Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 14:55:42
EUR 34.7667 14:55:42
USD 32.3633 14:55:42
ALTIN ONS $2360.4100 14:55:42

Grafiği gönderen: USTAMM

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş
Robin dolar için fair value adil fiyati 7.50 den 9.50 ye çıkartmış. Ytd
Yorumlarınızı alalım:

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Vah ki vah diyorum
Hem yüksek faiz
Hem yüksek kur
Sıkıntılı bir süreç

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erkn79 ()

Umarım Robin'in Siverekli ile akrabalığı yoktur. Gerçi Siverekli hep düşer diyordu :))) Ayrıca ortalığı bulandırmak değil amacım ancak yakinen zamanda dolar 9'ları bulacak gibime geliyor. 9'ları bulmak içimin baya bi sebep var Çünkü.

0BeğenmedimŞikayet

Cenk1903 ()

dolar 6.90 iken 7.50 diyordu adil değerini.9.50 nin gerekçesi neymiş acaba.

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Üstadım benim dxy grafiklerinde gördüğüm kadarıyla, önümüzdeki bir kaç gün içinde 90.6 civarına çekilip mayıs ayı çerisinde 94 lere gideceği yönünde. Bu da doları hem uluslararası piyasada hemde yurt içinde yükseltecektir.

Abd on yıllıklarının da yükseleceği ni düşünürsek onslar da baskılanacaktır.

Bu durumda doların ilk düşüşünde ytd olmakla birlikte gümüşlerin bir kısmını dolara çevirmeliyiz.

Sizlerin bu konuda düşünceniz nelerdir? Bizlere ışık tutma açısından ytd olmadan tabi.

Hayırlı akşamlar @USTAMM ..

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Beklentim 9.5 degil. Ama bu ihtimali tamamen görmezden gelemeyiz.
Ytd

Yildo52 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Bu öyle bir şey değil. Adam şu anda olması gereken fiat olarak iddia ediyor.

Kimimbenki için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimimbenki ()

Peki bu öngörüsü bu yıl mı yoksa bu ay içinmi hocam?

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Hocam, olasiliklar dahilindedir. Bu durumun gerceklesmesi adina elimizde yeterince gerekce var. Benim bu konudaki yetkinligim daha cok siyasi gelismeler üzerine, ekonomik sebepler kac senedir tekerrur ediyor zaten. Bu siyasi nedenleri de bu ortamda saymak uygun olmaz diye dusunuyorum ama her ulke vatandasinin arastirmasini cok isterim.. :):) YTD

0BeğenmedimŞikayet

Yildo52 ()

Hocam ihtimal varmı senatoda yaptırım metni soyleniyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum