Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 19:18:34
EUR 38.1653 19:18:34
USD 34.1635 19:18:34
ALTIN ONS $2659.4050 19:18:34

Konu: neden hızlı düştuk

⭐⭐__Deniz__ ()
Platin

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

saglık olsun bende satamadım 2 oldu 26,40 tan döndü

Hakan_demir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

360 olmasi lazım ama şuan için hızlı yükseliş olursa yine 340 gider ancak.. biraz oyalanmasi lazım ,360 gitmesi için

yabangülü_17 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

360 olacakti:)

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Hocam varan 4 36× mi

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_demir ()

Bereketli olsun hocam

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Gelsin ama son bir alım yapmak istiyorum aslında:)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

316 binden platin ilave yapılmıştır efem

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Asıl yükselişi siz 1250 üzeri kalıcı olunca görün bu arada .. varan 4 gelecek :)

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Evet kısa bir sürede çok güzel yükselmişti yine olabilir neden olmasın:)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Aynen kar gördün yerde birazını boşalt TL olması önemli

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Geçen hafta 303 den 337 gelmesi kaç gün sürdü o zaman dipten yeni al vermisti.. misal çarşambaya kadar düşüş süreci bitse .. öbür haftaya carsambays kadar 340 gelir belki

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_demir ()

Hayirlisi karsiz olmaz ama tl kalmiyinca braz sıkıntili gumus 6.98 vurursa enaz yarisini cikacam yarisini bekleme platn 325 vursa 324 cikarm parca tl bulunsun diye ytm

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Aynen onslar çok hızlı düştü .. hani beklemiyordum onslardan bu hareketi .. belirttim destekler tutar diye düşündüm.. bide ben 2 gündür disarlardayim bilgisayardan bakamadim durumlara .. int paketim de yoktu destek olan yerlerden evde alım yapip gittim .. nasip artık kar görmeden satılmaz..

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hızlı düşüş hızlı yükseliş olur mu hocam ne dersiniz:)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_demir ()

Isl hocam oralsr gelse cok iyi olur ama bi dumen yapmasalar mali elimizde btmrakmasalar iyi olur

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_demir ()

Gumusu ben vakifta 6.97 5k parca tek satabildm tekrar 92 yerine koydum aslinda önce yarisini bozayym dusunerek ons baktm sıkınti yok gibiydi bian dustu saten yetisemedk

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Neyse 340 dan satacaz inşallah biraz sabir

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Benim platin çok az 321 den aldım .. gümüş çok 6.99 satacaktim aslında yarısını .. telefon geldi konuştum kapattım piyasaya baktım 6.81 :) bı kal geldi bana

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_demir ()

Ayn sorma bu abd surekli bisiler yapiyor 322 aldm 320 3187 dun bugun 316 316 313 gumus 6.92 6.90 6.86.682 bian tepki verir diye dusunerek suanlik bisi yok hayirlisi bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Bendede TL kalmadi bekleyemedim canım çıktı :) ne varsa aldım aslinda göstergelerin dibe gelip al vermesini beklemeliydim.. batarsak birlikte batacaz merak etmeyin :)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Yapıyom doğru yapıyosam :) doları gümüşe gümüşü dolara sat diyom hangisi yüksek olursa veyahut düşük olursa

yabangülü_17 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_demir ()

Tsk hocam isl cikar cok aldm tl kalmadi)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

318 üzeri kalıcı olmazsa sıkıntı

1BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Hocam elinde tutulunca yürüyen 10 aylık bebekler gibiyiz, çok yardımcı oluyorsunuz gerçekten teşekkürler. parite yapıyor musunuz hiç

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_demir ()

Deniz hocam 320 ustune atmassa sıkıntilimi

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Herşeyi ben soylucem azıcık öğrenin ya hergun bilgi veriyom :)) .. uzun süredir bir üçgen içinde hareket ediyordu.. ordan çıkıp yükseliş için onay almaya geldi.. ama bir aksilik oldu.. tahvil faizleri yukseldi bir ters fincan düşüş formasyonu yapmış sarı çizgiyle belittim ve üçgenin tepesi önemli destekti orası kırılınca hızla düştü üçgenin içine girip dibini test etti.. 1213 üzeri kalıcı olursa yükseliş tekrar beklenebilir

F_K5151 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

F_K5151 ()

Neden düştük açıkça söyleseniz de bizde bilsek

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum