Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0776 14:45:59
EUR 34.7628 14:45:59
USD 32.2354 14:45:59
ALTIN ONS $2372.5300 14:45:59

Konu: Gümüş ons

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş
Gümüş ons
27.20-27.55 arasında bayrak yapıyormuş gibi görünüyor. 27.20 ve 27.55 rakamlarını takip ederiz. Alta kırılırsa 26.85 / 26.63; yukarı kırılırsa 27.90/ 27.98 takip.
Ytd

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam :) Hangi tarafa gitsek acaba:))

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

üçleme hedefleri alt yorumun altyorumunda
YTD

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

10 numara üçleme Ustam sağolasın takipteyiz pür dikkat

8BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

alt yorum takip
yukarıda 27.90/27.98/28.32
aşağıda 27.20/26.85/26.63
YTD

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bir bakalim izleyelim. Sattim sattigimin altina inmeden almam deme. Baktin yon yukari trene bin geri gelmesini bekleme. Hizi yavaslayana kadar gidersin sonra iner geri gelmesini beklersin. Ozaman daha asagidan almis gibi olursun. Ytd

Geographer06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Hadi insallah trene binelim 7.20den sattim asagidan alabilirim insallah

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Belki de ons hizli duser dolarin cikmasina firsat kalmadan o zaman tl ile duser. Sonra gumus ons la yukari cikar gram tl artar belli olmaz. Yine de ani cikis olmaz gibi dolarda. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Haydiii.. o zaman düsen cıkan birbirini götürür, rakam yine 7.20 nin uzerinde kalir. Ah be...

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Usd gecen hafta beni biraz sasirtti normalde 8.42 bekledim ama oraya cikamadi 8.36 da kaldi. Bu hafta deneyebilir diye dusunuyorum. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Donus yeri olarak belirledigimiz destek noktalari (26.60 - 26.80) arasındayken USD kac olur acaba... Gram tl olarak bize neoooulur:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tesekurler ustam :)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Günlük 3 like atıyorum Dostum.

3BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende 27.38 ile 27.66 da cikacaktim.
27.30 27.4 gidi yuzde 60 ciktim. Cuma gunu 27.66 bekliyordum yada 27.97 yuzde 40 i da orda cikacaktim ama 27.66 yi yakaliyamadim baktim dusuyor ons da birden ucunca korktum ozel derse gidiyordum dedim sat kar cepte guzeldir. :) 27.3x gibi de kalanini ciktim.

Simdi 27.97 bekliyorum yada 27.83 donus yeri olabilir. Ordan 26.66 veya 26.8 e gelip asagi kirilmazsa full girebilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Ben 27.63 ten ful satarım demiştim ve sattım. Hedefim geldiğinde üçe beşe bakmadan satarım. Sonra 27.20 de 3/5 aldım. 27.20 ve 27.55 takip ederim artıkın.
YTD

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

ben mayıs sonu ya tepe ya dip bekliyordum şuan ortadayız :) biraz korktum dolara geçtim izliycem bu hafta aşağı hareketler çok olmazsa alırım bi yerden :)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

30.50 yi 2. Çeyrek sonunda getireceklerdi. Şimdi erken olur. :)
Ytd

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yukari kirma ihtimali yuksek ytd asiri alicili bolgedeyiz burdan asagi kirdirmazlar gibi biraz daha gidip kar satisi olcak gibi gibi. Ytd

Kar satisinda kalir insallah duzeltmeye gitmezse guzel olur hepimiz icin. 3x ler e artik kavusabiliriz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum