Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 11:54:08
EUR 35.0408 11:54:08
USD 32.2883 11:54:08
ALTIN ONS $2383.7350 11:54:08

Grafiği gönderen: 62Dersim

⭐⭐62Dersim ()
Gümüş

Günaydın herkese. 31 Mart itibariyle görünüm bu...
Kanal içi hareketine devam eden bir gümüş ons mevcut. Bugünkü görünümle üstü 28.73. Buradan çıkması gerek, kanal dışına atabilmesi için.
Dibi 27.44. Buradan da aşağı inmemesi gerek bu hareketin devamı için...
Bu arada birkaç gündür 27.96 güçlü çalışıyor görünüyor.
Kısa bir değerlendirme yapmak istedim en yetedesinden.
Herkese güzel kazançlar diliyorum.

https://altin.in/fiyat/gumus

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

ben kendim hisse alıp satmam sadece konu hakkında bilgi sahibiyim alanım hayırlı kazançlarınız olsun...

Kimimbenki için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kimimbenki ()

Evet hocam bim market doğru. Turizme bakayım diyorum bu sene o hisseler çok riskli.

AMEDLİ_E_Z_21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

ramazan sonrası market işleri düşer en az bir ay eğer anlattığınız bim market hisseleriyse dikkate almanızı öneririm

0BeğenmedimŞikayet

Kimimbenki ()

Hocam şimdi
Soru-1 borsada temettü veren firmalar genelde temettü zamanı kağıtlarını düşürüyorlarmı o zaman?
Soru-2 Ben bu hisseyi gidis- gelisi yüksek oldugundan ve kurumsal diye kısa süreli al- sat için dusunmustum.

Sorumlyluk zaten bana ait ytd yorumlarınızı bekliyorum (:

62Dersim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Yüzde kaç vermiş bilmiyorum ama geri çekilmesi normal hocam bir miktar evet.
Ama benim gözlemin şu ki, bu şekilde olan hisselerde olumlu bir hava oluşuyor ancak kısa süreli. Bir müddet yükselip ardından tekrar çekilme...
Elbette yanılabilirim. Tercih senin hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Kimimbenki ()

Sayın @62Dersim bim hissesi ayın 24'unde temettü veriyor bu hisseyi pazartesi günü almıştım simdi dahada düştü. Temettüye yakın hisseler normalde düşermi biste bu hafta girdim bu işin bir püf niktası varmı.

1BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Günaydın hocam, bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Like.
Güzel kazançlarla, güzel bir gün geçirmenizi diliyorum.

1BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Sağ olasın incelikli insan:)

Edihan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Günaydın hocam, güne sizin mesajınız ile merhaba demek de ayrı bir tat veriyor. :)

62Dersim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

@özgece @Edihan Alt yorum lütfen...

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Sizin tahmınınız nedir, Düşer mı, yükselir mı

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

elinize saglik#

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum