Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 20:07:32
EUR 34.9839 20:07:32
USD 32.2051 20:07:32
ALTIN ONS $2414.8350 20:07:32

Konu: btc

sankii .
kımseye ytd

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Evet haklisiniz olur ama ne zaman onu kestirmek cok zor. 3 yil bekleyenler var ve hala eski yerine gelmemis coinler mevcut. Neo da sanirim onlardan biri 200 e yakin gormus onceki senelerde bu sene 140 a cikti en fazla oralara yakin alan hala tersten kurtulamadi ne yazikki o yuzden biz ne zaman kurtuluruz yada kurtulabilir miyiz Allah bilir.

dolarmıdolmazmı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolarmıdolmazmı ()

Sıfır olmaz sizin neo ve trx ler. Ama inan ne kdar sürer bilmiyorum senin aldığın rakamlara tekrar çıkması. Geçen sene temmuz da 2050 dolar Yaptılar onsun fiyatını. 3000 olacak diye de haber pompaladılae. Ordan alanlar yaklaşık 10 ay oldu hala bekliuor düşün

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Ins. zarardan sag saglim kar ile cikariz hocam. Tesekkurler.

durgunates23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Evet 1. Kazandikca hepsiyle oynadim ki daha fazla kar alayim dedim aldik da ama suan birak kari zarardayiz. Kazandigimdan fazlasi hemde. 2. Acgozluluk. Eger ki ciksaydim cebe kalicakti yada duserken 10-20 neyse o ara zarar kes yapsaydim yine karda olacaktim fakat bekledikce doner doner diye daha dibe battik ve zarar buyudu ve hala daha bekliyorum ya sifirlancak yada zarar kapanacak tamamiyla isimiz Allah a kaldi artik. Nasip de varsa bizim olucak yoksa bosa kuruk cekmis olacagiz. Suan kurtulsam inan buyuk dususlerde sadece mal alirim ve full girmem cok ufak miktarla girerim acgozlu olmam ve kazandigimla alim satim yaparim duserken cok dusulmesine izin vermem hemen beni rahatsiz etmicek miktarla zarar kes yaparim zararin buyumemesi icin. Donup dolasip zararda oldugumuz gercigi ortaya cikiyor yine birsey yapamiyoruz suan. :/

dolarmıdolmazmı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolarmıdolmazmı ()

Kardeşim diyorum 300k büyük zarar. Saha önce senle konuştuk. Yanlış anlama benim sevdiğim bir laf vardır. Komşu komşunun eşeğini türkü söyleyerek ararmış. Zarar kes yap desem bir bakrsın yükselir. Bekle derim 3 yıl sürer. Zor bir durum. Bu zamana kadar çıkmadıysan vade sorunu da yoksa bekle derim ben. Çok büyük parayla girmişsin coinlere kardeşim. Bu işde ben şunu öğrendim. Kara geçince ana paranı çek karla oyna. Ben kardan 4 k tl zarardayım. Alttan alarak düştükçe ortalama düşürüyorum. Kardan zarar gözüme batmıyor açıkçası

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Sende eth var hocam eth yine bak yukseliyor bende neo ve trx var birak yukselmeyi git gide dibe batiyor.

durgunates23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Risk alip deneyeceksiniz sanirim umarim zarari cikarirsiniz.

ata39 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Anaparadan da var kardan da malesef.

ayezka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayezka ()

Hocam 300 k lardan bahsediyorsunuz çok büyük bir para hocam bu anaparamı yoksa kârdan zarardamısınız

0BeğenmedimŞikayet

Coin_gitsin ()

En azından adet artirirsin bundan sonra...

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Ne kadar zarar hocam bende 300u gecti sanirim bakamadim en son 300du. Ne vardi sizde ne sattiniz fullmuydunuz benim gibi bende neo ve trx var. Birde satip ne alicaksiniz alttan alim yapip zarari karsilicak mi peki hesabini yaptiniz mi?

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Ciktiniz mi siz?

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Btc de son durum nedir hocam nerden doner yukari yada donecek mi yoksa dibi boylayacakmiyiz yorumunuzu bekliyoruz terste kalanlar icin.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Muş ovasına h. geldiniz şimdilik benim son rakam 32171 ytd

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Işte o zaman ayı piyasası ise 1-2 sene bekleriz. Hiç bilmiyorum hocam zarar büyük. Bittim ben.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

gelır belkı ama ne zaman?

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Merhaba hocam zarar çok büyük bütün para gitti neo ve trx de. Sizce tekrar eski seviyelere gelmez mi bunlar yada btc artık yükselmez mi? Battik mi yani?

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Beklentı 34809 . ytd.

2BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

oldu cnm baska :)) cnm cıcımle pıyasa yapanlar lıke verın dıye sanal dılencılıge soyunanlar gelsın kurtarsın aldırdıklarını banane :)) 2/3 gun sonra yukselınce toplanır hepsı merak etmeyın

Soner058 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yelken33 ()

Tam da buydu söylemek istediğim. 46 bindeyken uyardım 2 gün önce. Hayta 38 bin rakamı verdim. Geçmiş mesajlarımı okuyabilirsiniz. Şimdide 10 gün içinde 32 bin diye öngörümü söylüyorum. Hatta 58 bindeyken 2 hafta önce 42 bin femiştim. Dikkatli olun demiştim. Hakaret etmişlerdi. 15 yıldır bu işteyim ama kusura bakmasınlar yıldızım yok. :))

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Oy oy oyy:/

0BeğenmedimŞikayet

Sılavı_rez ()

Tamda yerinde bir kelime sizi candan tebrik ediyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum