Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0649 05:50:02
EUR 34.5553 05:50:02
USD 32.4256 05:50:02
ALTIN ONS $2287.4050 05:50:02

Konu: Kuveyt Türk anlık kur

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Rexona ()

Hesabınız da o zaman yüksek mebla var o zaman

Başak32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

veysel_80 ()

hocam limit ne kadar yarın temsilci ile görüşmeye gideceğim ondan soruyorum

0BeğenmedimŞikayet

Başak32 ()

Müşteri temsilcisinin insiyatifine bağlı

Rexona için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altinkayali ()

Limit var mı bilmiyorum ama benimki biraz yüksek. Gece makas baya açılıyor ayrıca.

Rexona için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rexona ()

Süpermiş özel kurunuz bu özel kuru almak için ne yapmalıyız benim özel kurum var ama bu kadar degil

0BeğenmedimŞikayet

Başak32 ()

Üç ay falan oldu

veysel_80 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rexona ()

Çok iyiymiş benimde özel kur var ama sizinki çok iyiymiş ... bu özel kur u almak için hesabiniizda ne kadar olmalı

altinkayali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

veysel_80 ()

hocam siz yeni mi geçtiniz kuveytte

0BeğenmedimŞikayet

altinkayali ()

En az makas aralığı ne kadar acaba bende altın gram 1,4 gümüş 0,23 platin 2 civarı mesai saatleri içinde bunlar tabiki. Gece makas aralığı artıyor.

0BeğenmedimŞikayet

millwright ()

Dünyada bankaları hesap kapatmaktan yola çıktık ya, ondan dedim.

Gauss35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gauss35 ()

İsleri o tabiki aricaklar ama beni nedense hic aramiyorlar

millwright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

millwright ()

Haklısınız. Ama müşteri çekmek için telefonla bile arıyorlar. Geçen banka müdürüyüm diye arandım (müdürmü bilmiyorum)şöyle faiz böyle yatırım diye bize geri yatırın felan filan.

0BeğenmedimŞikayet

veysel_80 ()

sizin limit ne kadar

0BeğenmedimŞikayet

Gauss35 ()

Kuveyturkte vergi levhaniz varsa hesabinizda para dahi olmasina gerek yok ticari hesap acin hemen en uat kademe ozel kur yaparlar ve suresi doldugunda musteri temsilcinizi arasrsiniz guncellerler

0BeğenmedimŞikayet

Başak32 ()

Hocam yoksa sömürüyorlar Türkiye finans kullanıyordum ordan Kuveyt Türk'e geçtim başka türlü olmuyor

0BeğenmedimŞikayet

selcuk0650 ()

Bankadaki benim temsilci o numarayı yemedi git istedğin bankaya zarar etmeni istemem dedi :)

0BeğenmedimŞikayet

Gauss35 ()

Dunyada bankalari hesap kapatmakla tehtin eden tek ulkeyiz:)

1BeğenmedimŞikayet

Başak32 ()

Evet istedilermi yapıyorlar onların elinde

selcuk0650 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

selcuk0650 ()

Benim temsilci benden bıktı , istersen başka bankaya git sorun değil bile dedi :) ben ona son rica olarak şöyle söyledim tamam başka bankaya gitmeden bir denesen dedim güncelleme belki olur dedim. tamam deniyorum dedi telefon kapanmadan makas aralığı 0.25 e düştü

0BeğenmedimŞikayet

Başak32 ()

Görüşün tabiki hesabı kapatırım derseniz işe yarar diye düşünüyorum bankalar zaten kazanıyor her türlü biz kazanalım

Gkhndkl1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gkhndkl1 ()

Yok neye sinirleniyorum, 1xx. xxx işlem hacmine rağmen sizden yüzde 80 daha fazla. Artık bu kadar veri yeter gidicem şubeye müdürle Goruscem yapılan haksızlık başka birşey değil

0BeğenmedimŞikayet

Başak32 ()

Yok torpil değil ama temsilcim iyi çıktı şansıma

Gkhndkl1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Başak32 ()

Gündüz birazdaha düşüyor hocam

Tıkandı_baba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gkhndkl1 ()

Torpilli ablamız, müşteri temsilcisi akraba sanırım

Tıkandı_baba için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Maşallah ne güzel

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum