Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 01:42:42
EUR 34.9777 01:42:42
USD 32.5418 01:42:42
ALTIN ONS $2332.5800 01:42:42

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

sterlin tl 1 saatlikte fincan kulp ve tobo görünüyor. şu anda kulpa düşüş yaptı tekrar 11.94 üstüne çıkarsa 12.04 ve 12.15 hedefine girer diyoruz yatırım tavsiyesi olmadan

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sizden de Allah razı olsun

EYLÜL_BERİL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

EYLÜL_BERİL ()

Allah razı olsun hocam sizden çok teşekkür ederim. Vaktinizi ayırıp bize yardımcı oluyorsunuz . Kazancınız bereketli olsun. Dolar TL de de yükseliş beklentiniz var diye anladım.

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam yapmayın öyle affınıza sığınarak ne demek rahat rahat sorunuzu sorun tobo çalışırsa yükselişi obo ise düşüşü temsil eder

EYLÜL_BERİL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EYLÜL_BERİL ()

Sayın Akif hocam affınıza sığınarak birşey sormak istiyorum. dolar TL de tobo oluştu demişsiniz bu düşüş mü oluyor? Yoksa yükseliş mi? Bilmediğim için soruyorum hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolasın seninde eline sağlık

Ben_Demiştim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Ellerine emeğine sağlık üstadım.

4BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Haklısın Hüzünbaz hocam dövizlerin hepsinde tobo oluştu dolarda sağ omuz aşağıda tobo var euroda sağ omuz yukarıda sterlinde dengede

Ben_Demiştim için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

@Akif44
Sayın üstadım. Dolarda tobo oluştu galiba...

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolasın

memp için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah sağolasın Yeşim hocam. Bence güzel bir söz. Aynı şekilde sanada rast gele

Yeşim35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah Cemil hocam sağolasın

ResPectFuL için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

eline sağlık akif hocam

1BeğenmedimŞikayet

Yeşim35 ()

@Akif44 Sayın Hocam Balıkçının dediği gibi “Rast gele “
Emeğinize ve yüreğinize sağlık.
Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

memp ()

emeğinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Emeğinize sağlık Hocam
Bilgilendirme için sağolun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum