Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0651 03:14:33
EUR 34.6147 03:14:33
USD 32.4761 03:14:33
ALTIN ONS $2324.3900 03:14:33

Grafiği gönderen: vedat0725

Sarı 50 kırm100 mavi200

50günlük ortalamanı kırmızı çizgiyiyi kesmesiyle beraber derinleşen bi düşüşümüz var. Yorumladığımız grafik orta uzun vadedeki ihtimaller. Şuan için alt destek te biraz bizi soluklandıracak nokta mavi çizginin üstü ilk etapta. Bi çoğumuzun beklentisi bu yönde. Piyasanın şekilleneceği kırılma noktalarından biri olacak. Haftalık ve günlükte yeşil kapatacağız son mumumuzu. Trendin dönüşü için bi tık umutlandırıyor bizi ancak aylık kapanış sonrası tabiki hedefler grafikler değişecektir. Ama en ölümcül durum şuan için sarı çizginin kırmızıyla beraber maviyi de kesmemesi. O yüzden 41 civarına doğru dirençleri kırarak gelmemiz önemli. Haftalık ve günlükte yeşil kaldığı takdirde bu ihtimal yüzde olarak ibreti bi tık 41e çevir ebilir. Onuda izleyip göreceğiz

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Kapitalist düzen böyle dostum ne yazıkki

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Haklisiniz hocam.

vedat0725 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Iste sorun orda hocam adamlar ne derse o oluyor

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Şöyle bi piyasa düşün dostum, bugüne kadar çıkarılmış dolaşımdaki ve soğuk cüzdandaki btc lerin büyük bi çoğunluğunun belli tekel insanların elinde olduğunu ve bunun kitleleri sürü psikolojisiyle alım satıma zorlayabilecek bir miktarda olduğunu. Yani başka bi deyişle bir piyasada domateslerin %55-60 i senin elinde geri kalanı çok fazla bi kitlenin elinde parça parça duruyor. Senin burda pazar fiyatını belirlemedeki etkin çok yüksektir. Domatesler piyasaya göre 1-2 liradan giderken bi anda piyasayı 50kuruşada düşürürsün 5lirayada çıkarırsın. Yani normal şartlarda yukarı gidecek bi piyasayı al aşağı edebilirler. Bu adamlarda bu konuda insanları sövüşlemede 1 numara.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hocam ben şunu kestiremiyorum yarın kapanış olumlu oldu diyelim herşey iyi beklerken 30.000 gelme ihtimali olmayackmi? Bazen bakıyoruz herşey iyi olumlu kapatmış pat 2 3saat sonra düşüş oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Dostum zaten bu bize sadece bi fikir verir, bskılabilecek çok form ve teknik var, ara ara atarız birlikte bakarız

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Dostum önümüzdeki kapanışlar hangi yönde olur kesin bilemediğim için şu gün olur yada olur demek imkansız.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Üstad ben aylık haftalıktan çok flama üçgenini takip edeceğim. Çünkü gördüm ki öncesinde aylığı haftalığı kötü kapatıp sonrasında da farklı hareketler görülmüş coinlerde..

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hocam süreç nezaman belli olur kesip kesmeyecegi zaman okarak nezamana denk geliyor. tsk.

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Kısa vade için ise al ver ekonomiye can ver devam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum