Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 10:04:36
EUR 34.7748 10:04:36
USD 32.4684 10:04:36
ALTIN ONS $2337.9850 10:04:36

Konu: btc 95xxK

bırılerı köse. YTD

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

Kendi borsanda gordunmu sıfırı kapanislar yaptımi. Eth sıfır vurdu BTC değil

Nightmare116 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Binance degilde baska bir borsa ismini duymadim hic yazmislardi hangi borsa oldugunu da unuttum.

0BeğenmedimŞikayet

Nightmare116 ()

Peki madem 0 oldu ürün fiyatı o zaman ayi da oldu bitti simdi gidiyor muyuz 100k usd ye

REST_IN_PEACE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

bithump borsasına gırıp 23 mayıs saat 12 fıyatına bak bakalım ne goreceksın. eth try nınde sıfır vurdugundanda hbrın yoktur muhtemelen dımı.

0BeğenmedimŞikayet

Alibey0001 ()

Başkan o aslında binance de değil bithumb borsasında oldu. Yanlış değilsem 23 Mayıs da BTC nın ikinci kez 30k yı zorladığı gün.

0BeğenmedimŞikayet

Nightmare116 ()

Dogukan diğer mesajda da belirttim piyasa foyati oraya geldigi icin değil o igneler.

Borsalar müşterisinin parasini arakliyor.

Borsa bazında yapilan hile.

Alan satan yok. Emirleri niye vermiyor fiyat geldi ise oralara?

Doğukan35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nightmare116 ()

Ben binance da gormedim o igneleri.

Ha adam kendi müşterisinin parasina çökmüş o ayri bir konu. Fiyatin oraya geldiği şeklinde anlamıyorum ben bu durumlari

Metalde iken de igne atip emirleri yerine getirmedigini cok gorduk tfx de.

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Bilmiyorum. Eth da 0 a iğne attı oda hatalı o zaman . Belkide mal toplamak için yapılmıştır. Piyasa yapicalarin yapmayacağı birşey yok bence herşeyi yaparlar para kazanmak adına.

0BeğenmedimŞikayet

kriptotik ()

Borsasına göre anlık çok büyük iğneler sadece düşük kaldıraç büyük nakit işlemler için borsaların bi oyunudur. Herhangi bişey iddaa edemezsinizde. Hatta alım emirleri bile çalışmaz. Sadece satışlar stoplar patlar ve 1.25 1.5 2x gibi kaldıraç işlemleri yutar borsalar. Yeterki oyuncu o tuzağa girsin.

1BeğenmedimŞikayet

Nightmare116 ()

Bence grafik hatali.

Ustte en düşük te de yazardı o rakama gelseydi

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mexido ()

@mefeefe buyrun.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

@battıbalık , geçen ki düşüş de atmış farklı bir borsada grafikten bakabilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bu pump coini ustam o nasıl iğneler :) buna ben yorum yapmasam daha iyi gibi

pulsarx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Goldencross oluşur. Yalnız kesişme öncesinde yükseliş varsa dikkat et. Bazen kesişmeler de yanıltıyor. Kesişmeden önce başlıyor yükseliş falan.

ozgur86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozgur86 ()

Allah razı olsun başkan

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pulsarx ()

hocam gxs coın ne yapabilir bakabilirmisiniz. bugün 1,01 den almıştım aldığım yerde stop vardı aslında ama stopu sanırım tamamına girmemişim cüzdanda zararına görünüyor.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Evet 4s de sarı moru yukarı doğru keserse yükseliş işareti.

ozgur86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozgur86 ()

Başkan bu videolari izledim de uzun videoalr olduğu ivin sana direk Şoraym kava ya bakarmisin kesisince yukarı gidecek doğru mu cozmusum

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Gap boşluğunu doldurmuş burda hxam. Gap boşluğu var dolması gerekiyor diyorlardı.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

@bulent_esen üst yorum...

Bu arada rest teşekkürler paylaşım için.

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Borsalar için farketmez ki al sat komisyondan kazanıyor onlar

New_world_Bitcoin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

New_world_Bitcoin ()

Şefim bir sorum olucak sana eskiden bukadar borsa bu kadar coin yoktu. bu kadar sanal para satan borsa var bu kadar al sattan para kazanıyorlar. bunlar kendi bacağına sıkarlarmi bunlar Btc nin daha çok düşmesine izin vermezler kanatindeyim bunlar Btc almazlarmı yukseltmek için şimdiden tşk ediyom cevap için.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Balinaların da kafa 1 milyon karışık :))

SARISEVMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

nasil yorumluon bunu dayi.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

eth 1697 xrp 0.032 gormus aynı borsada. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Alibey0001 ()

En kötü ihtimal gerçekleşiyor, inşallah uzun sürmez.

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Altlardan çıkan para BTC ye girmiyor ondan oluyor piyasa bulanık tam

Alibey0001 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum