Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0683 18:28:57
EUR 34.7058 18:28:57
USD 32.4636 18:28:57
ALTIN ONS $2333.6800 18:28:57

Konu: Ons altın dolar şifresi verildi mi?

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Benim şu meşhur kırıpto durumu oluşmaya başladı mı acaba. Ons Altın bu defa yükselmesi gerekir galiba.

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

MATEMS ()

sn. onursal ilginç bir durum da ben aktarayım size;27 mayıs au/usd 1877, ag/usd 27,77 tl ag 7,47 au/ag 67,587 sat 12.27-12.37 arası ve gümüşte 1 haziran 77 cent arış ve zirve.

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şifre nedir açıklaması alt yorumda.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bundan önceki şifre 1774 ons ile 8,1774 da verildikten sonra ons 1830 a dolar 8,3a

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah onur hocam sagolasin :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@LosAnarquista60 alt yorum, son cümle şakadır sakın ciddiye alınmasın kimse.

-1BeğenmedimŞikayet

Hayat_zengine_güzel ()

Kürek diyince korktum abi şaka bir yana gayet iyi anladım simdi

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Anladım:)) kürek kalsın

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Teşekkür ederim ama like @Onursal5377 a verecektiniz ben size like iadesi yaptım:))

Gold_Miner20 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Aynen kardeşim

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

7BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ons altın rakamları ile dolar kurunun rakamları birbirine eşit olduğu anlar, misal ons altın 1800 iken doların 8,00 olması. Bu şekilde bir denklikten sonra ons veya dolar artık hangisi olur bilemeyiz ama biri artarken diğeri azalıyordu. Bu benim 2 yıllık bir gözlem sonucu ortaya çıkardığım piyasa yapıcıların aralarında ki bir şifreleme olayı. Son geliştirmelerim ile sizin o anlamadığınız durumu takip ediyorum. 1800 ve 8,00 den örneğe devam edersek; dolar 8,50 den düşüş yaptı ve 8,00 a geldiği anda ons 1800 oldu dedik ya, bu sefer ons 1850 ye çıkacak diye beklenti olur. Anlamadım dersen kürek ustamda

Hayat_zengine_güzel için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

Like verildi kardeşim :)

osman_d_ için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Hayat_zengine_güzel ()

Şunu yazdığınızı anlamak için. Işıklari kapatıp ilk önce tane tane okudum sonrada hızlı okudum. Sonrada başkasına okuttum sonuç yine anlamadım. Ramazan'ın etkisi belki?

1BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Meyve verem ağaç misali…

0BeğenmedimŞikayet

Yedikıta ()

hayirli geceler hocsm . hangisinin dustu nasil veya yukseldigini nasil anliyiroz. sagol.

1BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Hayırlı geceler dostum

1BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Bende size onun namına iade ettim Umut ustam
Geceniz mübarek olsun

Lab_Tek_44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Sayfasına bak disklike vermişler
Adamın o kadar doğru bilgileri ve emeklerine rağmen

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Verdim like yi

2BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Değerli Onursallcılar
Disklike verilmiş gereğini yaparsınız artık
Likelarınızı vererek
Hayırlı geceleriniz olsun

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Valla kasim 4-6 benzerlik var gibi gibi. yarin hic duzeltme yapmadan 29.4 yada 28.9 a cikarsa haftaya cok iyi olmayabilir gibi geliyor. Bi korktum yuzde 60 sattim dusus olmazsa gram azaltirin yada altina gecerim belli bir sure us10y korkutuyor beni

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Gelmedi henüz.

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Satamıyorum ki. Gümüşü parlatırken elime yapışmış.b

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Gümüşün şifresi geldimi baskanim

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

8.48 gordu benim ons hedef 1855 ama bakalim degebilecek mi. Bu arada nerden bi duzeltme bekliyorsun yada ilk satis yerin neresi.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

8,48 den dönmüş galiba 26 Nisan'da. O zaman ons altında 1848 de dönebilir.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kapanis degil de nereye dusecek nereye cikacak bence onlar cok onemli kapanisa uygun spek hareket etmiyor gibi :)

Teknik olarak 1815 ustu kapanislarin bizi 1860 ustune tasimasi gerekir acaba spek de bizim bunu dusunmemizi mi istiyor ? Diye aklima sorular geliyor. O yuzden bir haftalik kapanis gorup tum indikatorleri dikatli inceleyip dogru bilgi vermeye calismak isterim. Suan sanki tuzak havasi var. Beklentin ne icinden ne geciyor diyorsan normalde yukselis :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

8.48 miydi onur abi

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

8. t8 miydi onur abi

2BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

@Onursal5377 abimiz adamdır. 30.000 de gelir. Allahın izniyle :))
YTD :)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Evet hatırladım. Bir eşitleme yakındır. dolar bu ay en fazla kaçı görüp düştü. Ons onun düştüğü yere çıkar. Sonra ordan ons döner ve doların o anki fiyatı kaç ise oraya kadar düşer. Ytd

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum