Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0900 06:37:05
EUR 35.1394 06:37:05
USD 32.2148 06:37:05
ALTIN ONS $2390.1850 06:37:05

Konu: Son bir grafik YTD

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

Herkese mutlu huzurlu sağlıklı bayramlar
umarım bayram tadında yaşayacağımız nice bayramlara kavuşuruz
son bir uzun vade grafiği atıyorum bundan sonra sadece sayfada
dostlar ile birlikte zaman geçirmek için olurum

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Munafiklar ya:) millet garip herkesin dini siyasi gorusune saygi duymak lazim abi o zaman millet olarak 1 adim ileri gideriz ben de gecen gordum birisi burda ona benzer birsey yazmis hemen topa tutmuslar:) hersey para olmus abi

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Adam dün gece dua atmış gümüş sayfasına gelen tepkileri görmen lazım

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Sakın yorumlara devamkee muradım.

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Haha sogutuyorlar dimi abi :))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Aman kardeşim mesaj yazmaktan vazgececez özlü söz eksik kalsın:)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Sen onceden hergece ozlu soz paylasirdin abi ne oldu hefesini kaciriyorlar dimi biliyom

0BeğenmedimŞikayet

uzmantercuman ()

hocam ben buralarda ve genel olarak yatırım dünyasında çok yeniyim. dolayısıyla çok derin bir bilgi birikimine sahip değilim. fakat üslubunuz ve bakış açınız itibariyle sizi ve değerli yorumlarınızı yakından takip ediyorum. siz dinleyenlere, kıymet verenlere hitap ettiğiniz bilinciyle bence anlatmaya devam etmelisiniz. tekrar teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Öyle düşünme; sen yine yap iyiliği at denize, balık bilmezse Halik bilir, ayrıca mutlaka dikkate alanlar, faydalananlar oluyordur, oluyor - kendimden biliyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Hata yapa yapa öğrenicez hocam, boşuna değil emeğine yüreğine sağlık. Teşekkür ederiz.

1BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Bence çoook başarılısın. İlk yorumlarını okuduğum kişisin canım benim Allah yolunu bahtını açık etsin. kıymetini bilenler çok başta ben :))

1BeğenmedimŞikayet

lisan07 ()

Teşekkür ederiz hocam

4BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

eyvallah kardeşim eskiden 2 satırla anlattığımızı şimdi 12 grafik 20 paragraf ile anlatıyoruz ama başarılı olamıyoruz sanırım olamayacağızda boşuna yoruluyoruz

uzmantercuman için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Ablam iyi geceler tüm bilgilerin ve emeklerin için çok teşekkürler. Ee gram 522 yide gördü yola devam düzeltmesiz 538 diyor sonra destekler çelışır gibi anladım

1BeğenmedimŞikayet

uzmantercuman ()

emeğinize sağlık hocam

3BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

2 hafta önce attık dedik ki 5. dalga devam ediyor o gün satayım mı diyenlere satma bu dalganın sonunu bekle dedik bu dalganın nerde biteceği sadece tahmindir o gün satsaydık 490 lardan satardık bu gün en kötü şartta ani bir hareket olsa 500 den satarız her zaman diyoruz ki satıp alttan almaya çok meraklı olayın öyle trendler olur ki satıp arkadan baktırır illa satacaksan bu hareketin kırıldığı zaman risk alırsın aşağı A dalgasında değil onun tepkisi b dalgasında satarsın c dalgası içinde de sattığını yerine koymaya uğraşırsın başka ytd

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Güzel strateji abla uygulamak lazim

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Güzel bir korku satanlarin hiç biri alamadı :))

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Ablam satıpta alttan alamama korkusu var. Onun için beklesin. Elde TL de var düşerse ekleriz :))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Vâkıf katılım evet kardeşim 5/24

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Abi sen hangi bankadan al sat yapiyon 5 24 mu

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Teşekkür ederim iyiyim hiç satış yapilmadiysa gümüş kar alınabilir
Benin elimde Tl alımlar çok geride olduğu için yola devam ediyorum ytd :))

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Can kardeşim Murat'ım iyisindir inşallah sepetle yola devammı. Birazcık boşaltalım mı

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Destek destek takip ederiz zamanı gelincen
488/84 475/73 gibi destekleri usd nin durumu ile hangisinin gelebileceğini değerlendirmeye çalışırız kardeşim belki de 538/40 kadar gideceğiz o zaman dan 502/496 olarak belirleyeceğiz izleyelim görelim ytd kardeşim

Ünal72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ünal72 ()

Aynen Burdan diyelim 511 den sonra ki hedef nereye gider acaba

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Ünal72 bu işin kuralı bu duzeltmesiz olmaz düzeltme zamani yaklaşıyor diyelim ama ne zaman nerden burdan mı 511 516 522..?

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

saygılar kardeşim eyvallah
@Nurten128
@olwayslose teşekkürler

Sonsuz_Hamd için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Altinolsun58 ()

Tamamdır abi teşekkür ederim

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim,7.42 altında mum kapanışları gelmeden, doların öncelikli hedeflerini yazdım. Gücünü korur dedim. Şu anda da aynı durum devam ediyor. Sevgiler saygılar.

Altinolsun58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Altinolsun58 ()

Hayırlı geceler hakan abi hayırlı bayramlar doların suanki seyri olumlumu acaba değilse parçalı çıkış yapmayı düşünüyorum yarın yardımcı olursan sevinirim

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum