Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0718 16:05:13
EUR 34.7296 16:05:13
USD 32.3813 16:05:13
ALTIN ONS $2333.4150 16:05:13

Konu: uzun vade yi bir de böyle anlatmayı deneyelim YTD

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

hayırlı cumalar bereketli kazançlar
tarih tekerür eder mi etmez mi zaman gösterir

Yorumlar (191)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Horoz1420 ()

Yok usta 1000 TL Ler uzakta değil zaten

HARZEMŞAH için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HARZEMŞAH ()

Bu sadece bir tahmin sonra zan altında bırakma

Horoz1420 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Horoz1420 ()

Teşekkür ederim abi

0BeğenmedimŞikayet

HARZEMŞAH ()

1100 tahmini var ama ne zaman gelir veya gelmez tahmin sadece

0BeğenmedimŞikayet

Horoz1420 ()

Kaç demişti abi

0BeğenmedimŞikayet

HARZEMŞAH ()

Ben bilmem bir arkadaşımız tahmin öngörü olarak vermişti artık tutarmı bilemeyiz

0BeğenmedimŞikayet

Horoz1420 ()

Kaç gelir usta

0BeğenmedimŞikayet

HARZEMŞAH ()

Murat kardeşim verdiğin tahminin gelme ihtimali yüksek öngörün muhtemelen tutacak YTD dir.

0BeğenmedimŞikayet

firmasenibulsun ()

Çok teşekkür ederim. Bereketli kazançlar

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

eline sağlık kardeşim

firmasenibulsun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Biz tşk ederiz sagolun

0BeğenmedimŞikayet

firmasenibulsun ()

Çok teşekkür ediyoruz. Bereketli kazançlar

musaelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Bir like verildi

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Güzel yorum

2BeğenmedimŞikayet

firmasenibulsun ()

Genel bir yanlış strateji dikkatimi çekiyor. Geçen yıl 470-530 aralığında yatırım yapanlar bu yıl 560-570 aralığında satış yapmayı düşünüyor veya ifade ediyor.
Aslında hangi yatırım aracına yönelirseniz yönelin 1 yıl ticarette oturma yılıdır.
Çokça denenmiş bir al sat formülünde başarılı olan kişi sayısı çok azdır. Alım satım makas masrafına çalışmak gibi görüyoruz.
Asıl yatırım orta ve uzun vadede kazandıran yatırımdır.
Sizin yayınladığınız grafikte zaten bunun en önemli kanıtı
Sadece sukünet ve soğukkanlı bir anlayışla aciliyeti olmayan parayla yatırım hep kazandırmıştır
Finans yatırımlarında Çok hareket Az berekettir. YTD

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

aynen baba doğru dedin 480 de aldım yazdığımda daha düşer mi diye soranlara altta 10 lira var üstte 100 lira yazdım

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Dostum yıldızların parlıyor.. Maşallah diyelim, arada tozunuda al.. Bu konuda sen 500, ben 300 kere yazdım.. Biz pahalı ürün seven milletiz.. Satılacak yerde alırız, alınacak yerde satarız.. Tatil nedir bilmeyiz.. YTD..

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

kardeşim asıl sorun nedir biliyor musun o 4 aylık düşüşlerden önce almayıp gidip en tepeden alım yapmak sonra 4 ay ters psikolojisi yaşayıp yatırıma kılıf bulmak, gümüşün tersi pistir mesela 3.40 tan elimde gümüş var hadi düşürsün beni terse göreyim

0BeğenmedimŞikayet

firmasenibulsun ()

Grafik aslında her şeyi anlatıyor. Tüm emtiada olduğu gibi panik al satlardan uzak, yakın zamanda lazım olmayan bir nakit ve sonuç: orta ve uzun vadede kaybetme riski yok. YTD

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

hayırlısı abim gelirse bekleyenindir diyelim

0BeğenmedimŞikayet

HARZEMŞAH ()

Kardeşim hayırlı akşamlar dilerim. Başkasını bilmem ben bu çizime inanıyorum 2023 hazirandan önce bu hedefin gelme ihtimali yüksek seçimden önce burayı görebiliriz. YTD dir.

0BeğenmedimŞikayet

HARZEMŞAH ()

Murat emekli memur olunca al sat işini bilmem zaten 300 den aldığım 500 gr la bekliyorum bir ev alıncaya kadar kalsın inşallah almak nasip olur

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Ne güzel işte örnek yatırımcı

Dumanlı06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dumanlı06 ()

ben 14 yıl bekledim hocam:))

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Daha 18 ayı var abi :) burda onu bekleyecek yatırımcı yok zaten :)

0BeğenmedimŞikayet

HARZEMŞAH ()

4 ay olmuş ya bir gelişme var mı diye dedim neyse seneye yazın bakalım :)))

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Hayırlısı geceler abi güncelleyeyim tabii ki ama neresini
2023 yılında 700 lira gram

0BeğenmedimŞikayet

HARZEMŞAH ()

Murat hayırlı geceler zaman bulursan bu grafiği Güncellerseniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

baktım kardeşim gümüş aynı trendlerde %100 yakın zamanda ise %200 yapmış gün geçtikçe daha yükseliyor gözde yatırım aracı oluyor :) ytd

Bjk42 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

istemeden oldu yazarken aniden aklıma geldi

efelif için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum