Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 10:56:49
EUR 34.9839 10:56:49
USD 32.2051 10:56:49
ALTIN ONS $2414.8350 10:56:49

Konu: Takip içerir tavsiye içermez

Belkide bu formasyon oluşuyordur

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Beyaz_martı ()

Musa sat pozisyonuna girdim satmazsam sağlığım bozulur

musaelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Doguuu ()

Selamün aleyküm kardeş

Beyaz_martı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Satma bence

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Niye herkes düşecek mi diyor

0BeğenmedimŞikayet

Beyaz_martı ()

Musa gr satacam pozisyon aldim

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Çok doğru sabır sabır sabır

ggboss_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Hocam ben çok uzun süre takip ettim burayi inan bu kadar düşük profil sadece bu yıl var destek direnci bil bari digeceğim oda yok

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ggboss_ ()

Acele ise seytan karisir,
hirs ve kin kafaya geldigi zaman,
akil, ben bunlarla anlasamam,
hadi bana eyvallah, der... :- )*

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Evt ins. olacagim aceleciyim normalde

Sharp_tongued için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Sabirlı yatırimci olmayi

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Benim dediğime göre mi karar vereceksin ben 3.5 yıldir altındayım var mı sende bu kadar bekleyecek sabir

Krama için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

goldcashmann ()

Pekiii sen 3 ay sonra nerelerde görüyorsun gram altını

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Aynen öyle 3 ay sonrada vay şurdan sattık buraya geldi diye hayıflanıyor

Ünal72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Yıllardır buradayım bu döneme kadar kimseyi engellemiştim şimdi listede yüzler vardır
Dolar ve ons sayfasına yazmıyorum yakında böyle giderse bende hicbiryerde yazmayı düşünmüyorum uzaktan takip en güzelidir kimbilir

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Ne onerirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Krama ()

Altında kalalımmı ne dersiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Ünal72 ()

Sabah alıyor öğlen bakıyor akşam ağlıyor Buda güzeldi :))

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Hocam takip eden bor kişi çıkmaz senden gayrı o yüzden dedim burda al kardesim sat kardesim diycen anlık adam kendini yırttı 2 3 aya gram 490 500 bandina gelecek diye 500 olmus hocam burdan alalim mi diye soru geliyor %25 prim yapmıs burdan daha ne yapacak hadi %10 daha yapsin 550 olsun aldığin risk ne ne aldığini biliyor ne sattiğini ne risk analizi ne kar realizasyonu ne stop seviyesi körü korune yatirim , madem körü körüne yapıyorsun bakma fiyata nerden bulursan al sakla unut diyorsun sabah alıyor öglen bakıyor aksam ağlıyor :)

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam yükselen enflasyon altına yarayacak mı yoksa tahvil faizlerine mi dolaramı yarayacak bunu takip ediyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Hocam yorma kendini eline saglik :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum