Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 12:09:49
EUR 34.9839 12:09:49
USD 32.2051 12:09:49
ALTIN ONS $2414.8350 12:09:49

Konu: Vakıf makas

ibonline ()
Platin

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

alierdiii ()

Amin cümlemize kardeşim üşendiğimden ve bi dünya yokuş yaparlar diye uzun zamandır gitmiyordum yüksek marjla işlem yapıyordum gittim 10 dakıka bankada işlem sürdü 1-2 saat içinde de özel kur tanımlandı bakiyesi uygun olan arkadaşlara yardımcı olmak için buradan söylemek istedim

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Güle güle hayrını görün karddesim Rabbimmm herbir mümin kardeşlerimize hayırlı helalinden bol rızık ihsanetsin verdigi rızıktan tasattuk nasibeylesin
Selam ve selametke hayırlı cumalar

alierdiii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

alierdiii ()

Senin bankan vardı o da ani düşüş çıkışlarda aşırı makas açıyor 2 gün önce şubeden Kuveyt'e aktardım o da açar bütün bankalar açıyor malesef

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Sizede hayırlı günlehı yeni yani benim 200 dü kartıda aldım ödeme yapmıyordum ama makas 3 50 du
Meblayı baskayere baglayınca özelkurda kalktı
Bende kuveytte aktardım ama memmunda deyilim
Tf×yüksek oldugu gibi alım 30 k dan asagı olmuyor
Bu bankalar batırdı bizi
Vakıfta ani düsü çıkıslarda işlem yaptırmıyordu sizde nası bilmem

alierdiii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

alierdiii ()

Dostum Kuveyt'te 100 K civarına bi kredi kartı 1 de otomatık ödemeye 2 gün önce bu makası aldım

0BeğenmedimŞikayet

ibonline ()

Kardeş sen mesajı nasıl anlıyorsun bizim burada böyle bir şeyi iyiye yorarlar yani demem o ki banka bizden zengin değil gidip hakkımızı istiyoruz hele hele bu Karun düzende bunlardan ne kar elde etsek azdır

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Bunası çevab :(
Babanızın mzlı demedimki sadeçe nekadara verdiler dedim. kusurabakmayın rahatsız eddim belliki:(

ibonline için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibonline ()

Evet onu ikidir yaşıyoruz hani bi gece ansızın gümüş çıktı 696 ya kuveyttekiler sattılar biz hava aldık yine iki gece önce 334 den Platin satanlara biz sadece bakabildik geçen bankaya bu durumda ilettim etten püften cevap yazmışlardi
Son günlerde, Uluslararası Kıymetli maden ve Döviz piyasalarında yaşanan cari kur hareketlerinin oldukça volatil olması ve fiyat bozulmaları yaşanmasından ötürü kısa süreli olarak kur makaslarımız açık duruma gelebilmektedir. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibonline ()

Banka babamın malı değil sizde mobil şubeden yazın yanliz benim mebla daha çok bilgin olsun

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Nası bukadar düşük makas
Kaçtleye açtılar bu kuru
Ben iki yüz bine açtıramadım vakıfda

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum