Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 11:58:37
EUR 34.9701 11:58:37
USD 32.5254 11:58:37
ALTIN ONS $2326.8900 11:58:37

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

23 Nisan yaptığım öngörü çizgileri üstteki

Buda güncel olanı. Çizgilerin başladığı yeri işaretledim

Yorumlar (84)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bundan daha açığı " 24,62 görüp almayan arkasından bakar" idi.

xo7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Heyecan yaşamak için bozabilirsin, hayattaki şansını test etmek için bozabilirsin.

yıldırım32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Kıral abim hayırlı akşamlar dilerim.
7.18 gümüş alımım duruyor tekrar 7.38 test edermi yoksa bozmalımıyım vade sorunum yok

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Tekrardan 27.8 denermi hocam elimizdekileri satıp öyle düşse ne iyi olur

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Kanal desteğinde ons.
Ytd

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

xo7 ()

Çok açık olmuş oysaki:)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Helal Olsun Onur Başkan

9BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bak güzel arkadaşım, kardeşim, ağabeyim, ablam. Sen benim şu alta kopyaladığım yoruma istinaden bana alım yeri neresi diye sormuşsun. Ben sana yazdıklarımı iyi analiz et ve kararı sen ver demişim. Muhtemelen o günlerde gümüş 6,7lerde idi. Şimdi şu yorumu yapıştırayım. Ve sana ne demişim ama sen neden anlamamış ve gelip bana yine nerden alayım sorusunu soruyorsun.

Gümüş için Onursal5377 (6 gün önce) Cevap yaz
Alım fırsatı kelimesi bana biraz abes geliyor. Nedenini birçok kez yazdım. Fırsat kavramı çok geniş çaplıdır. Bundan bir hafta önce alım fırsatını 6,3 gören kişi şimdi 6,80 olarak görebilir. Beklenti farklıdır, direnç aşıp yükselme ihtimalini satın almak vardır, dirençe geldiği zaman geçmeme ihtimalini satan vardır. Uzun vade ve kendine ait olan bir para ile yatırım yapanlar için benim şu meşhur sözüm vardır.
Alsam mı aceba dediğiniz her seviye keşke alaymışım diyeceğiniz seviyeler olacaktır dediğim sadece parası kendisine ait olan vadesiz para ile yatırım yapanlar için geçerli. Ytd

https://altin.in/alitsdmr04_04

Burda sana açık net cevap vermişim. Alsam mı ile başlayan kelime. Artık bu kadar tellak ile çalışmak yeter dimi.

Alitşdmr04_04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pegasus325 ()

Bosverin hocam insanlar laf olsun diye soruyor yine kendi bildiğini okuyorlar

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Eskiye dönük bana sormuş olduğunuz sorularda kontrol edip bulsam size verdiğim cevapları, biraz üzülürsünüz. Bu soruyu bana sorduğunuz başka bir yorum hatırlıyorum. Cevabım ne olmuştu, beni yormayın şimdi siz bulun.

Alitşdmr04_04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alitşdmr04_04 ()

Hayırlı akşamlar Hayırlı iftarlar hocam ful tldeyim 6 mayısta 6270 den satıgim gümüş bir daha alamadım burdan alınırmı yoksa daha düşer sorumluluk bana ait şimdiden teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

Anlaşılmıştır, o halde 28.5 de tekrar rahatsız edeceğim musadenle :)

0BeğenmedimŞikayet

xo7 ()

Rollercoster'a binmeye herkes cesaret edemez. :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

28,5 ye nasıl çıkacağını görmek lazım. Rollercoster hız treni kalkışı gibi mi çıkar ona göre değerlendiririz.

kimyagerme için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

@Onursal5377 selamlar, bu grafiği takip ediyorum bir süredir. Buradaki 28. x ve sonrasındaki düşüş için rakamsal beklentiniz olustumu bu genel görünümün dışında. Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Ertuğrul51 ()

Hocam siz 7.04 ten alırken biz seyrettik hala seyretmeye devam ediyoruz full tl de kaldık

ATLANTİSDEKİ_ALTIN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Allah kolaylık versin kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Hosbulduk dostum daha yenice sitede aktif olabildim gun icinde kiyidan bakmak zorunda kaldim islerimden dolayi sonucta birsekilde calisiyorum gun icinde

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Dostum hoşgeldin nasılsın

1BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Burada kacgundür adeta sessiz sessiz birileri bagiriyor sadece gormeyede gerek yoktu kulak verilsede olurdu dostum ama sonucta hersey nasip tabikide

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ne diyorsun. Kim sorgulayacak ki. Kendi kendini sorgulatmaz da.

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hoşgeldiniz. Görerek bakmak lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Samotny ()

Ustamm kendı şahsıma görüyorum da grafik olayından bişey anlamıyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Onlar bakarlar görmezler

1BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Selam abi
Mami yazmış aldırmadigi takipçilerine

Hiç beni sorgulamıyorsunuz
Allah benim belami versin diye yazmış

Durum ne kadar vahim

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Matematik dersinde rakam öğrenmediniz mi. Size mumların analizini yapın diyen yok. Rakam okumak var sadece. Okun hizasını çekmek bu kadar mı bilgi gerektiriyor. Lütfen

Şahmert_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

Eline sağlık, analizleri çalışan kıymetli arkadaşlardan birisiniz.
Sanırım buradan dönerse 3. tepeden donmus olacak. yoksa arada bir zigzag daha mı yapmış olacak. yoksa 28 e mi gidiyor:) soluksuz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum