Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 13:00:46
EUR 34.7339 13:00:46
USD 32.5072 13:00:46
ALTIN ONS $2392.1450 13:00:46

Konu: Ons gümüş

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

İlk dolu karenin alttaki boş kareye çizilmesini isteyen kaç kişi var.

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli_4141 ()

Onursal bey O zaman biraz daha bekleyelim düşerse biraz daha alım yaparız dolarda ortalama 8.24 sizce yüksek mi ortalamam gümüşe sadece baka kaldık dolara yöneldik inşallah kötü yapmamışsızdır

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Neresi rezerve edildi çoktan anlamadım komşum. Yaşlı adamım ben beyin hücreleri de azalıyor.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

haa bıde ytd tabıkı

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

orasıı coktannn rezerve edıldı bıle komsu :)) yaslamısın sen gerıde kalıyorsun artık :))) cıkart o gozlugu ver bana baston alıyım ben sana onun yehrıne :)))

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

ben @RiCHiE__RiCH__ 7.22 den almıştı. bekliyor şimdilik. @Onursal5377 @USTAMM takip ediniz. bem acemiyim

Serra16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ben dolar konusunda 8,1 olarak çoğu orantı hesabımı yapıyorum. Aşağısını şimdilik görmüyorum. Alış satış size veya başka kimseye yazamam.

Kocaeli_4141 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

Dag tırmanışı ise sevindim Hocam. @Onursal5377

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli_4141 ()

Onursal bey dolar alamadım düşer diye bekledik olmadı burdan dolar alınır mı tavsiyeniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Burakk1907 ()

İnşAllah hocam 27.45 önemliydi altına gelmedikçe önümüzde direnç yok gibi hocam doğru anlamış mıyım

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Dağ tırmanışı başladı.

Atilla5541 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atilla5541 ()

Günaydın hocam bayır bitmedi henüz değilmi

0BeğenmedimŞikayet

sirri35 ()

Hayırlı haftalar... Allah celle celalühü sizlerden ve ehlinizden razı ve hoşnut olsun Onur hocam...

0BeğenmedimŞikayet

Tardu53 ()

Onursal başkan, 27.800 direnci geri çekilmesini nereye kadar yapar acaba?

1BeğenmedimŞikayet

6_nci_hisss ()

Üstad günaydın üstü doldursun elimizde kini çıkartalım alta destek veririz:) size de hayırlı haftalar olsun

1BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Ustat gunaydin

9BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Günaydın değerli arkadaşlar. İyi bir hafta dilerim. Bereketli kazançlar dilerim.
Geçen hafta yayınladığım bu iki kırmızı kareden dolu olan karenin boş olan kare içerisinde de aynı şekilde olabileceği vızıltısı verildi. isterseniz grafiğin boş olan grafikte nasıl işlendiğini de bir başka ayrı grafik şeklinde gösterelim.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bana yazdığınız soruyu Google yazarsanız belki daha doğru bilgiler alırsınız.

Fenerliz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fenerliz ()

Onur abi bu mum gragiklerini gümüş için takip edecegimiz bir site varmı bide mesela mum yeşil yanıyor uzun bir fitil mum cok kısa bu ne anlama geliyor ögrenmek istiyorum ben işi yardımcı olursanız

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu sorulara ben ciddi cevap vermek istesem de veremiyorum. Niye? Karşımda beni ciddiye alan bir soru yok. Cevabının verilemeyeceği bir soru var. Tek bir cevap ; kaçtan almaya cesaret eder iseniz ordan alınız.

baloğlu2929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_06 ()

Teşekkürler hocam bekliyoruz grafiklerinizi

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Bekliyoruz onur hocam

0BeğenmedimŞikayet

xo7 ()

Suça zorluyorsun.

baloğlu2929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baloğlu2929 ()

kaçtan alalım onursal usta

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Çalışma yapıp yayınlarım inşallah.

Ekonomist_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_06 ()

Onursal hocam al satçılar için destek direnç grafikleriniz vardı faydalanıyorduk siz orta ve uzun vadeli işlem yapıyorsunuz bizler için nereden alıp satıcağız artık 7 lerdeyiz nasıl yol alıcaz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum