Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 10:42:44
EUR 34.9859 10:42:44
USD 32.5759 10:42:44
ALTIN ONS $2345.3250 10:42:44

Konu: Btc 16 Mayıs 2021

⭐⭐USTAMM ()
Bitcoin
btc 16 Mayıs 2021
YTD

Yorumlar (41)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Önder8080 ()

Bu destek kirildi hocam. kaça kadar serbest düşuş olabilir 32 ler gelirmi

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Sonuc nedir hocam btc yukselecek mi yoksa dusmeye devam mi?

ibrahim2345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Kamuoyu tarafından bilinen 34.600 dolardan 43.000 Btc almıştı.

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Elbette satti. Sonra Tesla Btc yi kabul etmeyecek vs dedi.

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Xrp gorusunuz

1BeğenmedimŞikayet

ibrahim2345 ()

Not:Btc kaderi için önemli notu en sonda yazdım. Btc kaderinen ne olacağı ile ilgili.
-
İşte tam o 17 de elon oğlu aldı. Btc ye düzeltme yaptırmak istemedi. Btc yi profiline eklemek mi dersin üst ü te haber yapmasımı dersin. Btc he zaman sıkışsa yardıma koştu.
Meğer insanlık düşmanı sadece kendi menfaati için bunu yapıyormuş.

Meğer bu günü bekliyormuş. Ben o kadar elinimki bu a. Bd ajanının abd ile birlikte hareket ettiğinin ve elindeki tüm btc yi kuruşuna kedar Sattığına.

Alırken reklam yaptı tmm. Kar etmek için. Sevabına bu adam kılını kıpırdatmaz

Peki elon btc sattı satmasına da. Parasız kılını kıpırdatmayan elon satınca niye btc kötüledi. Bir çıkarı yoksa... İşte bu noktada bu adamın bu kadar parayı başka hiçbir yatınımda (kendi şirketindende) kazanamaz. Bu işi bırakmaz. Abd ile ortak hareket etti ajan (ajanlığı bariz çok yazdım) dipten alacak. A. Bd. Sat dedi sattı. 40 yıldır a. Bd.
Borsalarda altında emtiada bu oyunları yaptı. 40 yıllık dev. letler huy değişmez. Parayı bırakmaz bize
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Anladim hocam artik biran once yukari atar ins. Daraldik iyicene.

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Aslinda paraşütsüz düşmedi. Sadece geçen gün 17.000 den gelen yükselen trend kırıldığında paraşütsüz düştü.

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Bana sorunuz gelmedi. Ama alayım mi satayi mi diye sorarsaniz zaten cevaplanmaz.

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim2345 ()

Valla btc düşerken hiiiç rakkam kurmadım kafamda nerden dönebilir diye. Bugün bi düşündüm. Bu geçen aylarda dediğim gibi 4 kez düşmüş. %33-22 arası. Bu yıl btc fişek gibi çıktı her alan kirumsal (özellikle elon oğlu) btc ye pump yaptırdı. Fişek gibi çıkan paraşütsüz düşer demişler. Ama btc çok şişmişti bikaç ayda, Çok sert çıkmıştı. Fud ile düşürdüler. Ne olcağını bilemem ama 65 ten düşen btc için 40 yeterli bir düşüş olur herhalde. Ordan insanlar risk alıp kar etmek istemeleri bana çok normal gelirdi. Olması gereken olmuş derdim. Tabi işin doğrusunu yaşayıp göreceğiz. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

kütahyalı4343 ()

aynen hocam ama çoğu sallıyor sizde biliyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Doğrudur diye bir şey yok. Kimse % 100 bilemez. Ama % 80 üzerinde bilen başarılidir.

kütahyalı4343 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Size bir sorum olmustu cevap yazmadiniz

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Benim 2 tane önemli destek vardi. İlki kırıldığında 10.000 usd serbest düştük. 2. si de bu.
Ytd

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Heryer icin onemli diyorlar hocam. Onemli diye diye geri gidiyoruz ne olacak bu btc?

0BeğenmedimŞikayet

kütahyalı4343 ()

hocam sizin görüşleriniz önemli ve doğrudur

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bu ne demek oluyor hocam

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

44.400 önemli benim için
Ytd

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seroş ()

@USTAMM chz için son yorumunuzu ögrenebilirmiyiz? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Hocam 46 800 destekten sonra destek nedir ? 45k mı 44k mi

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Eth ne olur üstad full eth

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Çok tsk ederim kaçda bitiyor acaba paylastinizmi tlf elimde bekliyorum bakalim:)

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Ustamm peki son soru tamaman sorumluluk bana ait eth alamak yerine alt coin almak dahamı mantıklı yada siz olsanız neyapardiniz. tsk.

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Yani bir pozitif korelasyon var

Alperen_yanha için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Teknik ve temel ile ilgili biraz
Ytd

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Neden ustam pahalımı fiyatindan dolayımi talepten kaynaklı mi. Yada onlardaki para altlarami geçer

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Çıkması için düşmesi gerekiyordu
Ytd

kuro için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alperen_yanha ()

Ustam eth sanki btc ile aynı hareket ediyor

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Yanlış yazdim eth ve bnb olacaktı
Ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum