Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0727 08:36:32
EUR 34.9740 08:36:32
USD 32.5811 08:36:32
ALTIN ONS $2318.3650 08:36:32

Konu: Shib bir günde x2 mala nerden girilir

Bufi3461 ()
Bitcoin

Yorumlar (6)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

göknur111 ()

Tebrikler hocam takipteyiz sizinle aldığım her coinde iyi kar alıyorum

Bufi3461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Smoke ()

teşekkür ederim.. gate kullanıyorum uzun vade için safemonn- safemars- gt üçlüsü var sepette.. böyle kısa al satlık olursa bir şey paylaşırsanız sevinirim..

0BeğenmedimŞikayet

Bufi3461 ()

:))Beni hiç kimse üzemez, bu forumda iki üç kişi haricinde benim ayarımda usta yok. Kendini usta zannedenleride komedi filmi izler gibi seyrediyorum. Eskisi gibi paylaşım yapmamamin nedeni yatırımlarıma ağırlık vermemden kaynaklı. Danismak istediğiniz bir konu olursa yazmaniz yeterli.

Smoke için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Smoke ()

yok görmedim.. sorun oldu derken sizi üzenler anlamında yazdım paylaşımlarınıza denk gelmeyince.. Burda genelde sağolsun meyve veren ağacı taşlayan kesim oluyor ve hocaları kaybediyoruz ara ara.. o anlamda dedim

1BeğenmedimŞikayet

Bufi3461 ()

Ne gibi sorun oldu anlamadım. Dün bir arkadaş sormuştu Gate den ne alabilirim diye safemoon safemars Shib, Lpool, ons, GT yazmıştım siz görmediniz sanırım.

Smoke için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Smoke ()

artık paylaşmıyorsunuz giriyorum diye, sorun oldu sanırım hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum