Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 04:06:15
EUR 34.6856 04:06:15
USD 32.2668 04:06:15
ALTIN ONS $2313.5000 04:06:15

Grafiği gönderen: celik2119

Btc 58.000 üzerine çıkarak korkuları yendi. Sepetin yarısı duruyordu, ilk ilave Juld. binance 'ta yok. Hotbitten aldım. Binance'a gelirse 5-10 kat artar diye düşünüyorum.

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Alırsınız inşallah bir gün.

Çeşit ben de seviyorum ama bist sepetim fazla kalabalık oldu. Aslında btc sepeti de öyle - benim sermayeme göre yani. Fakat iyi gidiyor şimdilik. Bu kadar acemiliğe ve geçenki düşüşe de denk gelmeme rağmen sermayem 11 günde yüzde 10 kadar arttı.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

@celik2119 hocam ben yardımcı olayım yatırımlık arsa:)

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ne kadar çeşit o kadar iyi hocam. Biraz para biriktirirsem bir de arsa almayı hedefliyorum. Gayrimenkul de olsun portföyde.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Portföyde çeşit olayında üstüme tanımam, tek rakibim kendim. :)

Biraz başım dönmeye başladı ama, bir sadeleştirme atağına hazırlanıyorum, fazla kalabalık da iyi olmuyor.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Benim son durum şöyle. Üç ayda yaklaşık 10.000 dolar girmişim. Bir önceki düşüş sırasında 8 bin dolar çekip kira sertifikasına aktardım. Şimdi de 8 bin dolar borsaya girmek için çıktım. Geriye 11 bin 600 dolar kaldı. Böylece portföy çeşitliliği sağlanmış olacak.

Coinist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Coinist ()

Dogrusu bu zaten hocam. Kazanc nerde insan orda olmali. Anlamayanlar ya anlayani sevmezler ya da pesinden giderler.. Bol kazanclariniz olsun

0BeğenmedimŞikayet

Murt2434 ()

Btc yi gördüm bakıyorum hocam emeğine saglik

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam iki tane grafik paylaştım. Doge ve juld.

Murt2434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murt2434 ()

Günaydın hocam bugünün coinleri yokmu acaba

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Seviyoruz Başkan

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Öyle hocam. İşler sarpa sarınca ben pırr uçar başka yere konarım. Altın, gümüş ve dolar sayfasındakiler o yüzden sevmiyor.

Ganeja için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Coinist ()

Hocam dususler yukselisler bitmiyor. Hep diyorum btc her an herseyi yapar. Cok guvenmekte hata hiç guvenmemekte..

Ganeja için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ganeja ()

Bu düşüşte Çeliği kaybediyorduk az daha.. =) Neyse btc yukarı döndü de... devam

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

52.000 kırılmak üzereydi, o sırada microstrategy ceo'sunun açıklaması günü kurtardı ve sonrasında arka arkaya olumlu haberler geldi. Son dönemde altın ons ile btc paralellik gösteriyordu. ABD on yıllıklarının artmasıyla altın ons beklendiği gibi 1795'ten 1765'e geriledi geçen hafta ama btc direnebildi.

0BeğenmedimŞikayet

Coinist ()

Teşekkürler hocam. Merak ettim cunku derin bi dusus bekleniyor ya 40 binlere kadar. Bikac hoca da okudum. yön bulmaya calisiyorum. Bende az bisey gireyim o zaman

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sattıklarımın az bir kısmını aldım. Kalanı ile borsaya girmeyi düşünüyorum. Destek 52.000 seviyesinde. Oraya düşmediği sürece satmayı düşünmüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Coinist ()

Hocam epey bi satis yapmistiniz. Tekrar almissiniz sanirim. Btc 58 ustune cikti ama geri inmesi bikac dakikalik iş. eger tekrar inerse satacakmisiniz yine..

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İşlemlerde bir sorun olmadı.

Ozlem__ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum