Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 07:25:23
EUR 34.8238 07:25:23
USD 32.3379 07:25:23
ALTIN ONS $2301.8900 07:25:23

Grafiği gönderen: celik2119

Günün coini 3 Dodo- Önce 5.40. Orayı kırarsa 8 hedefi var. Nihayet harekete geçti.

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bistçiler belli oluyor :) hacimli kağıt iyi açıklıyor xrpyi

Sağlıkçı45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Hacimli bir kağıt dostum, yavaş gitmesi normal dirençlerde balyoz var. @celik2119 üstad'a da bir danış istersen.

Önder8080 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Önder8080 ()

Hocam hala. xrp demisiniz ne dusunuyosunuz 1.70 leri bi kiramadik

0BeğenmedimŞikayet

Gknkck25 ()

Hocam aldıysanız sepetinizi atarmısınız grafik olarak bizde faydalanalım

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevsim_yesillikleri ()

Çelik hocam istihdam beklenenin dörtte biri geldi. link ada xrp xlm ve ether aldim

0BeğenmedimŞikayet

Figen48 ()

500 altı kötü demişti çelik ben bi halt anlamadım alım için sıkıntı yok yani hocam

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Sabahki beklediği sayıya göre kötü istihdam, bizim için iyi yani . Anladığım

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Şu an için rakam olumlu hocam bence

Harunko için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Ölümlü yani degilmi Çelik hoca 500 demişti sanki

0BeğenmedimŞikayet

Harunko ()

Sorun teşkil eder mi bu veri btc için?

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

266 K geldi hocam beklenen veri, yanlış değilsem.

0BeğenmedimŞikayet

H_acemi ()

@celik2119 hocam Neo tutmaya devam edeyimmi sizce duan saldı

0BeğenmedimŞikayet

mevsim_yesillikleri ()

Tmm dir hocam, saygilar

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Herhalde benim çalışma şeklimi anlamadınız. Teknik analiz yüzde 70 civarında doğru sonuç veriyor. 40 coin alırsam yaklaşık 30u istediğim gibi gidiyor ve para kazanıyorum. Arkadaşlar zarar eden on coinin birine tüm paralarını yatırıp zarar ediyorlar. Siz tek coinde işlem yapıyorsanız benim çalışma şeklim size uymaz.

sadeceseyir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Marjin işlemleri yazmıyorum. Kafaları karıştırır diye.

METT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

METT ()

Hocam alimlarinizin tamamını spottan mi yapiyorsunuz yoksa marjin işlem yaptığınız da oluyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

Bekleyelim o zaman 30dk var buarada günün coinlerini göremiyoruz artik ya da ben mi göremedim

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Aynı anda hem alıp hem yazamam :) Alacaklarımı ve veri kaç gelirse alacağımı yazdım. Gerisi sizde.

mevsim_yesillikleri için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevsim_yesillikleri ()

Sayın hocam verilerin açıklandığı saatte burada olacak mısınız .. yaptiginiz islemleri bizimle paylaşır misiniz

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet, birçoğunu haftasonundan beri çıktım. Bir haftadır düşüş beklediğimi yazıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet, sepettekilere bakınca 40 tane civarı var. 30'u artmış 10'u düşmüş oluyor. Sonra bir ara o 10 yükselirken başka on düşüyor. Sonuçta sepetin toplam değeri yavaş yavaş artıyor. Sepet yapmanın faydası böyle bir şey.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu grafiklerin hepsinin altına eğer btc yükseliş trendi bozulmazsa diye yazıyorum dikkat ederseniz. Üç gündür Cuma 15:30'daki veriye kadar düşüş beklediğimi, sonrasında veriye göre yönün belli olacağını yazıyorum. Dodo, ada, xrp, xlm, xvg, bnb farketmiyor. 1 saat sonraki veriye göre hepsi yükselir ya da düşer.

0BeğenmedimŞikayet

Fatma_Gül ()

@celik2119 hocam 5,40 geçtikten sonra almak daha mantıklı dimi sizin stratejinize göre almak istiyorum da bekleyim mi diye düşünüyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum