Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 21:38:48
EUR 34.8238 21:38:48
USD 32.3379 21:38:48
ALTIN ONS $2301.8900 21:38:48

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar dolar tl de bir de yükselen üçgen var şimdi o üçgene bakın kırmızı çizgi destek noktası orası kırılmadıktan sonra yön yukarı diyoruz

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Hayırlısı olsun inşaAllah.

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Dedigim gibi ben fazla takibedemiyorum
Hayır dileyelim hayırolsun
Allaha emanet olun selametle

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Hayırlı günler Akif hocayıda beni de yanlış anlamışsınız dikkatli okuyunuz sayın Gayret ben 8 aydır belirttiğim formasyonu defalarca yazdım bozulma yok devam ediyor diye...

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Hayırlı günler
Hocam siz akif hocaya bende görüyorum deyinçe akif hocanın 1200 küsür ons bekledigi geldi aklıma
Sizler bu ons konusunda etkileyiçisiniz
Ben bazı paglasımlarınızı kaçırıyorum onun içinde hala düsüs bekliyorsunuz düsünçesinde kalıyorum malesef

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Hayır, aylıkta 8 aydır takip ettiğim ve grafiklerini paylaştığım ONS grafipği var orada detaylı analizi paylaştım.

Duygusuz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Duygusuz ()

dusus yonlu beklentımı bu hocam

1BeğenmedimŞikayet

aspar ()

400 dolar hedefli olan grafiği mi diyorsunuz hocam?

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam gördüğümü dün paylaştım bakabilirsiniz. faydası olmaz dedim baktığınızda faydalı bulmayacaksınız üstelik de inanmayacaksınız

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Hocam gördüğünüzü bizle de paylaşsanız :))

1BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Hocam gördüğünü yazsan inanan yararlanan olabilir. Umarım bizi kırmazsınız

0BeğenmedimŞikayet

Sevgi_44 ()

Gördüğünüz ve inandığınız şey nedir onsla ilgili bizimle de paylaşabilir misiniz:)

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Eyvallah hocam varolasın.

0BeğenmedimŞikayet

Robokon ()

Akif hocam Allah aşkına şu görüp inanmadığın kısmı soruyorum zaten ?
Herkes onu söylüyor. Ama nedir.

1BeğenmedimŞikayet

Robokon ()

Çok sağolasın Akif Hocam teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Akçallı ()

Üstad şu görüpte inanmadiginiz nedir söyleyin bizde duyupta inanmayalim

0BeğenmedimŞikayet

Duygusal_yatirimci ()

Akif hocam merhaba hayırlı cumalar olsun inşallah ben yeni üye oldum ama 2 yıldan fazladır bu platformu takip ederim tahminleriniz er yada geç geliyor basarilarinizin devamını dilerim inşallah ons altına gelince sanırım uzun vadede 1150 1200 arası bekletiniz vardı hala geçerli mi saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Seres ()

Tamama Hocam cevabınız için teşekkürler kafa yormaya çalışacağım. Vaktiniz olursa dolar TL de aylık grafiğe bakabilirmisini. Ben yükselen kamaya benzettim. Bu işin üstadı sizsiniz tabiki. Grafik atabilsem atacagimda beceremedim. Vaktiniz olursa bakarsanız sevinirim. Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Duygusuz ()

pekı hocam tskrler

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

kopya vermem biraz düşünün

Seres için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam hiçbir işinize yaramaz gerçekten çok uzun vadede görünenlere baktım hepsio

Duygusuz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Seres ()

Sayın hocam, inanmadığını ama gördüğünüz şey rica etsem yaza bilirmisiniz? Düşüş olarak mı? Çıkış olarak mi

1BeğenmedimŞikayet

Duygusuz ()

ıyı aksamlar hocam, son cumlenız sır gıbı olmus bır tuyo verebılırmısınz gorunenın hakkında

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam aslında altını ben takip etmiyorum arar sıra sorulan soru üzerine bakıyorum bu işin uzmanı aslında kendini övmeyen ama her zaman isabetli kararlar veren Aytac hocadır

Alem44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aytac hocam sen daha iyisini gördün ve değerlendirdin hemde uzun vadede

1BeğenmedimŞikayet

Alem44 ()

Hocsm sen söyle biz inanırız.

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Ben inanırım hocam aynı şekilde bende görüyorum, tabi yinede YTD... )

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

yazıyorum hocam gördükçe gözüme çarpanları burada yazıyorum

heros için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

bütün bunlara rağmen gümüş onsta sağ bacağ aşağıda bir tobo var 30 dolar üstüne çıkarsa 48 dolarlar hedefe girer bakalım zaman ne gösterecek

Robokon için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

heros ()

gorduklerinizi yazsaniz
bizlerde ondan feyz alsak
saygilar
")

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam bu soruyu geçen yıl söyleseydin net gümüş cevabını verirdim şimdi ortada duruyor ons altına gelince uzun vadede fincan kulp var çalışırsa yeni bir zirveye gider yok çalışmazsa aşağıdan güç toplamaya gider. gümüş onsta ise yeni zirve yok çanak halen yarım kısaca zayıf kaldı ons altın en azında çanağı tamamladı kulpu yaptı çalışırsa yeniz zirvelere gider yok çalışmazsa aşağı düşer ons altında başka bir durum daha var ki burada yazsam bana kimse inanmaz çünkü bende inanamıyorum ama görüyorum

Robokon için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum