Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 19:27:29
EUR 34.9839 19:27:29
USD 32.2051 19:27:29
ALTIN ONS $2414.8350 19:27:29

Konu: btcusdt 24 mayıs 2021

⭐⭐USTAMM ()
Bitcoin
btc USDT 24 Mayıs 2021
YTD

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Allah yardimciniz olsun insaallah.

Aydinderya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aydinderya ()

Benimki yarı eş yarı kardeş her ikisine de destekteyim :) kardeşimi evlendirecez şuan ilk hedefim ona odaklı )

Blluzncln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

; ) kesinlikle en zor şartlarda bile olsa eşlere destek saglabilmekte güzel.

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Benim meslek sebebiyle grafik cabuk ogrenirim gibi geliyor hocam. Kendimce takip ede ede bi kac takdik gelistirdim ama suprizler olunca ne yapacagimi sasiriyorum.

vedat0725 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aydinderya ()

Valla bizim hakkımız ödenmez :))

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Hic sormayin ben normalde de uykuyu cok sevmem 4 saat yeterdi. Ama artik oda yok. Malda olunca zaten ha düştü ha dusecek derken uyusamda derin bi uyku yok. Insaallah bu emeklere degsin hepimiz guzel kar edelim ama anneler daha cok kar etsin )

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

E herkes bu işe ilk girdiğinde acemidir. Ama bu işte basit düşünen kazanır. Al gülüm ver gülüm. Çok grafik işine girersen karnın ağrır

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Kesinlikle sonu yok insaallah bende kendimi idare edebilecek kadar ilerleyebilsem devami gelecekte. Zamanla ogrensikce yasadikca tecrubeyle olacak

0BeğenmedimŞikayet

Aydinderya ()

Gündüz bebe belikten hiçbirimiz bişey yapamiyoz heralde :)) gecede uykusuzluktan olecez bigun :))

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Olabilir dostluk bakidir. Öğrenmeye devam öğrenecek okdr çok şey varki

1BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Ins. hocam hepimize.

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Buhar olan yagmur olarak geri donsun insaallah

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Az degil hocam tabi de. Beterin beteri var demek istedim halinize sukredin diye. Gecen biri 500 demisti. Para bol olsa burda isimiz olmaz bizde burdan kazandik birseyler onlarda buhar olup uctu.

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Gunduz bizim minik kiz var ondan birsey bakamiyorum ama gece bende detayli bi bakayim hocam hos benim ogrendim dedigimi siz biliyor olursunuz muhtemelen ama emek emektir.

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Tabi dostum. Bilgi paylaşmak önemli sende araştır bişeyler öğren bizimle paylaş. Herkesin birbirine faydası olur burada

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Tamam hocam rica etsem siz yinede btc terse gidecek olursa yazabilir misiniz

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

50 k zarar az mi benim senin kadar param bol değil demek ki

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

50 k az hocam biz olelim ozaman 350k idi belki suan 300e dusmustur.

0BeğenmedimŞikayet

Bumerang_ ()

Şaka yapıyorum hemen tırmalama :))

0BeğenmedimŞikayet

Aydinderya ()

Duygusal oynamak heee bana heee :)) üstüne bide nankör kedi :)) dök dök içini iyice :))

Bumerang_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Dostum bu piyasaya giriş sebebimiz hepimizin belli. Hızlı para hızlı zengin olma hayali. Ama dersenki ya ben beklerim ama korkuyorum, korkma derim. Hayal etmeyeceğin yerlerede düşebilir ama kripto artık dünya kabul etmesede bi kalıtsal mal varlığına dönüştü. Kurtarırsın paranı sıkma canını pozisyonunu bozma sadece. Adet yükseltme vs gibi işlerede bulaşma. Ama sen sen ol herzaman parçalı alım yap

0BeğenmedimŞikayet

Bumerang_ ()

Kedileri severim bana duygusal oynama

0BeğenmedimŞikayet

Aydinderya ()

Hakkını hiç yiyemem valla sayemde baya kazandım. En sonki tepeden alimim beni batırdı ama tamamen benim kabahatim ; ) ortak olduk bı kere yarı yolda birakamazsin beni trip zamanı değil orti zararlari çıkarma zamanı hadi napiyoz şimdi :))

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Yok hocam baska coin alamam yuksekken satip düşünce tekrar alip adet yukselylteyim diye dusundum kendimce 50 bin zararim var hocam. Nasil kapanacak inanin bilmiyorum. Var mi bana bir oneriniz

0BeğenmedimŞikayet

vedat0725 ()

Dostum başka bi coin almak için coin satarsan zor duruma düşersin. Elindeki coinlere beklet. Satmadığın mal zarar ettirmez

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Hocam simdi en yakin destek kacta btc de. Orayi alta kirarsa sxp ve xrp aldim satayim. Vallahi korka korka coin alir olduk.

0BeğenmedimŞikayet

Bumerang_ ()

Senin yazdığın sorduğun birşey yokbildirimleri takip ediyorum ama beni takip etme boşver bu son düşüşte %100 para kaybetmiş biri olarak söylüyorum duygusallıktan kaybettim onuda sizin yandık bittik öldük demelerinizden dolayı kaybettim

0BeğenmedimŞikayet

Aydinderya ()

Ben sana çok yazdım cevap vermeyince bende daha yazmadım bugünde hepsi almış başını gitmiş insan bı etiket neyim yapar o kadar ortak dedik bagrimiza bastık şimdi nankör kedi dük way beee :P

0BeğenmedimŞikayet

Bumerang_ ()

Sen varya tam nankör kedisin :)

0BeğenmedimŞikayet

Aydinderya ()

Btc alımı icinmi diyorsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum