Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 19:14:06
EUR 34.7339 19:14:06
USD 32.5072 19:14:06
ALTIN ONS $2392.1450 19:14:06

Grafiği gönderen: RESSST

demiş vatandaşın birisi.ytd

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lootbrok ()

R. c ederim hülya hanım Slmlarınız iletildi. Saolun

hülya_buungaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hülya_buungaa ()

sağlıkla ilgili olmadığına sevindim. belki bizler için tekrar gelir birgün. hakkını helal etsin. selamlarımı iletin lütfen teşekkürler bol kazançlar

Ragnar_lootbrok için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lootbrok ()

Mrb r. c ederim ne demk çok şükür ressst iyi adminlere kızdı sayfayı sildi.

0BeğenmedimŞikayet

hülya_buungaa ()

merhaba sizi rahatsız ediyorum kusura bakmayın ressst hesabı kapatmış en son hastaydı merak ettim önemli birşey yoktur umarım. onun için mi kapattı acaba?

0BeğenmedimŞikayet

hülya_buungaa ()

olur inşallah sağlıklı haberlerinizi bekliyoruz

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Sağolasın o dediğin o kadar kolay olaydı :))

1BeğenmedimŞikayet

umides ()

Geçmiş olsun hocam, tez zamanda sağlığana kavuşursun İnş.

1BeğenmedimŞikayet

hülya_buungaa ()

geçmiş olsun murat bey bu kadar dua alıyorsun sana birşey olmaz :)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Nane getirdilerde senden limon gelemedi bı türlü :)))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Allah razı olsun sorandan dusunenden herkesten. Sağlık önemli tabide şimdi eskisi gibi değil en uffak şeyde huylniyorsun.

ayaz_bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayaz_bey ()

Cok gecmis olsun usta en yakin zamanda sagligina kavusursun insallah like vereyim ilac niyetine iyi gelir insallah

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lootbrok ()

Baskan inşllah bişey çıkmick ikinci testi unutma çalışıyom aksam ararım seni nane limon eksik etme tekrardan geçmiş olsun grş baskan.

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Ben full maldayim:) demekki bir beklentim var bugün yön yukarı olmassa halimiz duman zaten :) ne alacaksın btc mi?

MeDuSaAa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MeDuSaAa ()

Yani sen benim yerimde olsan bugün 42 k beklediğim için burdan alım yapar miydin yapmaz mıydın başkan?

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Sırf sana yazdım. :)) piyasada bir gariplik var. Bir turlu inmiyor. Coinde shib yuklu. Gram zaten vardi. Lotda ateks ve gerel yükledim
Gerel elektrikli araba şarj odaklı. Yakin yıllarda daha on plana çıkacak. Bir çok ulke elektrikli arabaya yöneliyor. Uzun vade dursun.

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

37500 u kiramayabilir birkere de evet o açıdan önemli direnç dedim ustam zaten

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

yanlıs yere yazdıgını soyle bana ne olur :)))

Şaşkın1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MeDuSaAa ()

Hocam yanlış anlama beni duygusal bakmayalim olaya ,4h bollinger üst bandı da 37500 de orayi bir nefeste kiramaz gibime geliyor o yüzden %50 maldayim ve hatta elimdeki %50 yi bile çıkmayı düşünüyorum alttan alım için , senin fikrini öğrenmek istedim sadece

0BeğenmedimŞikayet

Sinemgms ()

Kapatmazsa elimde karda olanları satayım değil mi ? Geçen düşüşte almıştım

1BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Lot da ekleme yaptım zaten 2 ay içinde daha olumlu olacak. Ateks ve gerel ekledim. Gerel 3 5 sene 200 300 tl olur. ytd

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Konuşmak istemiyorum ustam benim inancım kırması yönünde aksi ihtimali ozaman konuşalım çünkü ozaman işler degisir vade olarak işimiz uzar

0BeğenmedimŞikayet

MeDuSaAa ()

O kapanış gelmezse peki ya?

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Tekrardan geçmiş olsun haber verirsin

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

33400 en önemli destek oraya düşerse ciddi tepki alır 37500 u ama bugün kıracağız kırmak zorundayız bugün 42 k civarında kapanış şart gece 3 te

0BeğenmedimŞikayet

MeDuSaAa ()

Başkan 37500 de direnç kuvvetli orayı kırar miyiz sence ? Kiramazsak nereye kadar düşebiliriz tahmini ? %50 nakitte bekliyorum alım yapacam ondan soruyorum , zarar büyük yardımına ihtiyacım var

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ne yemek ne uyku cok aram yok ıste ruzgarda kaldık muhtemelen bakalım gecmezse bı test daha yaptırcam.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sagolasın bol lımon takvıye devam atesı atlattık sımdılık toparladım bıraz.

Ercmnt için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Zaten test yaptırdım diyorsun nefes darlığı ciddi derecede yoksa korkma ustam beslenmene uykuna dikkat et yeterli geçmiş olsun

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sagol ibo grıp dıyoruz sımdılık bugun ıyıyım.

1BeğenmedimŞikayet

Ahaltın ()

Üstad geçmiş olsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum