Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 01:30:22
EUR 34.7339 01:30:22
USD 32.5072 01:30:22
ALTIN ONS $2392.1450 01:30:22

Konu: Kuveyttürk 00:00-01:00 arası makas aralığı

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Teşekkür ederim bilgi için.
Gümüş alım yeri 7300 TL daha fazla altını ben beklemiyorum, ABD açılışında ons karda biraz daha düşer, sonra geri yükselir dönüş başlar. ytd

devecio için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

devecio ()

Vakıf katılım 100 bin üstü özel kur var,2.6-3.5 arası marj var.

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Alsatta çok iyi olmanız vede çok şanslı olmanız lazım.
En iyisi gümüşün yükseliş ve düşüş ayları vardır. bu aylarda alsat yapılır. yeri gelir aylarca satılmaz, yeri gelir aylarca alınmaz.

6ncı_his için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Parçalı işlem yaparak gram miktarınızı artırabilirsiniz. Full işlemden uzak durulmalı. Ben şahsen sevmiyorum alıp yatmayı. Yükseliş trendinde gram eksiltme ihtimali olsa sa

0BeğenmedimŞikayet

Alitşdmr04_04 ()

Aynen git 3 kere git 5 kere git ne olacak

Varsayım_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varsayım_ ()

Tşkler. Yani pazarlık yapmak lazım

Alitşdmr04_04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Ben şahsım alsat yapmayacaktır, ama yaptım zararlı çıktım. ama 6,46 dan aldığımı satmasaydım çok karlı çıkacaktım. size önerim alın satmayınız. temmuz ayının ortalarında ekrana bakın. fiyat 8, ...?

0BeğenmedimŞikayet

Alitşdmr04_04 ()

Bak ben miktar belirmek istemiyorum 100 bin le 200 bin arasi yapiyorlar ben ben daha önce tfx çalışıyordum ben kuveytturk e gitim hessp actim önceden iza egim tl aktardım once makas 350 yaptılar ben 10 günde 3 defa giyim dedim bak makas gümüş 200 usd 2500 altın 1300 istedim dedimki böyle olmada size nasil grldisem öylede giderim dedim kabul etiler yarim saat yaptılar sen git ısrar et yaparlar benimki yaptılar

Varsayım_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Rica ederim. Al sat yapmayınca gümüşün tadı olmaz maalesef :))

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Türkiye finans katılım dayım makas 4,6 TL birde vergi oldumu sana yüzde bir maliyet. kar etmek için yüzde iki yükselirse yüzde bir kazanırsınız.
Al sat akıl karı değil. tesekur ederim

0BeğenmedimŞikayet

Varsayım_ ()

Benim olmuyo 4 kuruş oluyo benim. Kimle iletişim kurup duzeltmem lazım acaba

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Teşekkürler, bol kazançlar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Olma ihtimali yüksek. Kabul etmezlerse mevduatınızı başka bankaya taşımakla tehdit edin :))

0BeğenmedimŞikayet

Alitşdmr04_04 ()

Simdi saat 00 01 arasi kapa lı olmana rağmen kuveyitturk makas 3 tfx makas 830 ona göre hesabını yap

0BeğenmedimŞikayet

Meriem ()

ben de o sekil... kuveyte

Masterabim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alitşdmr04_04 ()

100 bin üstü özel kurdan maks 2 olur kuveyturk de tavsiye ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Masterabim ()

Paranın çokluguna göre degil. Kullanilan urune gore makas duser. 2 fatura otomatik ödeme talimati, birde kredi kartı alırsanız düşecektir. Tabi birde müşteri temsilcimizin insiyatifinde

Meriem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Teşekkürler

Meriem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Aramanız gerekiyor kendileri güncellemiyormuş. 3 ayda bir hatta özel kur iptal oluyormuş.

21erc06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

21erc06 ()

Aramak mı gerekiyor yoksa kendileri mı güncelliyor

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim, Herkesin ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlarım.
Bol kazançlar :)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

dediğim gibi portföy ile görüşün onlar size detaylı anlatır. Bankaya gidip konuşmanız lazım. Şubeden şubeye değişir siz gidince zorlayın otomatik ödeme felan yaparım diyin ilk etapta benim dediğim altında 2,3 gümüşte 3,5 olanı verirler, bir 3 ay geçince yatırım yapıp puanınızı arttırın tekrar telefonla arayıp daha ii kur isteyin. Benim 3 ay dolmadı daha ama benim portföy 3 ay sonra yenileriz demişti :)

0BeğenmedimŞikayet

Meriem ()

100000 2 kurus olabilmesi icn az...

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

100 bin TL üstü 2 kuruş makas olurmu gümüşte?

1BeğenmedimŞikayet

Meriem ()

paranin cokluguna göre özel kuru katagoriye ayiriyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

özel kur para ile alakalı birde bankada aktif durumunuzla alakalı mesela 3 ayda bir yenileniyor, atıyorum 100bin üstü paranız olur, 3 ay yatırım yapar vs banka puanı var onu artttırırsanız portföy daha ii kurlar aktif ediyor size örnek: 2,3 yerine altında 1,5 yada 2 oran veriyor gibi o onla alakalı ilk girişte vermezler büyük ihtimalle...

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Gümüş makası yinede yüksek, bir başka arkadaş 2 kuruş yazmıştı

1BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

TL bazlı emir verebiliyorsunuz sadece. 100 bin lira üzeri mevduatla deneyin şansınızı

1BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Anlık mevduat 180 bin

Kara_Elmas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

altında 2,30 pardon

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum