Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0726 07:47:49
EUR 34.9694 07:47:49
USD 32.5807 07:47:49
ALTIN ONS $2315.3350 07:47:49

Konu: Neo sizce çalışır mı?

Neo grafiğim inşallah çalışacak

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Atmaca75 ()

Teşekkür ederim

kompedan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Profilime girip 3 5 mesaj geriye bak gerekçelerini yazdım

Atmaca75 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atmaca75 ()

Hocam neden 17-19 mayıs

0BeğenmedimŞikayet

Atmaca75 ()

Hocam çok kısa sxp için yorumunuz nedir acaba

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Gunaydin hocam kisa zamanda beklenilen dususte neo daha alt noktalara gelir mi. Haziran gibi canak tamamlanmasi konusuluyor bende toplamak icin düşüş olmasini bekliyorum btc de ama dogru yol mu dusundugum emin olamadim. Btc duserken neonun dusmeme ihtimali var mi

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

Eyvallah kardeş bizde sabredelim sağol cevap için

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Dostum çıksada bı önemi kalmadı artık chznin beni zengin etse bile ömrü billah sovecem ben :)

1BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Hani bir laf varya. Güneş doğacaksa eğer beklerken çekilen çile kutsaldır. Accuk daha sabır

Sportteacher_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

Kardeş bu chz beklemeye değer mi?

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Rica ederim

dolarmıdolmazmı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolarmıdolmazmı ()

Sağolun bilgilendirme için

0BeğenmedimŞikayet

dolarmıdolmazmı ()

Sağolun bilgilendirme için

DoğukanG06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DoğukanG06 ()

Hoşgeldin ayı deniliyor ona... bu yüzden total 2 sürekli kontrol edilmeli...

0BeğenmedimŞikayet

dolarmıdolmazmı ()

Gitmezse ve balinalar nakite dönerse?

1BeğenmedimŞikayet

DoğukanG06 ()

Btc den cıkan paranın nereye gittiğine bakıcaksın. Para ordan cıkıp altlara giriyorsa ralli başlar..

0BeğenmedimŞikayet

dolarmıdolmazmı ()

Ben şunu anlamıyorum btc derin düşüş yapınca altcoinler nasıl ath yapıyor üstad? Paralar nakite dönmüyor mu? Gecen nisan ayında btc 50 ye indi ama alt coğnlerde % 30-35 düştü mantığını anlAmıyorum? Kısaca açıklar mısınız? Yani btc çok derin düşerse altcoinlerde ath için beklemeye devam mı etmeliyiz

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Hayırlı geceler rica ederim

Zeynep_23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeynep_23 ()

Çok açıklayıci bilgilerdi sağolun hocam hayırlı geceler.

2BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

İşte ayı ayı diye söyledikleri olay olur. Bir önceki rallide ne olmuş 2018 de btc 19k usd ath yapmış ordan 9k usd ye düşmüş. Düştüğü yerde konsolide olmuş 3 hafta gibi bir süre sonra altlar ath yapmaya başlamış. Bu demek oluyor ki aylardır mega ralli mega ralli dediğimiz gelecekse önce büyük düşüş gelecek. Tabi bunlar benim hayal ürünlerim şimdi biri çıkar sen böyle demiştin hani ne oldu der aleme madara oluruz ahahahahahahj

0BeğenmedimŞikayet

Şeymellaa ()

Hangi Altcoinler var Sepetinizde @kompedan

2BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Neo da son durak? Bu soru çok soruldu ve herkes farklı farklı beklentiler içinde. Ben bir önceki ralli ath sine bakarım 198 usd. Şimdi grafiği açıp bakın derin bir çanak var tamamlanmasına ramak kalmış o çanak yine 198 usd de tamamlanacak. Ben bir o kadar daha yükseliş beklerim. Yani potaya 400 usd girer.

Zeynep_23 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Rica ederim. Panik yapmayın bana da uymak zorunda kalmayın yazdıklarımdan etkilenmeyin sadece kulağınızda küpe olsun.

Nisyar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolarmıdolmazmı ()

Duman oluruz. Şuan bile dominans düşükken hareket gelmedi. 60 olursa vay halimize :))

1BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Şuan farkındaysan etheryum btc den ayrışmış durumda yani btc düşüyormuş çıkıyormuş pek umurunda değil. Ancak diğer altlarda yavaş yavaş btc den ziyade etheryuma göre hareket etmeye başladı yavaş yavaş btc hakimiyetinden kurtuluyorlar. Yinede btc bahsettiğim banda gelince altlarda mutlaka yükseliş olacaktır. Zaten olmazsa tehlike daha büyük demektir. Düşünsene btc 62k gelmiş altlar hareket etmemiş üstüne dominams 60 derse ne olur biliyormusun?

0BeğenmedimŞikayet

Zeynep_23 ()

Peki hocam neoda son durak olarak finalde nereye kadar gitme ihtimali vardır sizin calişmalarınizda.

0BeğenmedimŞikayet

dolarmıdolmazmı ()

Valla sizden etkilenmedim ben de karımı alıp ayın 14-15 i gibi çıkacağım bekleyeceğim ytd

1BeğenmedimŞikayet

DoğukanG06 ()

Geçicez kardeşim.. kaybetmemek de kazanctır

0BeğenmedimŞikayet

Nisyar ()

Çok aydınlatıcı bir yazı olmuş , çoook teşekkür ederim hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

dolarmıdolmazmı ()

Peki bugünkü gibi bir senaryo olursa ayın 17 sine kadar. Malum bugün 57 binden 59... lara kadar geldi ve altcoinlee bu yükselişe eth hariç fazla cevap vermedi. O tarih geldiğinde yine altcoinlerde y bir hareket olmazsa yine de % 100 nakite geçer misiniz?

3BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Bunu şu şekilde izah edeyim. Btc 62k 68k bandına arasında mutlaka bekleyecek öyle şakirt diye hadi ben gidiyorum değil yani. Atıyorum 62500 e geldi burda iki gün bekler 63 der 61500 der oyanalnir bu süreçte altlar zaten çıkışlarını yapar. Ama benim asıl kitlendiğim konu tarih yani farkındaysan 17 - 19 mayıs diyorum sürekli bu tarihe kadar btc bahsetmiş olduğum 62 - 68 aralığına gelip altları yukseltmeli çünkü bende altcoindeyim onlarda bekledigim noktalar var karımı alır nakite geçer uslu uslu seyrederim.

Nisyar için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum