Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 15:01:21
EUR 34.7748 15:01:21
USD 32.4684 15:01:21
ALTIN ONS $2337.9850 15:01:21

Konu: Gram Altın.. 540 çanağı yavaş yavaş yükleniyor.h

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Deco ()

Bende çok severim onu onun tadı başka:)))

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deco ()

Güzel kardeşim bu sene sonuna doğru yaklaşacak oralara lakin şu mayıs haziranı bir atlatalim, Hep beraber Makinistiniz ben olarak mavininizde celik2119 olarak yolumuza devam edicez, Saygılar

erhanoviç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Topram kabak çekirdeği alıyorum iş çıkışı hemde çiğ işlenmemiş olanından daha faydalı:)

Deco için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Deco ()

Ben olsam gider kabak çekirdeği alırım güzel kardeşim iftar'dan sonra çıtlar düşüşleri seyrederdim, Ytd

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Abi buradan altın gümüş alınırmı:))

0BeğenmedimŞikayet

erhanoviç ()

ne zaman olacak bu 540 deco gardaş

-1BeğenmedimŞikayet

Deco ()

Deco abiniz her sayfada mevcuttur güzel kardeşim bilgi birikimleri ile, Saygılar

Recep35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

disci1980 ()

480 kolay bir rakam. Bence ters sayılmaz. Gelecektir yakın zamanda.

Esra_kazancizade için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

disci1980 ()

Bazen sadece görmezden gelmek gerek.

Ecpoyraz_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Ee benim yorum diğer sayfaya gitmiş sen orayada mi gidiyorsun ustadim:)

0BeğenmedimŞikayet

Deco ()

Siz bir iftarı Açın YAZDIKLARIMI öyle okuyun bence Daha yeni sahurdan kalktık oruç başınıza vurmuş amaç yatırım tavsiye sidir demek değil zaten Su gibi 589 lar gelecek SLAVE gibi 600 ler gelecek dersiniz ama sonundada ytd yazarsanız siz ytd'yi yatırım tavsiyesi dır anlamişsiniz bunca yıl sanırım sonda ki (D) harfinin açılımı değildir demek, dır demek değildir, Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Deco ()

Beni söylemeyerek size kırıldığımı zannetmeyin, Çünkü Deco abiniz ustaların ustası'dır saygılar

-1BeğenmedimŞikayet

Esra_kazancizade ()

Senin aklınla zorun var kardeşim gercekten yazık sana iyi oku mesajı hadi birtane yorumumu göster yatırım tavsiyesi verdiğim diyorum sana ama sen farklı cevap veriyorsun çünkü yok sırf dikkat çekmek için yapıyorsun sadece

-1BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Ben burda 4 usta bilirim murat çelik cobra birde cripto usta

0BeğenmedimŞikayet

Deco ()

O zamanlarda öyle diyorlardı güzel kardeşim ama Grafik paylaşmıyorlardı:)

-1BeğenmedimŞikayet

Esra_kazancizade ()

Geriye dönük yorumlar herkesin kendi profilinde var zaten yorumlar durduğu halde ve benim 1 tane bile Altin alın dediğim yorum olmadığı halde iftira ile iş yapıyor ve dikkat çekmeye çalışıyor sadece

0BeğenmedimŞikayet

Deco ()

Zaten iş o Ytd yazmakta bitiyor Gram 700 Leri görebilir ama Ytd, Yada 300 Leri görür Ytd dersin, :))) Kalpleri vicdanlari bir nebze sızlayip özürdilemesi gerekenler birde kalp kırarim sözü ile geliyorlar, İşte katılaşmış kalpler böyle güzel kardeşlerim, Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Iyide abi yapma çanak tamamlanirsa hedef.540 çıkıyor tamamlanacaginin garantiside yok kesin demiyor yavaş yavaş yükleniyor diyor

0BeğenmedimŞikayet

Deco ()

Deco abin kendisini kandıracak olsa onların sözüne bakardı güzel kardeşim Bakmayarak kazandı yoksa Terste bıraktıklari insanlar halen düze çıkamadı, Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Esra_kazancizade ()

Kardeşim gece gece kalbini kırdırma bak ne yazıyorum ben benim birtane yatırım tavsiyesi verdiğim yada ytd yazan yada 500 ve üzeri altın alın dediğim yorumu mu göster özür dilicem yok eğer gösteremiceksen iftira atma kul hakkıdır yazık diyorum sana sadece

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Belki o karıştırıyor belki kendini inandırıyor ona onun günahı o abla demedim diyorsan dememissindir ama bizler haklarımızı helal edelim bu mübarek günlerde günaha girmeyelim bilmiyom benim görüşüm böyle

0BeğenmedimŞikayet

Deco ()

Zaten Ytd yazınca güya sorumluluk almıyorsunuz değil mi ama hep yükselecek yok biraz düştümü dönüş yeri buralar arkaslar denir cümlenin sonunda ytd yaz işin içinden sıyrıl gram geçen sene 540 dan 480'e indiğinde Burası dönüş yeri diyen @Bay_Bayburtlu gibi ama tam emin değilim diyen gibi gram 395 oldu, Sonrada ben Millete alin demedim dedi Uç yıldızı var birde, Deco abilerini dinleyenler kazandı, Saygılar

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Esra_kazancizade ()

Ben kimseye yatırım tavsiyesi vermedigim halde arkadaş beni suçluyor hayır belirttiğim halde yorumlar profilde mevcut 530 altın alın demişim nezaman demissem

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Inşallah gelir abi

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esra_kazancizade ()

Piyasa bu gelebilir nasilki 540 dan 395 gördü tekrar 395 den 483 gördü normaldir saygı duyarım

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Çok yalnis abla hakkını helal et sen nen herkeze hakkımı helal ediyorum kim ne yaparsa yapsın

0BeğenmedimŞikayet

Deco ()

öyle güzel kardeşim gram çıkınca çöreklendiler hemen 6 aydır piyasada yoklardı, Birde kalkmış biri özür bekliyormuş kendisi milletten özürdileyeceğine, zaten Gram 500 Leri görünce @Slave'de gelir bunlar yine 600 olacak derler millete, millet yine Terste kalır bu devran böyle gider işte, Celik2119'lar Ekranlar 350 bunlarda 600 bekler hep, Saygılar

lisan07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esra_kazancizade ()

Kardeşim desteklerim çünkü bana zararı olmadi aksine yüklü miktarda kârı oldu ve kul hakkına giriyorsun helal etmiyorum hakkımı sana çünkü benim yorumlarım ortada ne alın dedim ne satın dedim!

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sımdı ben asagıda 403/357 hedefı var 395 ıle ılk hedefını gordu ama dıgerı hala potada desem taslarsınız dımı :)) gosterebılırım ama sızı ınandıramam onuda cok ıyı bılıyorum :))) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Deco ()

Siz yükselecek diyen SLAVE yi desteklediniz hep Destek veren İnanan dır, iftiraya gelince aynaya bir bakın derim güzel kardeşim, Sizler buradaki Terste kalanların baş müsebbibisiniz Siz SLAVE Su, Saygılar Yerinizde olsam grafik paylaşacağiniz zamanı özürdilemek ile değerlendirirdim, HeYyy @SLAVE sen nerdesin ya:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum