Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0707 11:12:46
EUR 34.8499 11:12:46
USD 32.5269 11:12:46
ALTIN ONS $2379.6750 11:12:46

Konu: btcusd

Bu grafiği atmamda ki amacım PANİK yapın ZARARINA satış yapın değil.
Tedbirli olun ve UYARI olarak kabul edin.
Elinizdeki ürünlerin ana desteklerini iyi belirleyin ve kötü senaryolara da hazırlıklı olun.

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

58 direnç kırılmaz hocam bariz üçlü tepe yaptı bu yükselişi de tuzak görüyorum yanılabilirim de tedbirli olursanız düşüş her zaman yeni fırsattır. korkulacak bir şey yok. Ben kendi önerdiğim alımlarda destek dirençleri mümkün olduğu kadar detay yazıyorum sattığım zaman yazıyorum lakin yüzlerce binlerce alt coini ben takip etmiyorum. Eldeki ürünlere göre btc bu düşüşü yaparsa aralarında pozitif ayrışan da illaki olacaktır. Full yakalanmayın yeterli elde nakit olsun. Ben trx ful daldım ama destek kırarsa satarım. bunu içimizde yapamayacak çok kişi var. Benim amacım para kazanmaktan ziyade önce insanlara zarar etmemeyi öğretmek zarar etmeyen zaten bir şekilde kar mutlaka alır.

Niagara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Ne zaman gecer bu tehlike hocam?

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

İşte o tehlikenin farkında olmayan çok insan var hocam bilmeleri lazım. Bir çok kişi yükseliş trendine denk geldi kar aldı v. s ama 2017 aralıktan itibaren düşüşe geçip 3 sene bekleyenler bunu iyi bilirler. Bir çoğumuzun burada daha sütten ağzı yanmadı.

berkcan_258 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Insaallah biraz beklesin bakalım çok al sat yapmak istemiyorum ben beceremiyorum sepet yapmaya çalıştım topluyorum

Ebru2395 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Niagara ()

Hocam sizin düşünceniz nedir, 58 destek olarak mı kırılmaz, direnç olarak mı?

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Bende aldım düzeltmede bitmiş sanırım artık hayırlısı olsun hepimize inşallah:)

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Merhaba bu arada:)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Duruyor daha bugün aldım.

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Çıkar satarız düşer alırız sıkıntı alıp aylarca beklemekte :- ) ytd

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

buda sizin düşünceniz :) 58 kırılmaz tuzak atıyor dün geceki de düşüş grafiği idi buda düşüş grafiği

Fanatikgumuscu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Merhaba bakamadım sayfaya tlm yi ne yaptınız?

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

vaay kanka nerelerdesin sen :) yalnız bırakıyorsun bizleri valla ben ayı adamım ama millet paniklemesin diye özenle yazıyorum :) o 58 kırılmaz gibi geliyor :)

Effsane için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hocam iste ben bunu anlamıyorum beni yanlış anlamayın lutfen ayni grafik ayni ekranlar ama yorumlamalar başka şimdi alan pişman oluyor alamayan alsam mı alsammi oluyor.58.000ustu gelsin gelsin diyorduk geldi ama hala tehlike varmış.

berkcan_258 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

berkcan_258 ()

Hocam tehlike her zaman vardır. Olasılık %1 bile değil belki de.

42 bin beklemektense dikkatli olup kâr realizasyonuna gitmek lazım. 42-46 bin destek bandı idi. Üst destekten döndü diye düşünüyoruz. (Ytd)

0BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

58 bin direncini kıramazsa benim de beklentim aynı kankim:))

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Ben bu grafikte düşüş görmüyorum :- ) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Dün geceki yükseliş grafiği idi düşüş öncesi şimdi düşüş grafiği :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum