Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 06:19:20
EUR 34.7748 06:19:20
USD 32.4684 06:19:20
ALTIN ONS $2337.9850 06:19:20

Konu: Kâr satışı yapılabilir üstteki rakamda. Ytd

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Günaydın, hayırlı sabahlar bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (97)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Yine kısır döngü yaşıyoruz:) çelik senin adını verip laf atmış sana. Ama bana demek istediği şeyleri senin üzerinden söylemiş. Bende Çelike durumu ispat ettim, sen, bana birşey dedin demedim

Babadayı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

Pardon sen beni yine anlamadın dostum. Ben seni hiç yargıladımmı şunu dedin bunu dedin diye, asla, aklım var zekam var, sorumluluk ve yetki bende, kimseyi de suçlamam. Sana hayırlı bol kazançlar diliyorum.

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

O yorumu ve grafiği ben bulul çıkardım ortaya. Dahalen aba altından sopa gösteriliyor, uyarabilirlerdi diyor seni kullanıp, ben senin öyle rakamlar vermediğini sanıyorum. 28,5 ons satış yapılabilir denmiş daha ötesi var mı. Ben 7,7 de almışsam almışımdır bu benim cebimi ilgilendiriyor, sattığım kiloyu 2 kilo artırarak geri almışım. Düşerse de 2 kilonum karı kadar rizikoyu göze almışımdır. Ama yusuf3559 mudur nedir onun gibi adamlar ağzınasakız yapıp durur 7,7 aldığımı ve buna yalan laf ekleyip 7,76lar dip dip diye diye alım yaptırdı onursal derler

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

O yorumu ve grafiği ben bulul çıkardım ortaya. Dahalen aba altından sopa gösteriliyor, uyarabilirlerdi diyor seni kullanıp, ben senin öyle rakamlar vermediğini sanıyorum. 28,5 ons satış yapılabilir denmiş daha ötesi var mı. Ben 7,7 de almışsam almışımdır bu benim cebimi ilgilendiriyor, sattığım kiloyu 2 kilo artırarak geri almışım. Düşerse de 2 kilonum karı kadar rizikoyu göze almışımdır. Ama yusuf3559 mudur nedir onun gibi adammlar ağzına sakız yapıp durur 7,7 aldığımı ve buna yalan laf ekleyip 7,76lar dip dip diye diye alım yaptırdı onursal derler ve buna admin sessiz kalır.

0BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

@Onursal5701 Dostum Alt yorum kopyala yapıştırcıların peşine takılıp önceki adresine gitmiş. çok özür. :))

1BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

Oooo bak şimdi iyice şüphelendim. Bu çelikçomak ile Didem aynı yerden nemalanan kişiler ve birbirlerini tanıyor olabilirler, Bak didemi şikayet ettiğini söyledin sabah, engeli yedi, geldi çelik çomak 4 ay önceki yorumlarınla vuruyor seni, Benim sana olan"DOSTUM" tepkisini şimdi daha iyi anladınmı DOSTUM.

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Alt grafikte de ben herşeyi belirmişim. Şahsıma sürekli iftira atanların yorumlarını okuyanlar bunları da okusun.

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Tmm ustam ozaman önce aliş veriş sonra fis diyoruz yinede faturayi kestirelim eski dosta
; ))

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Alış veriş bu, işine gelirse...
Bende sıçak para var, çil çil :)

ATLANTİSDEKİ_ALTIN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Hesapla kaç dolar yapıyorsa, gümüş bana gönder, bende sana dolar olur, TL olur gönderim. Banka makası bana kar kalır. satmak isteyen varsa para peşin

1BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Bizim eski dostun elindeki mallari faturasiz ucuza kapatican ustam oldumu simdiyaaa :))

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kaç dolar yapıyor?

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Gümüşleriji 7250 TL'den toptan alırım, fatura istemem. sana uyarmı?

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Bosver dostum gms 3 tlye dusecekmisya yada 2miydi o ozaman satariz yada aklima benim gecenlerde yaptigim birsey geldi gmsun bu zamanlardaki fotosunumu ceksek yarin hatra olsun diye 6.08 misali saklariz
:))

0BeğenmedimŞikayet

Tyana ()

Sizi hep tek gectim basari grafiginiz en yuksek en en en tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

VAyy tok satıcı seniii

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Alıcısı çıkmadı, çok pahalı dediler, hadi başka kapıya dedim, illa 1,2 TL den alacaklarmış.

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Aynen oyle oldu hocamzigzaklarda yuttu sixmi yon veriyordunuz bu gumuse yoksa

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Onur naber ne ediyon sattınmı malları

7BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Onursal5377 (1 hafta önce) Cevap yaz
Peki 28,8de ortalama ne olur gümüş TL?
7,6x

Bavkan (1 hafta önce)
Ustat gunaydin dunde yazdim size sayet 7.60 gelirseki gelir diye dusunuyorum siz bosuna demezsiniz fulmu satis yoksa parcami

https://yorum. altin.in/konu/26740914- kar- satisi- yapilabilir- ustteki- rakamda- y td/2

Şahsımın öngörü analizlerimi, değerlendirip analiz edip, takip eden tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Tam isabet hedeflerden birtanesi. İnsan emeğinin karşılığını görünce mutlu oluyor.

1BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Emeğinize sağlık üstad.

1BeğenmedimŞikayet

Karaçoban ()

Emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

tatlıesmer ()

Onursal bey günaydın elinize emeğinize yüreğinize sağlık varolun Allah utandırmasın bereketli günler saygılar çok teşekkür ederiz

10BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

11 Mayıs günü 28,89 seviyesini kâr satışı yapılabilir diye belirtmiştim, zigzag grafiğinde ortalama yine bu seviyelerden okun yönünü aşağı çevirmiştim, birçok yorumda eminimki 28,5 28,8 seviyesine vurguda yapmışımdır, benim elimdekini satıp satmamam hiç kimseye bir ipucu veya gösterge olmasın, tabi sizde diyorsanız ; "benim için uzun vade, ben iki yıl dokunmayacağım bu paraya, 1 yıldır da gümüşteyim, maliyetim düşük", derseniz orası başka. Şahsıma karşı yazılması büyük olasılık iftşrayorumlarını olur iseniz, önce bu grafikleri aklınıza getirin, muhakemesini öyle yapın . Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

baloğlu2929 ()

Aynen öyle dost

cem_A için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

kuveyt kullaniyormusun kardesim

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

7,82de alınır.

baloğlu2929 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

baloğlu2929 ()

Gümüş yükselirken sonra kaçtan alalım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum