Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 05:15:31
EUR 34.7748 05:15:31
USD 32.4684 05:15:31
ALTIN ONS $2337.9850 05:15:31

Konu: Gümüş 26.63

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş
Gümüş 26.63 kırılımı çok cömert bir formasyonu çalıştırabilir. Takibe devam. YTD

Yorumlar (109)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Amaçları kart satmak zaten

Bana kalkmış kart diyo almaniz lazim tmm dedim verin bana 40 bin tllik kart aligim benim 40 bin tl tek kartim var

Onu iptal edigim sizinkini kullanigim oyle olmazmis

Nasil olucak peki dedim

Siz 40 bin kartı kapatin biz kart basvuralim merkez limiti ne kdr uygun görürse diyo

Olur mu dedim hadi merkez 10 bin verdi kart dgr iptal ettigim karttaki 30 bi ne olucak dedim

Size iyi bir para eft yaparim makasi 2 tl yapin 2 de fatura verigim dedim

Baktim mizmizlaniyor çıktım bende kart bana uymaz

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Saol abi banada uymaz ya sacmaymis

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serra16 ()

Teşekkür ederim

ATLANTİSDEKİ_ALTIN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Hocam ozaman ben istifa mı basıyorum. Bu saatten sonra çalışmama gerek kalmadı.

1BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Rica ederim. Mevcut değer ile söylenilen değeri kıyaslarsan daha kolay kavramış olursun.

Mirabilis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Yok çıkmadı kuveyt kredi kartı vermemiz lazim diyo bana uymuyor açıkçası o yuzden bekliyorum

Bende de ayni 3.2 2.9 fln yukseldi bu yasak girince

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Asaya yönlu dalgalanma firsatlarini takip edin derim m.. b toplantisinin egerki faydasi olursa belki burdan az asada alim firsati verebilir ama inanki kestrebilmek bugunlerde zor kisa vadede alim noktalari riskli gibi gelsede bundan sonrasi icin metallere pozitif bakiyorum tek emin oldugum bu yani buradan veya oradan alin deme sansim malesef yok hergun dipler yukseliyor.

Serra16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Abi sen tfx den ciktinmi kuru hala 3 ustundemi sende makas

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Acelemiz yok ustam ama cabul kirilirsa iyi olur

Usd guzel israrci 8.55 için ytd

Senin spenk; )) ile aran iyi yap biseyler de satalim evden 18 litre yag istiyolar fiyata baktım nerdeyse 1 kurus kara geliyor ; )))

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Yok aşağıda işaretlenmişte siyah renkli ordan anlamadım sagolun teşekkürker

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Grafikte zaten koç başına çok benziyor.

albay06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serra16 ()

Meraba birde size yazayım vvp verısenız sevınırım ful tldeyım eger dediğiniz gibi yükslriş olıcaksa buralardan almak parça mantıklımı

ATLANTİSDEKİ_ALTIN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

26.63 ü kırarsa aşağı yönlü olur mu kardeşim. Cömertlik yukarı yönlü olur.

1BeğenmedimŞikayet

albay06 ()

Koçbaşini aldım geliyorum

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Gayet acık ve net 26.63 direncini asarsa yukarida guzel rakamlar göruruz tabiki nasipte varsa ama o noktadan sonra gmse girisler hizlanabilir diyor arkadasimiz.

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_06 ()

6.84 falan daha aşağısı gelmez mi hocam

4BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

26.63 ü grafikte bul. bir de mevcut fiyata bak. fiyat 26.63 ün altında. yukarı kırılım elbette. :)

0BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

İnşallah ustam sabırla bekliyoz

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Nasıl yani aşağı yönlü mü yani şifreli konuştunuz anlamadım da ytd..)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum