Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 00:38:13
EUR 34.7956 00:38:13
USD 32.4319 00:38:13
ALTIN ONS $2303.6000 00:38:13

Grafiği gönderen: USTAMM

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş
Burada ne görüyorsunuz?
Ytd

Yorumlar (59)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_06 ()

Hocam birde siz yorumlayın

0BeğenmedimŞikayet

Yildo52 ()

İkili tepe?

0BeğenmedimŞikayet

Yildo52 ()

26 dan tekrar reset yermi acaba

0BeğenmedimŞikayet

Yildo52 ()

Slm ustam 26 yi aşağı kesmiş ama göstergeler yukarı diyor?

0BeğenmedimŞikayet

Ölümdensonrası ()

Üstadım grafikten anlamam bundan dolayı normal gözümle birşeyler göremiyorum fakat gönül gözümle harika şeyler görüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Ustammm birde dogiye bir yorum veya grafik lütfen.

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

Yeni bir kanal... duşüş endeksli

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline emeğine sağlık ustam
Sıkı takipteyim
Piyasa acılınca Hedef verirsen sevinirim
Sen bu grafiği attıysan hareket var demekki
Like
Varolasın

0BeğenmedimŞikayet

Zararkes__ ()

Ustam düşeni kirmis retest yapmış macd ve hacim indikatörü zayıf yani riski aşağı eğilim devam edebilir burda yapılması gereken 26.000 üzerine saatlik kapanış yapmasını bekleyerek alim yapılabilir...

1BeğenmedimŞikayet

Zararkes__ ()

Peki ya abi siz ne görüyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

$Amisos55$ ()

Gorusuruz. sanada hayirli sahurlar hemserim. allaha emanet olun

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

Teşekkür ederim hemşerim görüşürüz inşallah hayırlı sahurlar

$Amisos55$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

$Amisos55$ ()

Yok onemli degil tabiki sor. ama ben oyle cokta ii degilim. sadece formasyonlar var bayrak ters bayrak flama ters flama vb gibi. bunlari teknik bilgileri ii olan kisileri takip ederek biraz biraz ogrendim. burda ii ustalar varonlari takip et

1BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Kendimce bişeyler gördüm de siz anlatsanız Ustamm da aydınlansak ya ne güzel olur?

3BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Üstadım benim bu grafikte gördüğüm, 26.2 geçilirse 26.46 ya gideriz ve yükseliş kanalında yolculuk devam eder.

Aksi halde 26.2 geçilemez ise geri çekilip 24.80 e gider ve ordan esas yükseliş baslar.

Benim dusuncem yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte ikincisi olacak gibi.

Siz ve Diğer üstadlarda ytd olmadan görüş bildirirlerse önümüzdeki hafta için önlemlerimizi almış oluruz.

Emeğinize sağlık. sayfayı bu tür de yararlı paylaşımlarla kullandığınız için çok teşekkür ederiz @USTAMM.

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

Çarşamba fazla anlamadığım için soruyorum bayrak ters bayrak falan nikinizden dolayı yazdım kudura bakmayın

0BeğenmedimŞikayet

$Amisos55$ ()

Samsun merkez. ama samsunda degiliz 11 senedir samsun disindayiz is dolayisiyla. siz neresindensiniz acaba

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

Kıymetli kardeşim iyi geceler nereden

0BeğenmedimŞikayet

$Amisos55$ ()

Ters bayrak goruyorum. sizde aynisini mi goruyorsunuz hocam:)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Elbette ytd... çalışma ve değerlendirme amaçlıdır @USTAMM

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ustam gördüğümü anlatabildiğim kadarıyla söyleyeyim. Saatlikte yükseleni aşağı kırıp mumlarla teyid almış. 4H ve günlükte sınırda. Ayrıca günlükte oluşan bir 2 li tepe var sanki, takip edilmeli. Boyun bölgesine gelmek isterse ilk hedefi 23.7- 8 olabilir. Tabii çalışırsa. Benim acemi görüşüm bu kaa... ama siz daha iyi bilirsiniz elbet... Devamı sizde:)) Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende farkettim ama sayilari cok iyi soyledin diye yaziyim istedim :)

38kayseri için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

38kayseri ()

Terste kalmakta becerikliyimdir. gır gır geçtim zaten :)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

Ustam hayırlı geceler grafik anlamadigim için kudura bakma nereye götürür bizi Allaha emanet olun saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Sen ne guzel salliyorsun oyle :) 23.97 inme ihtimali var ama inmemesi daha iyi olur cikislarda 27.6 ve 27.9 zor direnc kirarsa 28.9 ve ya 29.4 degebilir. Ytd

38kayseri için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

38kayseri ()

Satarsam ons 28i görür. Tutarsam gümüşü 24e kadar geriler. Ons beni takip eder. Yatırım tavsiyesi değildir :)

2BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Oyun kurucular elimizden malimizi almaya calistigini goruyorum :) o destek kirildiysa ve selale olmuyorsa bu ons ucar :) ytd yinede ara degerlerde sattirma yapacaklar. Ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum