Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0685 15:55:53
EUR 34.7697 15:55:53
USD 32.5190 15:55:53
ALTIN ONS $2298.6700 15:55:53

Konu: btc

turkuaz form. hedefıne ulasırsa ana form.tetıklenır 51 k potaya gırer. ytd

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Napalim yapacak birsey yok artik hcam. Ins. bu ay iyi olur yukselise geceriz yavas yavas artik. Su microda 400milyon $ btc alsa biran once.

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Onemsemeyin bence boyle seyleri. Herkes herseyi bilemez. Bilse zaten burda isimiz ne. Boga bitti bu yil olmaz diyende var yil sonu yeni zirveler yapacak diyende. Simdi hangisine inanalim. Herkes fikir beyan etmek de ozgur tutar tutmaz biraz su durumda sans isi. Bu kadar yukselis sizce az bir yukselis mi bunun daha fazla olmasi mi gerekiyordu? Gecmis yillarda ath yapan hala eski seviyelerine bu yil gelmemis coinler var bunlarin en azindan yeni ath yapmasi gerekiyordu bencede. Insanoglu beser sasar. Herkes hata yapabilir. Bunlari dert etmeyin bence. Malesef hcam cikamiyoruz batakliktan. Restin kullandigi prog aslinda cok iyi sonuclar veriyor bence takip ediyordum basari orani yuksekti hep. umarim 51k gelir form onaylanirsa ne zaman onaylanacak siz iletisimde ogrenirseniz bizde faydalip tersten cikariz ins.

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Herşey nokta gidiyordu elimizdeki harita müthiş çalıştı sadece ay kapanışi beni çok üzdü iddialı konuşmak istemiyorum kural olarak

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Bu piyasadaki ay kapanisi belimi buktu hala bir umut bekliyorum hala mega boğa ihtimali var sürekli tartirisyoruz arkadaşlarla hepimizin ortak kararı mega boğa olmadı bu olabilir ustam bak biz 10 şey söyleriz biri tutmaz ise madara ederler beni bu piyasada üstüme oynayan çok rahat rahat yazamiyorum. Onlar 10 şey söyler biri tutsa kendilerini kral ilan ederler. Mesele bundan ibaret bizim yanilmaya hakkımız yok rahat değilim zararın çok aslında kafamda çok şey var ama yazamıyorum emin olmadan

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Tmm hcam ins. gelir 2 aydir ekran dan ayrilamiyoruz ha dustu ha dusecek mwhvetti bizi.

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Hayır yarı cikacaksin sakın full işlem yapma ne olacağını bilemeyiz izlemek lazım orası gelsin de öyle konuşalım

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Tmm hcam tamamini cikmiyoruz ki oraya gelirse belki daha yukari gider diye. Geri giderse de ciktigimizla al sat yapabilmek icin. Mantikli gibi geldi.

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Gelirse çık derim yarı en az

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Rest de bunu bekliyordu da o yuzden sordum hocam sizinde 50li seviyeler beklediginizi biliyorum. Umarim ins. gelir de en azindan %70-80 ne kadara denk gelirse o seviyede o kismi kurtaralim bari.

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Benim beklentim bu

0BeğenmedimŞikayet

mefeefe ()

Hocam anlık sıfıra vurmak ne demek anlamadım

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

@lord_of_the_attack hocam bu grafik mi 51k hedefli bundan mi bahsediliyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Hedefinize doğru yavaş yavaş gidecek o zaman hocam doğru anlamisimdir umarım teşekkürler.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Yakında sayfa senlenip panayır alanına dönüşmeye başladıkça anlarsın zaten

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Merhaba hocam form tetiklendi mi acaba onay aldı mi?

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

elinize sağlık 51 bin hefine katılıyorum, elinize sağlık, öncesinde 34,5-3,5 arasını yoklayabilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

aynen 23 nisan düşüşünde stop aynen benim karların çoğunu aldı...

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Merhaba hocam umut var mi çizdiğiniz çizgiler üzerinde 4saat tutunup gün kapanışı yaptı sanki yanlış miyim o zaman yukarı devam ediyoruz diyebilir miyiz?

0BeğenmedimŞikayet

hülya_buungaa ()

öyle diyorsanız vardır bir bildiğiniz. ben yine takipteyim. teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

O kısımlar artık bende kalsın

hülya_buungaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hülya_buungaa ()

hocam formasyon onaylandı mı acaba?

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Umarım hocam o seviyeler gelir. Gerçi btc yükselirken altlari eziyor ama en azindan yukselis de kalıp yataya baglarsa belki bize nefes aldırır birazda olsa. Yavaş yavaş da yukselsin ona da razıyız yeterki eski seviyeler gelsin. Teşekkürler hocam paylaşım için.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

fıyat zaman cakısması bakmak gerek ezbere ne desen boş

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

bu formasyon gerçekleşirse , beklenti ortalama kaç hafta veya gün diyebiliriz. Net tarih sormasam da haziran sonuna kadar gerceklesebilir mi sizce?

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

stop her zaman kurtarır demek degıl oyundısı bırakıp gıttıgıde olur.

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

New_world_Bitcoin ()

Inşallah şefim herkes bir ders almıştır artık full işlem yapmaz tersten çıkar. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

Eldekileri ufak karla satmaktansa suan bu yükseliş için ufak zaman beklemek daha mı iyidir üstad ? Stop koyup yukarı hareketleri beklemeli mi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum