeye
çalışıyorum. Yine sizin çalışmalarınızı da beklerim.
Saygılar benden de size

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Hoş buldum hocam. Teveccüh ediyorsunuz teşekkür ederim. Yanlız sizin çalışmalarınız ile kordineyi kaybettik gibi. Devam edelim daha faydalı oluyor harmanlamak. Saygılar.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba hoş geldiniz değerli hocam.
Est. teşekkür ederim siz nasılsınız..
Sizin çalışmalarınızı incelemekten keyif alıyorum.

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Hocam merhaba , yorumu yeni görebildim. Teşekkür ederim. Nasılsınız

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İşte neden 35-40-50 gibi rakamların dilden çıktığı gibi öyle kolay olamayacağının bir diğer güçlü tekniğe dayalı çalışması desek yanlış olmayacaktır. Eline emeğine sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Aynı fikirdeyim üstadım. Olası senaryolarda usd ye bir yer bulamıyorum. Bu denklemde Amerikanın aslî ihraç ürünü olan usd nin tahtını kolayca devretmeyeceğini tahmin ediyorum. Fed harici güçlü alıcısı yok usd nin yâni para evine dönüyor. Hiper enflasyon zombi firmaların feda edilmesi durumunda ortaya çıkacaktır. Henüz bir miktar daha zaman var. Öte yandan yüksek turizm getirisi ihtiyacı, tl nin kasti zayıf tutulması ile canlı tutulmaya çalışılacak. Özellikle varlıklı kesimin hâlâ ödeme aracı usd ve Euro. Parite etkisi de dolar girdi açığını besliyor. Tüm göstergeler, kanımca ve kesinlikle YTD, doları işaret ediyor. Ama burada bir de btc unsuru var ki, derin geri çekilme olursa, onsları göreli olarak çıpa etkisiyle daha diplere gitmekten koruyabilir.

1BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

Seni uzunca bir süredir takip ediyorum. Kısa vadeli öngörüleri olan kıymetli arkadaşlar tabi ki sakın üstlerine alınmasınlar ama uzun vadeli dediklerinin arkasında olup böyle istikrarlı analiz yapanı çok az gördüm.

3BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Emeğinize sağlık hocam. Şöylede düşünebiliriz , Alımı ABD veri sonrası kim yaptı ? Misal avrupa ( almanya , hollanda vs vs ) Değil , ABD ' nin bizzat kendisi yaptı . DXY ' i de aynı şekilde ABD sattı. önümüzde Fed'in faiz arttırma olasılığı olacak ve ABD onsları zirveye taşıyacak ? Gerçekle örtüşmüyor. Birkez daha söylüyorum DXY Dip oluşumunu bitirdi , Spekülatif hareketleri görmüyorum ve Onslar haziran ayında iyi durumda değil diyorum. vakti gelince bu yaqzışmalarımızı alt yorum olarak hatırlatacağım :) Hayırlı akşamlar.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Katılıyorum üstadım. Gram bazında göreli yükselişler aldatıcı oluyor. Zannımca düşüş kanalı açıldı ve usd yazı başladı. ABD dolar kanalını daraltarak ve endeksi yükselterek zannımca enflasyonu gelişen ülkelere ihraç etmeye çalışacak. Her zaman dediğimiz gibi,
YTD

1BeğenmedimŞikayet

Ömer11 ()

Çalışma için teşekkür ederim sn selçukçelik hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü_59 ()

Siz alim yaptinizi selcuk bey

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Grafikte Kırmızı Noktalı bölğe 28,14 üzerinde tutunabilirse zaten yükselen kanala girecek anlamı taşır. fakat dediğiniz gibi haftalık şişti ve bana göre düşen kanal açıldı.

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Sizce bugün olanlar teknik yani öylemi hayırlısı olsun kardeşim:)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Bende 28.10 kadar iyi ihtimalde çıkabilir gibi gördüm .. kırdı kanala onay almaya .. tekrar içine girip yükselmeye devam ederse orasını bilemicem artık haftalıkta onsta göstergeler tepede görünüyor

1BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Eline emeğine yüreğine sağlık kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum