Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 04:12:43
EUR 34.6856 04:12:43
USD 32.2645 04:12:43
ALTIN ONS $2313.6000 04:12:43

Grafiği gönderen: super_conqueror

Yorumlar (141)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_yatırım ()

Kimse yüzde yüz hedefi tutturamaz. Sonuçta piyasayı yönetmiyo ama on hedefin 9 unu tutturanlar var. Birkaç kişi var takip de ediyorum ama uzun süredir yoklar. Sayelerinde iyi para kazandım sağolsunlar

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben ustad degilim. Zaten alım yaptıgımı söyledim. Dolar bir- iki defa 7.98 e igne atınca alım tarafına geçtik. Burada herşey normal. Biz sadece tahmin yapıyoruz. Biz'im bilgimiz tahmin üzerine. Biz'e fazla anlamlar yüklemeyin. Bu işler öyle kolay degildir. Varsa böyle her söyledigi tutan birisi
beraber takip edelim. Burada üstad hatta piyasada ustad varsa bile bizimle ne işi olur ki?

_yatırım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben satar dolara geçerdim. Çunku ons altın direnç bölgesinde. Direnç kırılırsa tekrar grama geçerdim. Henüz kırıldıgını düşünmüyorum.

rzc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dataelektronik ()

Ben satmıyorum

rzc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayt_altın ()

hocam yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı ilgiyle takıp edıyor ve sizi sonuna kadar desteklıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

rzc ()

Siz olsanız gramlarınızı burdan satarmıydınız

-1BeğenmedimŞikayet

_yatırım ()

Bu bir suç isnat etme değil. Beklentiler elbette gerçekleşmeyebilir ama yatırım tavsiyesi gibi kesin dille konuşmanız yanlış. Kaldı ki kısa vade hedef verince yanılma payı daha büyük olur. Ayrıca zaten çıkış yapmadım uzun vade yatırımcısıyım. 410dan parça parça var. Genelde alım satım tavsiyesi vermezlerken sizin daha keskin söylemleriniz insanları yanlış yönlendirebilir. Kendi adıma sorunum yok. Hani siz üstad tabir edilen kişilerdensiniz o yüzden

0BeğenmedimŞikayet

Bt2012 ()

2 senedir siteyi takip ederim bugüne kadar hiç üye olma ihtiyacı hissetmemiştim ta ki sana bugün yapılan haksızlıkları görene kadar. özellikle son 2 aydır hemen hemen her gün tüm yorumlarını okuyorum yarım yamalak yorumlarını okuyup içinden cımbızla çekip işine gelenleri alıp seni aşağıya çekmeye çalışanların emeğine saygısızlık edenlerin dışında bunları da gören olduğunu bilmeni istedim hocam, selam ve dua ile.

4BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

7.60 beklememizinde bir sebebi vardı. Ama bu beklentiden vazgeçip alım yapmaya başladık. Bunda nasıl bir anormallik var anlayamaıyorum. Bazen beklenti gerçekleşmeyebilir. Bunu dikkate almayan yada 'b'planı olmayan suçu neden başkalarına atma ihtiyacı hisseder?

0BeğenmedimŞikayet

_yatırım ()

Sizi uzun süredir takip ediyorum. Dolar 8 lirayı geçtiğinden beri hep 7,60 seviyesini takip edin çekilecek dediniz. Piyasa bu her şey mümkün fakat kesin dille olan söylemleriniz insanlara tavsiye niteliğinde gelebilir

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Nereden anladın kırdıgını?

-1BeğenmedimŞikayet

_yatırım ()

Kırdı işte. Kesin yargılarla milleti yanlış yönlendirip yatırım tavsiyesi vermeyin

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Böyle firençler ancak hacimli kırılır.

leon61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

Eyvallah Halil hocam bilgi için teşekkürler emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

leon61 ()

Bu piyasada zor diye bişe pek kalmadi

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

1860 kirilacak diye bekliyorum hocam. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

1860 ı kırması zor. Ben buradan aşagı sarkma bekliyorum.

Kimimben06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fedai_Destan ()

Hocam acaaba kaçta sarmalı 415 den girmiştim tsk

0BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

Halil hocam bir çekilme olabilirmi diyorsun ytd

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ons geri gelecektir.1700 ün altına sarkabilir. Sat seviyelerinde. Kırılmasını beklemeli.

İnerde_cıkarda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İnerde_cıkarda ()

Hocam mrb.
1865 kırabilir mi dolar içim öngörünüz nedir saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Ortalıktan da kayboldu artık yeni streslere )

Saudade_34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Saudade_34 ()

Onun yanında boşuna stres çektik . değmezmiş:)

Onur74 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Neyse en azından tecrübe edinmiş olduk

0BeğenmedimŞikayet

Çobanisalı ()

Ne istifası? Ne soylentisi?

Betdolar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Saudade_34 ()

Biz anca yapabilirdik edebilirdik:))satabilirdik deriz

~Bay_isyan~ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Saudade_34 ()

Aynen.. 400 den aldılar şuan kar yaptı bile kodamanlar. bizde satsaydik ikinci kar yapardık. akil işte

Onur74 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

~Bay_isyan~ ()

Haklisin aslinda bize ters araç alsata devam edebilirimde (:

0BeğenmedimŞikayet

bladeandneo ()

Kuveyt türk kar payı faiz gibi mi veriyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum