Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0628 05:28:00
EUR 34.6670 05:28:00
USD 32.5946 05:28:00
ALTIN ONS $2407.4750 05:28:00

Grafiği gönderen: Hakan_oz

⭐⭐Hakan_oz ()
Bitcoin
btc Aylık Bazda 58700 Dikkat.Ytd.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Önder8080 ()

38.500 dengirilen short btc 33.500 de 50 k ile satilmistr hoca.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Ahh hocam ah keşke anlasam kırılımda alsam sonra satsam
Ne diyim sadece bakıyorum
Allahtan ki elimde fazla bişey yoktu son zamanlar az karla al sat yaptım
Şükir ki zararım az
Takipteyim sizi bol bol kazançlar diliyorum
Hocam şimdi biz ayıya girdik iki yıl beklicez mi?

Hakan_oz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

evet kanalın dip noktası o bölgenin altına kırılım beklemem alıcı olurum tabi grafikte belirttiğim ara destek noktaları parçalı denenebilir.

Fatoş01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Çok tşkler çok saolun
Son bir şey daha kusura bakmayın bilmediğim ve yeni olduğum için soruyorum
En altta 15 binli rakamlar var oralara dahi gelme ihtimali söz konusu değil mi? Bu durumda ayı diyorsunuz ya o ayamı giricez?

1BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Şöyle özetleyebiliriz aylık bazda orta kırmızı trend çizgisi yukarı yönlü aşılmadıkça düşüş eğilimi grafikte belirttiğim alt destek noktalarına kadar gözlemlenebilir. Tabi şu demek değil sürekli düşecek tepki yükselişi ardından düşüş bu şekilde devam eder taa ki orta kırmızı bant geçilene kadar.
Selamlar.

Fatoş01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Teşkler değerli @ASRN hocam.
Selamlar.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Hocam grafik anlamıyoz rica etsek açıklamalı yazarmısınız?
Cvp için şimdiden tşkler

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam harika bir çalışma olmuş elinize sağlık

2BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Aylık bazda yükseliş devamı için 58700 bölgesi aşılmalıdır. 6 gün önceki grafiğin güncel durumu eklidir.Ytd.

Hakan_oz (6 gün önce)
Bitcoin
BTC Aylık Bazda 58700 Dikkat.Ytd.

https://yorum.altin.in/konu/26772899- btc- aylik- bazda-58700- dikkat- ytd

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

Kardeş iyi akşamalr bu btc kanalın için çok tşklr ama çok geniş ben anlamadım alt destek neresi biraz ayrıntı yazar mısın

1BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Teşk ederim değerli @Akhenaton2 hepimiz için hayırlı bayramlar olsun.
Selamlar.

Akhenaton2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

demet35 ()

Hocam coinlerin şu anki düşüşden dolayı önümüzdeki hafta sonu ve sonrası için bi değerlendirmeniz var mı? Zararına da olsa elimizdekileri çıkmamız doğru olurmu.
Lütfen beklentinizi yazarsınız. Şimdiden teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Akhenaton2 ()

Hayırlı bayramlar değerli hocam abim saygılar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum