Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 08:47:19
EUR 34.7667 08:47:19
USD 32.3633 08:47:19
ALTIN ONS $2360.4100 08:47:19

Konu: Bu dolar düşer :)

Yorumlar (79)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

metinöksüz ()

Ben mi dedim :) bir olasılık da d. üşük e. konomik büyüme :) @Kayserimanisa üstad bu konuda geniş konuşabilir. Benim boy yetmiyor bu konulara :))

Şeyda_türk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

metinöksüz ()

Uzakdoğu var. Singapur limanları var ithalat ihracat var. Jpy var. Petrol var. Enerji piyasası var. Abd tahvili var :) haa birde sanal para var :) hepsi ons üzerinde ki baskılar. Bir bir kırılıyor. Koca İngiliz paranızı kaybetmek istemiyorsanız sanaldan uzak durun diyor. Neden? Kendi altın şirketleri en köklüler

Panalgine için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şeyda_türk ()

İnşallah dediğiniz gibi olmaz... :)))

metinöksüz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Pardon ama anlamadım sizi.

Zülfükar_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sertaç__ ()

Düşüş konusunda ciddimisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Ben altınlari yarın vereceğim gibi. ABD beklenenden erken faiz artışına gidebilir aşılama çok iyi gidiyor onlarda. Çocuklara gelecek neredeyse sıra. Ons yavaş yavaş telafuz ettiğiniz seviyelere gelme ihtimali var. Yalniz ülkemizde Ayşe teyze daima kazanır. Muhtemelen dolar destek verecek yaz aylarinda yeni bir zirve yaşanır mı ki.

0BeğenmedimŞikayet

metinöksüz ()

:))) piyasa açılana kadar.

Torullu29 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Sizin değerlendirmelerde oldukça profesyonel. İlgiyle takip ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

metinöksüz ()

Geçen gün abd enflasyon verisi ile ons un kaderi çizilecek diyorlardı sitede. Etkilemez dedim. Tarzını beğendiğim bir kaç arkadaş bike olmaz öyle şey dedi. Ne oldu yine aynı yerdeyiz :) onsun cenneti olağanüstü durumlardır. Ve şuan o durumlarda ortadan kalkıyor. Kısa vade yükseliş denemeleri var ama orta vade 1700 bandı. Örneği de on yıl öncesinde

Panalgine için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tuttu_Fırlattı ()

Tamam hemşerim 8.30 yapalım hadi:))

honda_nc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Torullu29 ()

Ağam bizle eğlenir :))

0BeğenmedimŞikayet

Zülfükar_07 ()

Bir düzenleme gelebilir

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Orta kısa uzun?

1BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

İyi unutmuş. Kaldığımız yerden devam. Seviliyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

metinöksüz ()

Hocam saygılar iyi bayramlar. Sizin analizlerinizi gerçekten beğeniyorum. Geniş bakıyorsunuz olaylara :)

Kayserimanisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

metinöksüz ()

O da düşecek :) ama vadesi uzayabilir. Hedef 1600 :)

Tuttu_Fırlattı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

honda_nc ()

Olmaz ... ben 8,280 alış yazdım

0BeğenmedimŞikayet

metinöksüz ()

Neden öyle dedin :) çözemedim

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

metinöksüz ()

Aynen onu söylüyorum bende. Srtış hızına aykırı hareketler bunlar. Sapma derler. Düzeltilemiyorsa sonu eko_nomik k. riz. bu da şuan öngürüler arasında değil :) yani benim öngörüm arasında yok :))

Şeyda_türk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Sen şimdi beni hiç dikkate de almazsın artık.

0BeğenmedimŞikayet

Tuttu_Fırlattı ()

Valla şu ortamda insanın inanası gelmiyor. peki ons nerde olacak size göre o tarihte

0BeğenmedimŞikayet

metinöksüz ()

Skala bozulmaz hocam. Küçük yatırımcıya kısa vade böyle bir arbitraj fırsatı verilmez.

Judas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şeyda_türk ()

dolar ın 8.304 altına düşme ihtimali bana göre yok. Ytd Düşecek olan tek şey doların artış hızıdır tabi onu da becerebilirlerse... :)))

0BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

Hayırlı bayramlar Metin bey. 9 ların 10 ların havada uçuştuğu bir günde lince uğrayacaksınız benden söylemesi. Bari güney yönünde ilerleyecek deseydiniz. (çelik beyden alıntı)

0BeğenmedimŞikayet

metinöksüz ()

Evet, haziran başına kadar.

0BeğenmedimŞikayet

Tuttu_Fırlattı ()

8.32 de anlasalim:))

honda_nc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Judas ()

Tl %10 değer kazanır diyorsunuz nerdeyse. Kazanır mı peki? Bence kazanmaz.

0BeğenmedimŞikayet

honda_nc ()

8 bile zor artık

0BeğenmedimŞikayet

Tuttu_Fırlattı ()

Hala mı 7.82 :))

0BeğenmedimŞikayet

metinöksüz ()

Olsun üstadım :) istikamet üzeri yola çıktık :) görecem o 7.82x i tabelada.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum