Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0651 03:44:19
EUR 34.7130 03:44:19
USD 32.5691 03:44:19
ALTIN ONS $2376.8900 03:44:19

Konu: Usd/jpy ons için önemli!

Kriyt ()
Ons

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Bu piyasada her şeye hazırlıklı olmak gerek. :)

Halo27antepli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Eyvallah kardeşim, senin de hayırlı kazançların olsun inş. :)

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Bu hesaplamalara ve teknik çalışmalara verilen bi cevap bende kesinlikle sel yok başkan düştükçe kademeli alım

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Ben sel vermemki @Konyalimm bende hep kademeli ve tedbirli bunlar mevcut olur :))

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Hayırlısı ozaman ben senin yerinde olsam buy verirdkm 181*Lara kadar:)ama bizde FX Yok

özcan_bilgin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

ben SELL ciyim bu GÜN de

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Aşağı tunne:)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Yaw yukarı buy buy

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Üstad 56 kırılımı sonrası 38 ve dahi 25 düşüş trendini tetikler hele bide kapanış verir ise 1680 bile bi süre hayal olur oralar imkan dahilinde değildir şu an için 1756 son nokta olabilir ve dahi oraya bile uğramayabilir 1765-1767 olan kilit nokta son durak olabilir benim kendi görüşüm ytd :) ytd

Kriyt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Vereceksen buy ver yani onu demek istedim

0BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

ben konuşmuş muyum bekliyim...

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Aynen öyle bu rakamlardan sonra düşüş beklerim ben düzeltme anlamında inşallah yanilmayiz:)

2BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Hedef kızıl elma

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Biraz daha zorlarsak 1830:)

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Hayırlısı olsun üstadım bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Hedef 1820:) haberin olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Bir yere gittiği yok:)

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Hayırlısı diyelim abi:) iddialı konuşmak yok artık, temenniler var:) yukarı giderse alternatif planlar var:)

0BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

1783.20 patlarsa OLUK OLUK MU @Kriyt . gider.

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Abi sana şart:) viop, fx, dolar derken:) bana şimdilik el yetiyor:)

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Eyvallah üstad. Ben de fiboya göre 113.500 gördüm çok Bi fark yok 112 üstü zaten etkisinin ne olacağını biliyoruz:)

forexprajna için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

NEDİSİN KURBAN ben para. sayma makinası sipariş edeyimmm)))

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

56 kırılırsa sonraki ilk hedef 38 sağlam tepki gelmezse 25. Buradındam emin değilim. 25 gelmeden de toplayabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Senin kişiye yakındır:)

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

Dar bir geçide girdi yarın eğer 18xx üzeri gelmez ise ve 1789 altına salarsa kapanışlar verirse buralarda 1756 değme sevdasına düşer yine benim için kilit nokta ise 1767 saygılar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Halo27antepli ()

1756 etkili bir nokta demek isteyecektir ama etkisi ne olacak onu kestirmek çok zor daha önce yükseliş başlamadan öncesinde 38 gelmesi yoğun yükseklikteyken yükseliş yönünü tercih etti olumsuzluklara rağmen son bir 1755 ralli öncesinde benimde beklentilerimde var ama hayırlısı ytd

3BeğenmedimŞikayet

forexprajna ()

Evet üstad geçen hafta Usdjpy buy dememizin sebebi düzeltmesi bittiğinden ve yeni tepeye gidecek olmasindandi.. grafiğe katılıyorum.. ben tepe hedefini fiboya göre 113.110 olarak hesaplamıştım ama çok önemli değil 112-113 e bir atak olacak gibi gorunuyor teknik olarak.. Onslara gelince evet tepeyi tamamladıktan sonra (muhtemelen bugün tamamlar) sonra dedigin bölgeye çekilmesini beklerim..

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Teşekkür ederim dostum.

BarısONS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BarısONS ()

E. s dostum

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

@forexprajna üstad bir göz at :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum