Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 13:05:06
EUR 34.9839 13:05:06
USD 32.2051 13:05:06
ALTIN ONS $2414.8350 13:05:06

Konu: Açıklamaları okuyunuz. ( Grafikte)

Kriyt ()
Ons

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Abi zaten ben dönerse 192* den sell açar beklerim. Hani planlarına, beklentim göre 1960 iptal. Çıkarsa kasa zaten çoook rahat dayanır. Ama ben 1960 beklemiyorum. Tabiki gelebilir. Gelşrse orada da küçük bşr sell açılır:)

Halo27antepli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Kardeşim bak 1960 iptal deme beni yanlış anlama bu 1960 yapacak iki defa hemde sonrası şelale ytd. 1913den düşüşü vermeyecekler yükseliş verecekler ve milleti bezdirecekler düşüşün olmadığına tamamen inandırdıktan sonra gelişecek döngü 30-40 gün sürecek bu durum ytd. Oyun kurucular bu işi sonuca ulaştırmadan yani ellerindeki ni çıkarmadan yapmazlar bunu ytd.

Kriyt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Dönmüş olma ihtimali var. Eğer haber akılı, veri ile tamamlamazlarsa ihtimal yüksek. Dönse bile 192* deriz. Ama 1960 bende iptal artık. Gücü tükendi. Ayrıca 1888 aşağı yönlü kırılırsa çok büyük ihtimalle tekrar yukarı kıramayacaktır diye düşünüyorum. Bu tepeyi taa 4 aydır bekliyorduk ama böyle bir yükselişle (240) inan beklemiyordum. Ben de tersteyim. :)

Darphane_burda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

begendim elıne saglık.. hem tepe rakamımı telafuz etmişsin hemde aylardır beklediğim rakamı.. dogruyu gören gözü seviiimmm ben.. ))

Darphane_burda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Darphane_burda ()

Abi 1913 görmüş şimdi uyanıyorum, döndümü diyorsun özü dilerim herşeyi takip edemiyorum :(, 5 gün olmuş sen yazalı

0BeğenmedimŞikayet

Darphane_burda ()

Elinize sağlık abicim

0BeğenmedimŞikayet

Darphane_burda ()

Etvallah abicim elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Enver34 ()

Dediğin rakamlar uzak deil

özcan_bilgin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

enver bir şuna 1700

Enver34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Canını sıkma dayı sen yine saygı ve sevgi bizden sana gelsin dayıcan...

0BeğenmedimŞikayet

Enver34 ()

Sen cansın kardeşin

Genemi_lolo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Enver34 ()

Bende seni seviyorum kardeşim eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Abi sen değmeyen kitleyi boş ver. Ben şahsen senin haber akışı takibinden yararlanmak isterim. Cansın sen. Seviliyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Bak derince uzun hikayelere dalarsak ben maliyetinin (0ns un) biraz üstüne kadar bu onsun düşeceğini umuyorum ve bekliyorum.. ha epwyzamanda alabilir ama bekliyorum... aslında trend başlangıcı desek daha iyi 1265-68 aralığı. her neyse daha önce çok hedef var...

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Dedim Allah var ama hep dedisigim marjima güvenip devam edeceğini düşündüm sorun yok bekliyoruz... )))

0BeğenmedimŞikayet

Genemi_lolo ()

Seviyorum seni enver abi :) sen sövme abi bana söyle söyle ben söverim admin beni engellemekten bıkmadı ben engellenmekten :)

0BeğenmedimŞikayet

Enver34 ()

Aşk olsun sana neden cevap vermiyeyim kardeşim sen her yerde kendini beli eden bir kardeşimsin cansın

Genemi_lolo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Enver34 ()

Ama işte insanın zoruna gidiyor insanlar haberinde veriyi de takip etsinler kendileri sizizin gibi kardeşler hariç diyerleri için değmez şu saatten sonra üyelikten bile atsalar umrumda değil can kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Genemi_lolo ()

Enver abi benim bu nicki bilmiyo ya bana cevap bile vermiyo bak :)

0BeğenmedimŞikayet

Enver34 ()

Gerek yok can kardeşim vallahide kimse zarar etmesin herkez kazansın derdindeyiz hep beraber baş tacısın

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Enver34 ()

Mesele banlanma değil şurda kimse zarar etmesin ufak bir bilgide olsa söylüyorsun ama karşılığında abd liglere şrf dediğin için gereksiz ahlaksız biri tarafından şikayet ediliyorsun mevzu bu zoruma giden bu

Halo27antepli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

İnşallah hep beraber gülecez diye ümit ediyorum kardeşim. Sen pozuna, marjın sahip çık yeter. Çok az kaldı inşallah..

Frtclk9090 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Enver kardeşim sana like

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Abi sayfa günden güne tuhaf bir hal almaya başladı. Buy dersin fişekçi olursun, sell dersin şelaleci olursun.. Büyüğüne saygı gösterir abi dersin müridi olursun. Pozu olana göre yorum yapmazsan hiç bir şeyden anlamazsın. VS.. Senin haber takiplerinizi kaybetmek bile site için olumsuz bir şeydir. Sen canını sıkma Enver abi, baş tacısın..

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Dayıcan boşver sen kafana takma sen başımızın tacısın olan olmuş bende daha önce banlandım kafanı yorma değmeyen insanlar için bizleri yanlız ve selamsız bırakma

0BeğenmedimŞikayet

Enver34 ()

Yazıyorum gelmiyor sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Allah razı olsun güzel insan. Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim. Bilmukabele abi.

2BeğenmedimŞikayet

Enver34 ()

Kardeşim ben abd liglere şrf dediğim için şikayet edilmişim ve bu yüzden banlanmışım beni şikayet eden şrf kimse bu yüzden artık sadece senin gibi bir kaç dostun kardeşin hal hatırını soracam o kadar üyelikten bile atabilirler önemli değil bu insanlara bilgi paylaşmak hakk değil bende böyle bir karar adım kardeşim hakkını helal et

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Emeği ne sağlık kardeşim gurubun beyfendisin sen gönlümüzde yerin farklidir

3BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Senden gelen like, benim için değerlidir vedat abi :) hele ki hakkıyla aldıysam:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum