Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 19:43:18
EUR 34.7469 19:43:18
USD 32.4541 19:43:18
ALTIN ONS $2334.8850 19:43:18

Grafiği gönderen: Ben_Demiştim

⭐⭐Ben_Demiştim ()
Sterlin
dolar TL parite sinin 4 saatlik grafikte kijun- sen'e verdiği tepki görüyorsunuz.
Kijun- senin hareketini etkilecek son düşüşten 27 mum çektiğimizde aşağı baskının 21 Mayıs 20:00 mumuyla sonlanması lazım.

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Aleykümselam 528 bölgesine kadar bir oluşum var şayet bozulmaz ise o bölgeyi test etmek isteyecektir müsait zamanda detaylı bilgi veririm inşaAllah tabi yinede YTD.

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Selam hocam nasılsıniz hocam bende gram var sizin gram düşünceniz nedir?

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Allah sizlerden de razı olsun nasipse yine olur inşaAllah.

Robokon için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Robokon ()

Allah razı olsun inşallah, Eğitim için ben hala ısrarcıyım. Tekrar açarsanız 1 katılımcı hazır. Çok selam ve hürmetler

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Aleykümselam hocam varolasın.

halhil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Allah sizlerden de razı olsun sizde varolun.

_yatırım için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_yatırım ()

Yorumlarınız bizim için kıymetli varolun Allah razı olsun hocam

1BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

eyvallah hocam aleykümselam

1BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Aleykumselam sizede selamlar olsun hocam..)

9BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Robokon öğrenmek bilgi sahibi olmak için yaşın bir önemi yok insan her yaşta yeni şeyler öğrenmeli kendini yenilemeli ve gelişmeli. Bizlerde herşeyi biliyoruz diyemeyiz fakat bende hala bilmediklerimi araştırıyorum bildiğim konuları bile zaman zaman etüd ediyor kafama takılanları tekrar inceliyorum. Bu yüzden özellikle @Akif44 hocamla bir dönem ok emek verdik eğitim etkinlikleri düzenledik katılan istekli arkadaşlar vardı sonra baktık ki ilgi alaka yok bizim zorlamamızla olmayacak... Ben zaten grafik çalışmalarımda %99 formasyon ve indikatörler üzerine eğitim formatında çalışmalar yapıyorum insanalar bu işi daha iyi kavrasın ve öğrenmek isteyenlere biraz daha faydalı olsun... Teknik derya deniz bizlerinde her zaman öğreneceği şeyler illaki olacak bu yüzden @Ben_Demiştim hocamda güzel özetlemiş bu insanları bırakmayınız derim. Elimziden geldiğince destek olmaya bilgimiz dahilinde gördüklerimizi aktarmaya devam ederiz inşaAllah. Daha ismini sayamadığım özellikle sterlin sayfasının değerli üstadları @ResPectFuL @DAHDr @halhil hocalara da selam olsun bu arkadalarında emeği fazlasıyla var hereksin amacı insanlara fayda sağlamak herkes kazansın herkes mutlu olsun inşaAllah sağlıcakla kalın Allah gönlünüze göre versin...

Robokon için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Robokon ()

@Akif44, @Aytaç_fb41, @Ben_Demiştim
Değerli üstadlar eğitim verirseniz benide taglarsanız değerli birikimlerinizden 45 ten sonra yapmadık, şimdiden sonra faydalanıp öğrenelim. Dünya iyice trade ve bilgiye dayalı ölçüme döndü. Altın biriktir olayı bitti malesef.

Ben_Demiştim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sizden de Allah razı olsun

ysf46 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ysf46 ()

Allah Razı olsun Elinize sağlık hocam
Vakıfkatlm dan

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Üatat herkes bu sayfayı görüyor buna rağmen orada yazmayı tercih ediyorlar. Bence acilen değil önce kaybetsinler zarar etsinler sonra gelsinler bizi daha iyi o zaman anlarlar. şimdi onların verdiği rakamlar belkide duymak istedikleri rakamlar. bizim rakamlar onların kulaklarına hoş gelmez. senin dediğin gibi alakasız rakamları zamanında ben veya sen duymasaydın yada zarar etmeseydik bu gün teknik bilmeden yola devam ediyor olurduk

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam paladyumu hangi bankadan alıp satıyorsun ben ilk defa grafiğine baktım yükselen takoz görünüyor paladyum 2480 altına düşmedikçe olumlu görünüyor ama kırılırsa düşüş takoz boyu kadar düşüş gelir daha önce ise 3200 hedefli bir yükselen üçgen çalışmış

ysf46 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Üstadım o nedenle acilen sterlin sayfasına gelmeliler. Bazen inceliyorum o sayfaları. Öyle garip destek ve dirençler söylüyorlar ki saç baş yolduruyorlar adama.. :)
Neyse. Bunu da bir süreç olarak kabul etmek lazım. Umarım en az zararla atlatırlar. Ellerine emeğine sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun benim hakkım varsa herkese helal olsun

feryal82d için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ysf46 ()

İyi akşamlar Akif hocam
Paladyumla ilgili analiz yapabilir misiniz

1BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Asıl siz bize hakkınızı helal edin. Çünkü hiçbir beklenti içinde olmadan emek veriyorsunuz. Çünkü grafiği bir öğrenmesinde bir de öğrendikten sonra paylasıp yorumlarken emek veriyorsunuz. Bu yüzden bizim sizden helallik istememiz gerekir. ben kendi adıma hiç söylediğinizin tersi olduğuna da denk gelmedim.

5BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Sayın hocam gördüğüm formasyonu olduğu gibiburada paylaşıyorum sadece ben değil burada birçok arkadaş aynı şekilde gördüğü grafikleri paylaşır. Gerisini Allah bilir önemli olan gördüğünü doğru tespit edip insanları yanıltmadan analiz yapmak. kısaca hep şunu söylerim bilerek sizi yanıltırsam hakkınızı helal etmeyin bilmeden hata yaparsam da hakkınızı helal edin

feryal82d için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Çok doğru söylüyordunuz. Bu iş kaybedilmeden kazanılmıyor. Bnm de ilk bu işi öğrenmeliyim dediğimde ilk yaptığım şeylerden biriydi bu işi bilen kişileri takip etmek . Takip ettiğim kişilerden doğruyu öğrendim ve hatalarımı gördüm. Hatalarımdan ders almayı öğrendim.
Sterline sizinle tanıştım ve sizden dolayı güven duyarak ilk başta bir parça sonra tümüyle sterline katıldım. Her dediğiniz doğru çıktı. Gerçekten çok teşekkür ederim size...

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam aynı şekilde ilk zamanlar çok para kaybettim. bende sonradan doğru kişileri buldum ve onları takip ettim. sonuç olarak takip etmek bu işin başlangıcı önemli olan bu işin tekniğini öğrenmek birileri yüzünden kaybetmemek. brilerinin aklı ile hareket etmemek. kendi kararını kendisi verebilmeli. işte çalışmalırımızın amacı bunlar

1BeğenmedimŞikayet

Additive ()

Sağ olun var olun hocam. Bu işlerden ben de kaybettim. Hala kazandığım söylenemez. Amacımda kazanmak değil aslında sadece sermayemin göz göre göre TL'nin değer kaybı ile bu denli erimesi. Al yat deseniz o da her zaman kar getirmiyor. Ne zaman çıkacağınızı bilemiyorsunuz.

Bu Ichimoku işini ben sizden gördüm. Daha önce ismini okumuştum bir sayfada ama ne olduğunu araştırmamıştır. Siz bunu gözümüzün içine sokunca, tahmin için yararını defalarca farklı örneklerle açıklayınca ve nasıl kullanılacağını detaylandırınca ben de Ichimoku'ya merak sardım. Yeni başladım. Acemiyim. Sizin sayenizde öğrenmeye başladım. Size teşekkür ediyorum bu yüzden. İnternetten de konuyla ilgili videolara bazen bakıyorum. Her bilgi eninde sonunda bir işe yarar diye düşünüyorum.

Bunaltmadan sorularım olursa size başvurmak isterim. Siz hiç yapmadınız bunu ama bazen sorularım beğenilmeyince ya da belki de acemilikten dolayı saçma soru sorunca cevap alamadığım oluyor. Acemi olunca bazen doğru mu görüyorum acaba, doğru mu yorumluyorum acaba ya da gözden kaçırdığım bir şey var mı acaba diye tereddütte kalabiliyorum. Henüz özgüven oluşmadı. İnşallah bir gün sizin ve diğer değerli ve mütevazi olan üstatların sayesinde o da olur.

Saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Serap34 ()

Hocam buraya üye olan herkes bu siteyle ilk tanıştığımızda kaybediyor galiba
Sonra ya sizler gibi doğru kişileri buluyor, ya kendi bu işi öğrenmeye başlıyor :)
Bugünkü grafikler için çok teşekkürler
Sevgi ve selamlar

5BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Sayın hocam bu siteye ilk takılldığım yıllarda senin yaşadıklarının aynısını yaşadık. Kaybederek kaybetmemeyi öğrendik

1BeğenmedimŞikayet

Serap34 ()

Ne güzel anlatmışsınız harikasınız elinize sağlık hocam

10BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Verdiğim yanıt sayfada çıkmamış. Bu şekilde tekrar atayım bari.

Additive için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabırlı3509 ()

teşekkür ederim sağolun

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Hocam bu yıl içinde olacakları bilmiyorum ancak gördüğüm şu: Altın sterlin karşısında bir kaç haftadır değer kazandı. Ancak altın/sterlin paritesi 1325'i aşıp üstünde bir kaç hafta tutunamadığı müddetçe altının sterlin karşısındaki yükselişi sadece düşüşün düzeltmesi sayılır. Bu şartlar altında ben bir şey değiştirmezdim. Alımlarınız güzel.

sabırlı3509 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum