Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 03:41:15
EUR 34.7635 03:41:15
USD 32.2833 03:41:15
ALTIN ONS $2294.2400 03:41:15

Konu: önemli destekler bir bir gidiyor ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Bitcoin

sırada ki destek 28 bin seviyesi orası kırılırsa
alt destek o zaman konuşulabilir
rakamların takibi amacı ile paylaşılmışıtır
en kısa sürede toparlanıp terste kalanların çıkması dileği ile

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Çok teşekkür ederim Murat Hocam elinize zihninize sağlık kolay gelsin

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Ben gormedim kardesim bir bilgim yok

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Feryal grafik attim dün gece

feryal82d için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

engineer_derin ()

350 bin mi?

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

350 ye yakın bakamıyorum artık.

engineer_derin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

engineer_derin ()

ne kadar zarardasınız

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Bende yaklaşık 1yil önce 25k ile başladım 50ilave böyle yapa yapa birde kazandiklarimizla birlesince miktarı arttirdim birden girmemistim aslında. sonradan miktar cogalinca full girmeye başladım. ful derken parca parça da aldığım oluyordu ama sonuçta hepsini buraya baglamistim. Bende keşke diyorum sadece kazandırdıklarımla oynasaymisimda bu kadar zarar etmemiş olsaydım. Ders oldu bana ve tecrübeli. Eğer ki zararı kurtwrirsam böyle şeylere girismeyecegim artık hiç. İns herkes tez zamanda kara geçer.

fizyoterapist_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fizyoterapist_35 ()

Ne yaptın da 350k buraya yatırdın ? Ben önce 20k ile girdim 1 haftada 5-6 kazanınca 120k daha ekledim ... Hepsiyle girdim sonuç yaklaşık %70 zarar ... Çok pişmanım çook

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Valla hic sormayin nasil dustuk gelde bize sor. Butun emekler bosa gitti zaman vs ona mi uzulelim neye uzulecegimizi bilmiyorum. Toparlanacak mi yoksa daha da batip tum elimizdekileri alip sifirlanacak mi Allah bilir. 3 haftadir mahvetti bizi. Amin ins. bu batakliktan cikariz biran once. :/

0BeğenmedimŞikayet

fizyoterapist_35 ()

Yapma gözünü seveyim ya ... Çok üzüldüm ... Benim 100k zararım var ... 1 aydır bu batağa düştüm ... Allah sonumuzu hayretsin :((

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

350k hocam

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Degilim hocam onlari anlamam. Anladim hocam beklemekten baska care yok diyorsunuz. Tesekkurler yorum ve gorusunuz icin yinede.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Kaldiractamisinki sıfırlasin. degeri düşer en fazla onu beklersin

0BeğenmedimŞikayet

fizyoterapist_35 ()

350 ne ? 350 lira mı?

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Zarar bekledikce cogaliyor hocam 350 oldu zarar kes yapmaya elim varmiyor ama az daha dusse para sifirlanicak hatta eksiye dusucek. Hic umut yok yukselis icin bende cok karamsarlik icine dustum ne yapacagimi sasirdim. Bilsem yukselecegini beklerim ama daha da dibe giderse elde avucta hic birsey kalmayacak. Senelerce bekle sonra cikacak diye. :(

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Sana özellikle cvp vermiyorum çok sorup kendi kafanı karistiriyorsun çünkü önemli bir şey görsem zaten paylaşıyorum yani şuanda 50 k desem ne fayda olmayan birşeyi söylemiş olurum. herkes gibi beklemedeyiz. keske ben söyleyince gitse yuruse.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hocam nasıl 9.000gördu gördünmü gercekden

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Btc ongorunuz nedir hocam toparlayacak mi yukari donus sinyali var mi yoksa daha da dusecek mi birseyler diyin? Mahvolduk valla.

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Murat hocam iyi akşamlar dolarda takip etmemiz gereken destek ve direnç noktalarını verebilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Tirt olucakti klavye akilliya iste :))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Yani destek direnç yurt :))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

adaş ne diyelim şimdi yapacak bir sey var mı

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ne destegı ne dırencı adas haftalar oncesınden 32171 hedefını 30 da ancak durdurabıldı bugun 9500 gordu btc.

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Hocam orası da kırılirsa dilegin biraz gecikir gibi son kale 28 bin seviyesi

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Merhaba Murat hocam. Dolar hakkında grafik paylaşabildiniz mi? Bu hafta geçen hafta geldiği yerin üstüne gelir diye düşünüyorum gelir mi? Gelirse bir üst direnç noktası kaç olabilir?

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Sende öyle bir potansiyel yok bence, evet, inşallah hiçbir zaman da öyle biri olmazsın.

0BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Eyvallah toprağım burda hiç gelip. yorum yapmmaos ama düşünce gelir milletle. dalga Gece r ama. sen ise destek direnç attın belki millet faydlnir die @Murat5635

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Başkalarının mutsuzluğu ile mutlu olanlar,
Kendi mutluluğunu başkalarının umutlarına gölge yapanlar,
Birilerinin hüzünlerini diline şarkı diye dolayanlardan olmadık olmayiz insaAllah teyze
Toprak @Serdengeçti34 sende sağol

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Eline sağlık toprak

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Eline sağlık, güzel dileğin için de teşekkürler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum