Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 02:13:52
EUR 34.8238 02:13:52
USD 32.3379 02:13:52
ALTIN ONS $2301.8900 02:13:52

Grafiği gönderen: Dönence

⭐⭐Dönence ()
Bitcoin

Ben burda günlük kapanışlarda 41.100 üzeri günlük kapanış beklerim eğer onu(41.100) görmeden 33.400 Altın da günlük kapanış yaparsa tedirgin olurum.30960 altı günlük kapanış yaparsa korkarım kapanışta 28780 altı kapanışta derimki o zaman gerçekten ayı piyasası gelmiş derim.Tabi bu dediklerim kaç günde olurdan ziyade günlük hangi kapanışta olacak önemli.NOT:Haftalıkta kötü diyemeyeceğimiz bir kapanış yaptı.Benim btc de param yok ama 5 farklı altcoinde param var birini çoook uzun vade tutuyorum diğerlerini duruma göre değerlendireceğim peki neden BTC? Çünkü BTC altcoinlerin tamamının AMİRAL gemisi o çıkmadan diğerleri nden asla bir şey olmaz(O nedenle inanın uzun süredir kendi coinlerime bakmıyorum BTC yü takip ediyorum).Ben ayı piyasası geldiğine inanmıyorum sene sonu BTC nin 6 rakamları göreceğine inanıyorum.Eğer ayı piyasası geldiğine inansaydım zaten tüm coinlerimi zararım olsa bile çıkardım nedenmi? Çünkü 1000 dolar ları görmüş alt coinler ayı piyasasında birkaç dolarlara düşmüş umarım açıklayıcı olmuştur. Bu şekilde olmadı söylenecek çok şey var analiz adına ama bu platformda ancak bu kıadar.Kimsenin analizi beni benim analizim kimseyi bağlamaz.Her analizin yanılma payı vardır.Kesinlikle YTD.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam inanın benim burda tek amacım var yatırım tavsiyesi vermeden düşüncelerimi yazmak belki bazı arkadaşlar bu analiz ve düşüncelerimi araştırarak kendi düzgeçlerinden geçirip kendi yatırımlarını yaparlar yoksa ne yıldız ne de takipci benim için önemli değil kazandığım paraya bakıyorum güzel düşünceleriniz için teşekür ederim...

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

emek36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

@Dönence tebrik ve takdir ederim.

Münakaşaya girmeden zararkes yapmadan ve yaptırmadan mantıklı yaklaşım ve bilgilerle az mesaj yazarak düşüş sürecinde çok yardımcı oldunuz. Tekrar tebrik ederim.

Bundan sonraki süreçte de sizin nezdinizde elimizde bir miktar nakit ve coin ile, acele alım ve satım yapmadan yola devam edilmesi gerektiğini hatırlatmak isterim...

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

eyvallah hocam bilmukabele...

ACEMİ_000 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @Dönence cok teşekür ederim . Bereketli kazanclariniz olsun.

Dönence için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

@ACEMİ_000 hocam bahsettiğim durum üst yorumda...

3BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Burda asıl sorun:1)İşten anlıyan ya da anladığını sanan bazı arkadaşların doğrudan yatırım tavsiyesi vermesi hatta bazılarının bunu milletin gözüne kadar sokması.
2)İşten anlamayan arkadaşların ise bu tavsiyelere balıklama atlaması.
3)Zarar eden arkadaşların bu ne nedenle zararı başkalarına fatura etmeleri.
Fakat herkes yatırım kararını herkes kendi özgür iradesiyle kendi parmakları ile o tuşlara basarak veriyor. Kimsenin kimseyi suçlama hakkı yok.
Sonuç:Yaptığımız yatırımın zararını üstlenecek olgunlukta değilsek buralara takılmayalım garanti karı olan yatırım araçlarına yönelelim yada kendimizi geliştirip kimsenin kararıyla yatırım yapmayalım...

Bakın üst yorumda çoğunun şimdiden dillendirdiği btc fiyat aralıklarını yada destek ve dirençleri 3 hafta öncesinden buraya yazıp o bağlamda yatırım yapmışım kendi kararımla ve demişimki yatırımlarım sadece beni bağlar amaç sadece düşüncelerimi analizlerimi paylaşmak vesselam..

3BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Üst yoruma dikkat edin verilen değerlere 3 hafta(21 gün önce) önce yazılmış ben tedirgin değilim çünkü biliyordum bu durumları ve ifadeye dikkat edin ''kaç günde olurdan ziyade günlük hangi kapanışta olacak''YTD. Analizim beni bağlar...

2BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Üst yorum 2 hafta önce paylaşılan yorum grafiği boş verin , yazılan destek ve dirençlere dikkat edin günlük kapanışlarda 14 günde ne olmuş kalemle çizilmiş gibi ben destek ve direnç paylaşmam saat başı işten anlayan ne demek istediğimi anlamıştır. Destek ve direnç böyle verilir. Amacım düşüncelerimi paylaşmak... Benim analizim kimseyi bağlamaz kimsenin analizide beni bağlamaz.. YTD.

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Şu anda grafik paylaşımımda da dediğim gibi ben beklemedeyim kendi altcoinlerime değil btc ye bakıyorum çünkü amiral gemisi o...

erk_ank06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

İnşallah Hocam.

Dönence için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Rica ederim umarım düşündüklerimiz gerçek olur ve herkes zararını kara dönüştürür bundan sonrada ezbere alım satım yapmadan burdaki üyelerin yazdıklarını kendi grafik analizleri ile harmanlayarak en doğru kararı verirler.

Savaş06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erk_ank06 ()

Hocam alt coinleriniz hakkında bilgilendirmeniz mumkunmu bizleri

0BeğenmedimŞikayet

Savaş06 ()

Bir çok konuda aynı düşünüyorum.
Emeğinize sağlık.
Like...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum