Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 16:17:24
EUR 34.8238 16:17:24
USD 32.3379 16:17:24
ALTIN ONS $2301.8900 16:17:24

Grafiği gönderen: super_conqueror

ONS ALTIN

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Rica ederim.

bilgi34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

bilgi34 ()

Tşk ettim kolay gelsin

MaSTeR_AyFoX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Mesaji yeni gordum c. tesi carsida ata eski alis has alis 524.5x659.50 =3459 tl ata eski satis has satis 526x 661.5 = 3480 tl yenileri alista 662 satis 668.5 diye hesaplayabilirsiniz..

bilgi34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Diger yorumlarima ek sitedeki fiyatlar carsi ekrani ve fiyatina gore dogru degildir.

Tonsuz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Kuyumcu alisida 638x524.50 den 3346 tl idi

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Dun c. tesi has satis carsida 526 idi. Eski tam 526x643=3382 tl idi.

1BeğenmedimŞikayet

bilgi34 ()

Üstadım hayrlı işler çarşıda ata lira alış satış fiyatlarını söyler misin.

1BeğenmedimŞikayet

Tonsuz ()

Merhaba hocam size bir şey sormak istiyorum musadenizle eski tarihli tam altın fiyatını sitedeki alış fiyatından( kuyumcunun benden alması) 120 TL daha az veriyor sizce bu normalmi

1BeğenmedimŞikayet

Çaylak_2620 ()

Dualarımız ibadetlerimiz kabul ola amin ecmain

1BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Sizinde Cumanız mübarek olsun kardeşim

6BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Vakti şerifler hayrola. Hayirlar feth ola. Şerler def ola. Gönüller şad ola. Cenab- ı Hakk dert verip derman aratmaya, hastalarimiza şifa, dertlerimize deva, gönullerimize iman, kalplerimize musaffa eyleye, dualarimizi dergah- i izzetinde kabul ve makbul eyleye. Nefesimiz hak nutkumuz can bula. Gönlünüz ve haneniz huzur dola. Cumamiz mübarek ola. (:

omer_hattap_292929 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

omer_hattap_292929 ()

cumamız mübarek olsun kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

cevap da yazayım ki yarın bir daha okumak için profilimden kolayca bulayım :) teşekkür ederim.

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ons altın üzerinden gidiyorum. Yakında tekrar yukarı dönmesini bekledigim için dolarda kısmide olsa geri çekilmeler olabilir. Yani ons ayagını saglama aldıktan sonra dolarda yükselirse gramda artış iki ayaklı olur. Eger ons altın tahmin ettigim gibi ilk 2300 civarı tepe yaparsa gramları tekrar dolara geçerir onsun düşmesini beklerim. Dolarda orta vadede bir düzeltme ihtimali var. Ama bu bir tepe sonrası olabilir.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

mevcut şartlara göre dolar çıkmaya, ons da düşmeye devam eder muhtemelen... diye anladım, teşekkür ederim.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Newton'un birinci kuralı: Bir hareket başladıktan sonra aksi yönde kuvvet uygulanmadıkça aynı yönde harekete devam eder. Yani düşen şey düşmeye, çıkan şey de çıkmaya devam eder.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

şu anda dolar yüksek ons düşük diye, değil mi? peki önünde sonunda bunun tersini de yapmak zorunda mıyız bir anlamı olması için? benim dolar artırmak gibi bir derdim yok mesela... ama... şimdi dolarla ons alsam, sonra tersini yapıp dolar arttırsam ve sonra yine tersini yapıp altını arttırsam bu işime gelir. böyle düşünülebilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Tamam oyle olsun, cikarsan bana da soyle ben de cikayim sonrasinda beraber borsaya veya sanala giriş yapalım:)))

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Sen sabirli yatirimcisin halil abim :))

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Yok o kadar sabredemem :)

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Cikma. halil abim 8.58 uzeri kaldikca kapanislar yaptıkça hedef 10.10

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Muhtemelen olacak. RSI saatlikte aşırı düştü. Düzeltsin düşüş devam edecektir. YTD

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Dolardan grama geçerdim. Çunku gramın getirisi dolara göre daha fazla olacaktır.

ÖzLeMm09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Olmasa cikarmiydin:))

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Olabilir hocam ama alim firsati dicez artik ana yon yukari cunku bence

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Insallah abi dip gelirse sattigimi yerine koyabilirim.

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Sanki biraz daha onsu basacaklar gibime geliyor ama çıkışı sağlam olacak.

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Senin tahmin nasil hocam yarin ki abd verilri icin

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Bakalım yarın ki veriden sonrayı da bir görelim dostum.

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

1865 alti suan yok hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum