Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 08:08:50
EUR 34.9301 08:08:50
USD 32.5582 08:08:50
ALTIN ONS $2335.5000 08:08:50

Konu: btcusd

Gelelim btc ye ağırlıklı sorulanlardan biride neden düşüş beklediğim oysa ki herkes ortak düşüncesi dün olumu kapattı. onuda grafik üzerinden anlatmaya çalıştım.Geçen ki düşüşte tekrar 55480 gelirse nefes alırız dedim sadece nefes aldık. İnşallah yanılırım. YTD

Yorumlar (92)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Şimdi BTC de ne dedim 43 hedefte gerçekten ben aşağısını beklemiyorumdum. 58-60 larda hep dedimki riski azlatalim. lakin şuda var 43 den dönmüş olsaydı zararda olanlar için hoş olmazdı süre çok uzar ve düşüş çok daha derin bir şekilde gelirdi. Bu hızlı düşüş beraberinde çok hızlı yükselişi yeniden getirecektir. Bu yüzden eldekilere 1-2 ay sahip çıkmaya çalışın. Herkese bol kazançlar. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

nasıl göz göre göre düşürdüler göz göre göre de çıkartacaklardır diye düşünüyorum bu çıkış olurken de insanlar göz göre göre lanet olsun paramı kurtarayım diye satacak arkasından bakacaklar. Biz aldık demiyorlar ki olumsuz haberlerle biz sattık dahada almayız dediler ama aldılar. Küçükler ne aldı ki bu düşüşte %1 bile değildir

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Ama hocam şuda bir tuhaf degilmi yada banami oyle geliyor kapanis olumlu oluyor guzel toparlar gibi oluyor pat geri destege. Diyelim bu gece kapanış olumlu oldu iğne atma ihtimali yokmu olmazmi yani? tsk. Biz aldik sizde alın derlermi gozgore göre buralardan nakiti olan topladı.

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

@Gram34 @ElifBlt alt yorum da düşüşten önceki grafik

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Allah bereket ve sabır versin

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Biliyorum canım zaten o dedi diye tct almıştım sadece dip yapma durumu varya satıp alttan alsam ben kesin onuda elime yüzüme bulaştırırım o yüzden tedirginim

Ebru2395 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

@Kınıklı_ doğru söylüyor sakın olabilceksen bekle bugün tct 0.82 kırdığı zaman yürür gider yazdı bende onu görüp aldım şimdi ont a ekleme gerekirse diye nakit için sattım tekrar alacağım hedef sapmaz dediği çıkar

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Berektini gör canım bakalım ben nasıl bir saçmalık yapıcam

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Ort 75 uzeriydi yeter koca gün durdu ont almıştım hareket başladı sattım

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Ont almıştım 2.40 dan inşallah oradan çıkar:) bol kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hayırlısı olsun hocam inşallah başka yerden karla çıkarsınız

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Ya sattın mı kaçtan almıştın canım sen

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Ben sattım 72 den tct yi

0BeğenmedimŞikayet

ByFTH ()

günlük mum'u takip edin, 0.074787 ye dönebilir...

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

gel dinle %50 kaç

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Baktım volkan ama karar veremedim :(

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

0,580 riski var bak grafiğe ondan sonra konuşalım 69 75 alımlar yazmışsın yüklü aldıysan riski azaltalım şuan ki zarar nedir bilmiyorum belki kafa kafayadır %50 riski azaltalım her ihtimale karşı

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Evet oda satmamış canım hedefi var inşallah gelecek yine

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Sanki kınıklı hocada satmadı hedefi vardı bi bak Elif

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Yok bakamam Volkan elbet yükselir şimdi olmaz sonra olur sana güveniyorum ben beklerim sen 90 dediyseb o 90 buraya gelir

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

71-73 arasın gidip geliyor bi bak bakalım zarar ne durumda olmadı satıp dinlenmeye geç grafik attım onuda incele öyle karar ver

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

69 alımım yüklü 75 alımım var birde Volkan nasıl durum kötümü hlaa

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

@ElifBlt tct maliyet kaç

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

bak bakalım ne durumda 2-3 gündür trx in peşinden gidiyor sıra xrpde olması lazım

Fanatikgumuscu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hocam benim maliyetim düşük akşam davası var ve ben risk aldım kötü senaryoda sadece kardan olacağım 14,90 kendimce mutlaka görecek kanaatindeyim. Riski siz kendiniz karar vererek üstlenin

Mrvv27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

rastgele bakın hocam hemen hemen hepsi aynı anlatıyor. sonra çizim yaparak kendiniz geliştirmeye bakın anlatılanlar yeterli kalmaz

Biricik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Biricik ()

İsim varmı yoksa rast gelemi bakim nasılsa 17 kadar evdeyim yoğunlaşim ice

0BeğenmedimŞikayet

Beste ()

Hadi inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hangisi deneyecek hocam

0BeğenmedimŞikayet

Nur07 ()

İnşallah yüzümüz gülsün artık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum