Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0667 14:04:25
EUR 34.7996 14:04:25
USD 32.6015 14:04:25
ALTIN ONS $2376.3500 14:04:25

Konu: Gram altın senaryolar 2 ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

arkadaşlar geçen gün son bir grafik diye bir grafik paylaşmıştım
onun paralelinde önceden olacaklar ile ilgili sadece kendi fikrimdir yatırım tavsiyesi değil hareketlere önceden hazırlıklı olmak ihtimalleri değerlendirerek doğru yola ulaşmak için paylaşıyorum gerisi piyasa yapıcıların işidir sen malı almadan önce sabrını almazsan her rüzgarda başka yere savrulursan düşünce almaya çıkınca satmaya cesaretin yoksa piyasa sana 9 ay önce 525 ten sattığı malı 400 den korkuyla aldırmaz
2 ay önce 400 den almadığın malı da 580 den elden teslim yapar bunlar kısa vadeli yatırımcı için geçerli bu çanak ve ya fincan kulp ikisininde hedefi eninde sonunda 670 li seviyeler ama önümüzde ki hafta nerde 600 ler demeye başlayanlar olacak bugünden yarına yok öyle 600
sabah aldım öğlene çıksın akşam sattım sabah düşsün istiyoruz ama yatırım uzun vadeli iştir bir türlü öğrenemiyoruz

Yorumlar (128)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

boş ver kardeşim işimize bakalım

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Kim abi o çözemedim?

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Aleyküm selam :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Sayfanin ustası sterlinci oldu ben bugün sterlin diyene kadar sterlinin s sini anmamıştı oysa :)

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Ressam herşeyi yazmış daha ne yapsın abi:))

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Yine nokta atışı tespit abi fırsatı değerlendirenlere selam olsun birde benim gibi seyredenlere selam olsun:))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Sosa tozlu raflardan bunun da sonuna geldik senarist çizmiş 3 ay önce:)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Güzel çizemedim idare edin akşama görüşürüz nasipse

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Gördüm muratım

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

hızla çizip acele ile atarken yanlış oldu kardeşim :)
yenisini attım

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

pardon arkadaşlar acele ile yanlış grafiği yükledim
benide panik ettiniz

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Emeğine sağlık muratım

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

amacın satayım alttan alayım ise bence geç kaldın
yeni alım yapayım ise hem trend hem fibo destekleri grafikte 492 48o bölesi hem trend hem fibo destekleri ile dolu ya sabırla beklersin desteklerden alırsın dibin dibini beklersen Tl de kalırsın
ya da 503 üstünde kapanış alır o zaman alırsınkimse hiç bir rakamın teminatını veremez ha ben bu platformda yemin edenide gördüm neyine güvendiyse yemin ederken

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Kapanışlar ile anlariz üstte 503 rakamına tekrar atmaz 496 altında kapanış alırsa gideriz

Şeker_kız_Candey_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Murat5635 Hocam Allah razı olsun. 480 civarına inmek istedigini yada burdan dönecegini nasıl anlarız. siz 530 larda satın demişsiniz. gözümden nasıl kaçtı.

1BeğenmedimŞikayet

Altın_Dostu__ ()

Gümüşünde grafiğini gözümüzün önüne atsaydın Kıymetlim :)

1BeğenmedimŞikayet

ADSIZ_NESLİ ()

Helalll::))aynen üstadım::))ellerınize gönlünüze sağlık::))

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Bende ki en kötü senaryo bu
@Bjk42_ değişen bir şey

0BeğenmedimŞikayet

Yaren3 ()

Teşekkürederim kardeş ben ona senin diyeceğini fazlasıyla dedim zaten merak etme rabbim büyük var dir Bunda da bir hayır inşallah diye kendimi teselli ediyorum

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Öncelikle anlattiğın bu zor duruma disklike veren arkadasa bir şey derdim de burası müsait değil
Yeniden ev alacaksan vadesi belli para ile işlem önermem
Gram ve gümüs olarak en azindan yarisini yerine koyarak degerlemdirmeni ytd olarak söylerim

Yaren3 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Abi olacak o zaman da ben demistim diyecekler ama seneye bu sene değil

Altın_Dostu__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Olustu zaten kardeşim şimdi kulbu kirmasini bekleyecegiz

Meke07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaren3 ()

Merhaba murat kardeş ben dün altınımı satmak zorunda kaldım ev almak icin onda isler terse gitti sorun çıktı vaz geçmek zorunda kaldık simdi param açıkta kaldı ne yapabilirim lutfen fikrini yazarmisin benim hiç bir bilgim yok şuan beynim durdu resmen çok üzgünüm ne yapmalıyım altın yükseliyor özelden mesaj yazma varmı burda bilmiyirum o yuzden burdan soruyorum ?

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Kulp tamam mi simdi. Birde platin ons alirken once usd alip onunlami aliyorsunuz yoksa firek tl ile mi

0BeğenmedimŞikayet

Meke07 ()

Kulp oluşacak mı Hocam. Nasıl anlarız kapanış ip ucu verir mi. Acemiyim. Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Dostu__ ()

Hoşgeldin Dostum, papatya her zaman ki gibi onsu 1500 olacak diyordu :):)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

100 bile bekledim de çıkmadı :))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Sabah bakamadım görmedim
Aynı tas aynı hamam diyorsun rekor kaçtı 350 var miydi

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Abi herkes kendi bilir sabah burda milllet nereleri bekliyordu yine kayboldular :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum