Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 19:29:28
EUR 34.8238 19:29:28
USD 32.3379 19:29:28
ALTIN ONS $2301.8900 19:29:28

Konu: Gümüş Ons 2 Hedef? (Boss. V_Paradoks)

Gümüş ons için 2 ay önce çalıştığım grafiğimin D seviyesi 27.88'e nokta olarak ulaşmasının ardından grafiğin düşüş/geri çekilme/düzeltme hedeflerini de çalışarak güncelleme yapmak istedim.
Gördüğümüz gibi bir alt destek olan 27.33'ten tepki almış ancak 27.88 üzerinde kapanışlar gelmedikçe bu fmun düşüş hedefleri, ilk hedef olarak 0.236 düzeltme seviyesi olan 26.91 ve ana düşüş hedefi 0.618 düzeltme seviyesi olan 25.34'tür.ytd
Bununla birlikte fm %100 veya daha fazla hedeflerine de ulaşabilir yahut ara hedeflerden birinden de dönebilir. Ara/alt destekler için fibo dizeleri takip edilebilir. Lakin dolar yüksek kalır ve yükselmeye devam ederse gümüş tl bazında durum değişken olabilir. Teknik bir çalışma olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tabiki teknik bir beklenti ama inşallah diyelim yine de :)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Gelsinnn:))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Amin inşaallah hepimiz için

0BeğenmedimŞikayet

Zararkes__ ()

Mesaj alındı abi yalnız dolar 4s. De regresyon kanalı tepesinde ve bu durumda kırmızı mumu açmış yani abi müsadenle demem o ki usd geri çekilme ile ons zaten geride kaldı sanki diyorum 7.16 gibi rakamlar gelebilir gibi gibi

Zararkes__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah gelir diye ümit ediyorum. Gerçekten güzel bir fırsat olur eğer gelirse. Teknikte var ama işin açığı bu fmun asıl hedefi olarak. ytd

Mali______ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim. 4 saatlik grafik üzerindeki çalışmamdır. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet ben ara fibo dizelerinde parça ve açıkçası 0.618 gelirse duruma göre bakarak full bile düşünebilirim. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Mali______ ()

Bu dolar kuruyla 6.78e tekabul ediyor. Guzel rakam insallah gelirde depoyu fulleriz tam yaz gelmeden once

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. efendim teşekkür ediyorum
İnşallah istediğimiz gibi güzel bir alım fırsatı verir de herkes bol bol kazanır. Bilmukabele, iyi bayramlar çok sağolun

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zararkes__ ()

Birde abi 0.618 25.34 rakamı sizde günlük olarak mi ? Yoksa 4saatlik olarak mi takip edip bulduğunuz rakam?

1BeğenmedimŞikayet

Zararkes__ ()

Süper sade bir anlatım olmuş çok teşekkür ederim peki ya siz 0.618 den parça alim düşünüyor musunuz?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Umarım sizin ve herkesin gönlünce istediği gibi bereketli kazançları olsun

Mirabilis için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Daha üstad olamadık sizin değerli grafik yorumlarınıza bakıyordum alım için bekliyordum saygılar iyi bayramlar.

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Sağolun hepimizin inşaallah

AliAbi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

AliAbi ()

Senin de mübarek olsun.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim üstadım hayırlı bayramlar

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kademeli olarak devam edebileceğini düşünüyorum üstadım. ytd

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Ayyy inşaallah oda gelir eğer gelirse çok güzel olur

0BeğenmedimŞikayet

Eflatun1881 ()

Evet açsalar güzel olurdu :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Forum emojileri daha da eğlenceli oluyor umarım bu sitede de açarlar birgün :)

Eflatun1881 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Herkesin ramazan bayramını canı gönülden kutlarım

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Düşüş devam eder mi

0BeğenmedimŞikayet

Eflatun1881 ()

Kesinlikle, gönderemiyorum can sıkıcı :)

2BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

İyi bayramlar hocam

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) o güzel giderdi emojiler olsaydı güzel olurdu sitede

Eflatun1881 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim hocam. İyi bayramlar dilerim

Lab_Tek_44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Eflatun1881 ()

25.34 mü, şu an gözlerimde sevinçli dolar işareti yüz ifadesi göndermek isterdim :D

5BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş ons için grafiğimizdeki 0.236 seviyesi olan 26.91 ilk hedefi gelmiştir diyebiliriz aşağı yukarı. Sıradaki ana hedefimiz 0.618 seviyesi olan 25.34 diyebiliriz. ytd
İzleyelim bakalım nasıl gidecek ben de merak ediyorum. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aslında ons güzel satış yedin bile 27.70 direncinden 26.90 desteğine inmek üzere neredeyse. Günlük grafikteki son mum saatler kala bu şekilde 1 günü yansıtan kırmızı mum.ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum