Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 23:51:07
EUR 34.7339 23:51:07
USD 32.3796 23:51:07
ALTIN ONS $2390.5800 23:51:07

Konu: btc ortaya karısık

gunlerdır 54940 dıye soyluyorum yenı kapılar acılır dıye uzerıne atamadıgımız surece aktıf bolgedır. yukar bekledıgım hedeflerım 71/82 k hedeflerım hala aktıfdır bular ara duzeltmedır derınlesırse ısler degısır. aynı zaman dılımınde calısan form.lar karısmasın dıye ayrı ayrı gosterdım.kımse ıcın YTD

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

düşerken düşüyor cıkarken cıkıyor dıcektık dımı dustur boyleydı :)))

1BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

vee yarın kı kapanısda boyle gıderse 100/200 kesısmesı gelır gerısı sızın hayal gucunuze kalmıs :))

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

hep yukselıcek dıceksın sayfada hem prım yaparsın hem namın yurur ama olan dıgerlerıne olur nasılsa 2 hafta sonra unutuluyor zaten :)))

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ben alsatçıyım kar ve zarar kabulü ana prensip bizde anlayamadıgım mantık insanların hiç zarar risk yönetimine sahip olmamaları ytd

REST_IN_PEACE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

72/80 e kadar form vardı o zamanlar ama bozdular onun grafıklerı bunlar herkes 65 den 90 /150 lerı hayal dıye satıyordu burda 32 dedıgımızde guluyorlardı sımdı guluncek hale geldıler seslerı yenı yenı cıkıyor gunluk gazeteden hbr okur gıbı hayal paylasıyorlar yıne.

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn rest inpeace ben 47000 den sonra güvenmedim 47000 de elimdekileri satıp çıktım ama graf lardan anladıgım sizde bekliyormuşsunuz

REST_IN_PEACE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

@Varabey 41 den değil 65 e yükselişini ordan 32 ye çöküşünü verdik anlayan oldumu dersin zamanında :)))

0BeğenmedimŞikayet

Hisyaru ()

Me pe gırtt :)))

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

btc 2 / 31900 welcome to mus ovasi

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

spk dakı amcalar kızıyor sonra :))

deniz_ege için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz_ege ()

bunu söylemenize gerek yok , eger bi yerden zarar etsem bile kimseyi suçlayacak bi karekterim yoktur , kar edersem de tşk ederim :)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ytd eklemeyı unutmusum . dedıklerım benım beklentılerım sadece.

0BeğenmedimŞikayet

deniz_ege ()

o zaman alım yapmayayım

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

dogrudur. 71/82 hedefının onay fıyatı farklıdır sımdılık 54940 krıtık rakam.

0BeğenmedimŞikayet

deniz_ege ()

bu grafikten şunu mu anlamalıyım , 54940 üstüne çıkmadıgı sürece tehlike altındasınız yani dibin dibi olailir , eger ki o rakamın üstüne atarsa 71k-82k görebilir?

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

BTC 1 / 44189

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Haklisiniz hocam keske dememizle yukselse dusse ama olmuyor malesef. Umarim o rakamlara gelmeden yukselis olurda biran once zarardan kurtaririz. En azindan bazi majorler gibi ornegin btc dususune ragmen cikan ada vb coinler gibi elimizdeki coinler de cikis yapsa btc yukselis dusmesi hic umurumda olmayacak da neo ve trx de boyle bir hamle yapacak gibi durmuyor oyuzden btc ye bagliyiz en azindan btc yukselirken altlari da yukari tasimasi umidiyle yoksa bunlarin tek basina bir halt yapacagi yok gibi hocam tesekkurler tekrar yorum icin saolun.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ıste o fıyatları bır teyıt etmemıs lazımdı onayını alamadan asagı verdıler yukselıcek demekle yukselmıyor ıste ama umudum var hala bu rakamlara tabı 44/32 gosterırlermı oncesımı sonrasımı onu görucez. ytd

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Biliyorum hocam sizin dusunce yapinizi. Ilk once oraya dogru bir yukselis bekliyorsunuz seklinde anladim. Suan ki btc yi 46bin de gorunce gercekten karamsarliga kapiliyorum. Umarim yukari dogru hareket en kisa surede baslar. Yorum ve gorusleriniz benim icin onemli. Ne paylasiyorsunuz yada paylastiniz mi diye surekli bakiyorum. Emege saglik. Tesekkur ediyorum hocam gercekten.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

acıkcası baskasının ne dedıgı benı ılgılendırmıyor ne takıpcı ne lıke endısem yok benım bak orada 58806 / 59281 onay sartı var iki hedefınde oncelık onlar takıp edılmelı.

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Merhaba hocam sizden de bir aciklama alabilir miyiz bu grafik yukari dogru devam mi btc de. Ne olacak valla bunaldik 1 haftadir zarardayiz zarar buyuyor bir fikir verin bize.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Merhaba hocam btc de son durum nedir dusus devam eder mi yoksa yukselise gecilir mi ? Grafikte belirttiginiz 44 / 32 gelir mi yoksa 46dan yukari tepki verildigi icin yukari devam mi eder? Zarar buyuk. :/

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

8 dakıka degıl 8 gun once verdıgımız 44/32 hala aktif ytd

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

dırencler nasıl calısır ısımlı calısma :))

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Merhaba hocam sizin ongrunuz nedir toparlayacak midir zarar cok buyuk yorumunuz onemli bizler icin.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

54940 sıhırlı rakamı unutmayalım her ne kadar 58/59 ları gormus olsakda gordugunuz gıbı bıranda verebılıyor kendını asagıya sebebı NASDAQ onculugunde abd endexlerı / enflasyon fıyatlamaları . ytd

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

4 TOBO ekrana sıgmayınca bu kadar oldu. tabıkı ytd

0BeğenmedimŞikayet

umides ()

Başkan nasıl keyifler;
Eos 6.22 \ 6.88 \ 7.10 geldi 8.84 kaldı
Xlm 54 \ 57 geldi 60 \ 68 kaldı
Xtz 6.30 geldi 7.10 kaldı
Tebrikler hocam yine nokta atışı.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

gelmesı ne gecmıs bıle.

umides için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umides ()

Sende opsiyonlu onlar dedin 2 - 3 gün idare etsin bizi gann :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum