Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 00:34:32
EUR 34.7748 00:34:32
USD 32.4684 00:34:32
ALTIN ONS $2337.9850 00:34:32

Konu: xauusd haftalık

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş
XAUUSD Haftalık. Ne görüyorsunuz? :)
YTD

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Angel_06 ()

Gram gümüş için beklentinizi öğrenebilir miyim?

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Altın ons 1917 hedefini vermiştik.
YTD

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Pazartesi günü yükseliş bekliyor musunuz üstat. Kırbacı ne yönde vuracaksınız:) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yildo52 ()

Düşeni kırmış diyebirmiyiz hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Tamam çok teşekkür ederim. :))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Insallah herkesin gonlune gore olur kardesim. Dusus olabilecek saatlerde genelde evde olmaya calisiyorum ama ozel dersler beni bitiriyor :)

Dusus olursa insallah alim yapariz birlikte telefon elimizde olsun diyelim :)

Bol kazanclar kardesim.

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Eyvallah kardeşim
Çok güzel bir beklenti
Inşaallah istediğiniz yerden alım yaparsınız

Bendede yüzde 30 gümüş
Yüzde 30 kraliçe platin biraz cetooon
Yüzde 40 dlar
O seviyeler gelir ise dlar gümüşe geçeceğim

Siz derste oluyorsunuz
Bizde mutfakta
Bazen düşüşleri kaçırıyoruz işimiz icabı
Nasip kısmet

Gününüz iyi olsun
Allaha emanet olun

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Aleykum selam Kardesim. Alim yapamadim daha 27.2 de dersteydim gormedim ama gorseydim sadece yuzde 30 alirdim elde dursun diye.

Benim genel beklentim her zaman ons altina gore olmustur. O yuzden de ons altinda bekledigim tepe degerler geldi 3. Hedefe ulasti. hedef 2.5 dayken sattim simdi kar satisi bekliyorum ama kisa dususler beni cok tatmin etmedi. Tuzak mi acaba diye dusunmeden de edemiyorum.

En azindan altin onsda yzde 5 lik bir dusus ve gumus ons da yuzde 10 luk bir dusus ve ordan yukari yon almasi gerekir gibi geliyor bana.

1800-1818 arasi bir dusus
25.7-26.26 arasi bir dusus olursa 4 saatlik rsi dip yapar bolinger in de alt kanalina gelmis olur ordan daha saglikli yukari atabilir gibi duruyor.

Ben full dolardayim hedef kisada 8.58 kisadan az biraz daha uzun zamanda 8.7 gelebilir diye dusunuyorum. Onslarda geri cekilme olmazsa biraz dolar da kalip kar almayi onslarda yonun netlesmesini bekleyebilir. Ytd

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Selamun aleyküm
@LosAnarquista60
Kardeşim vaziyet ne durumda
Alım yaptınızmı
Halâ dlar damısınız
Beklediğiniz ons rakamı nedir
Bu aralar fazla giremiyorum sayfaya
Öneriniz varmıdır
Şimdiden téşekür ederim saygılar sunarım

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Aslinda buralardan sert ama kisa bi dusus yapip 1818 ustunde kalirsa yada 1832 den donerse guzel olacak gibi duruyor. Bu seviyelerden ileri ileri gitmesi sanki sert ve uzun bir dususe hazirlikmis izlenimi veriyor bana. O yuzden alim yapmadan kaldim oyle. Bakalim ustam ama sıktı dusus trendi son duzeltmesini yapip yukselise gecseydi biraz daha rahat al sat yapabilirdik :)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Teşekkür ederim
Stoch sat vermek üzere.
Saatlikte onsta 1917 hedefli elmas var. 1917 ya da 1920 gösterip sat verebilir diye düşünmüyor değilim.
Ytd

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Selam Zeyna. Şu an yanımda PC yok. Bakayım sonra.

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hayirlisi olsun hepimiz icin.

sumeyya1212 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

Hayırlısı olsun:)

1BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Ustamm nasılsınız? Bişey rica etsem; katmer tenik bakar mısınız:)) çok teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Suan parlayacak bir goruntu veriyor ama once bir kisa kar satisi yapip kanal dibinden yukselise gecmesi gerekiyor bana gore. Yada kisa kisa duzeltmeler yapmasi gerekiyor ve 1860 in altina hic inmeden 1923 ustunde haftalik kapanis yaparsa yukselis baslamis olabilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

Hocam selamlar :)yalnız hevesim kursağımda kaldı:) ne güzel altınları parlatmaya başlamıştım:)

2BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dusus trendini kirmis bir altin ons degeri goruyorum. rsi ile macd yukselisi destekliyor gibi. Stoc rsi sat vermek uzere. Dikkat etmeli diye goruyorum. Macd de genelde cok kirmizidan sonra gelen kisa yesiller genelde fake yukselisler oluyor ve arkasindan daha sert dususler yapip sonra yukselise gecebiliyor.

Gunluk rsi asiri alicili bolgede olup kanal tepesinden yukselis kanalinin dip seviyesi olan 1818 e bir duzeltme olursa ve haftalik kapanisi 1860 in ustunde yaparsa dusus trendi bitmis ve yukselis trendi baslamis olabilir. Kapanisi dusus trendinin icimde yaparsa ve 1 hafta 1770 in altinda haftalik kapanis yaparsa kanal dibi olan 1560-1590 bandina dusus beklerim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

Çok sevindim :)

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Ustam yön yukarımı yoksa aşağıları dener mi

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Bir cisim mi yaklaşıyor :D

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Allah razı olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Allah sana sağlık sıhhat afiyet versin
İyi ki varsın
Like
Takip

2BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Uçan mir cisim görüyorum

3BeğenmedimŞikayet

A_atila ()

Selam ustam
Direnci kırmış 1889 1895 üzeri kapanislar yaparsa 1905 bekleriz ytd

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Ayrıca onsta saatlikte elmas formasyonu da var. Elmas'ın hedefi 1917. YTD
YTD

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Evet. Onun için paylaştık zaten. :)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Beni gittiğin yere götür Sarı Kız desin Gümüş Bey. :D

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

ee aylardır elinden tutdu sürüye sürüye buralara getirdi gümüş oğlan sarı kızı şimdi sarı kız götürsün gümüş oğlanı gittiği yere kadar Ustam :)

1BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

Selam hocam :) altın düşüş kanalından çıkmış gibi duruyor:) ne dersiniz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum