Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0669 21:08:52
EUR 34.7942 21:08:52
USD 32.5890 21:08:52
ALTIN ONS $2393.4050 21:08:52

Konu: Geçmiş- günümüz - gelecek ( öngörü)

Kriyt ()
Ons

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Yaptim kardeşim Allah razı olsun

Hakan_oz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

umarım değerlendirebilmişsindir. Değerli @Konyalimm kardeşim.

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

argentina bak meydan okuyor inan parasında deilim. bir çakılsa dön gömlek kalsa . onu görüncem akıl veriyo sel kapatsak zarar 21 bindi şimdi 28bin
.. beklemekten başka çare yok

Aziz7117 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

2000 ve üzeri grafiklerimde mevcut tabi bu rakamlara giderken aşağı yönlü düzeltme yapmayacağı anlamı taşımaz tabi 1500leride beklemiyorum öncelik yükselişini tamamlamalı.

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Ellerine sağlık noktsi virgül geldi

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

bakıcazz...

Frtclk9090 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

şu uzun yolunu öğrenebılırmıyım acaba .. yada sıtede öğrense... bır kenara not etsek?

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

evet o bölgede direnç mevcut onu belirtiyorum hocam geçer ise gözümüzü kapatırız:)

0BeğenmedimŞikayet

Frtclk9090 ()

Aziz abi hic birazdan salacak gibi durmuyo :) yine kafa cevirdi yukari

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

ya hiçbir şey olmaz.. can çekışıyor bırazsan salar.. )) sen bakma bunlara bırbırlerını parlatıyorlar... :)))

özcan_bilgin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akhenaton2 ()

Eyvallah abim ne dediysen o saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Teşk ederim değerli @Akhenaton2 biliyorsun ki bunları kısa koşu olarak değerlendiriyoruz orta uzun yönümüzde yolumuzda belli:)
Selamlar.

Akhenaton2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

abi bu yarın bizi kevgire çevirmesisin. ))

1BeğenmedimŞikayet

Akhenaton2 ()

Değerli üstadım abim eline sağlık güzel çalışma olmuş

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

1848 gecemeeezzz

3BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Dün alt yorumda bahsettiğimiz kısa yönlü durum için 1831x bölgesi altında 1822x-1818x destek noktaları bugün gerçekleşmiş durumda yine 1831x üzeri kısa yönlü olarak 1847x-1855x dirençlerini takip edeceğiz. Ytd.
Selamlar.

Ons için Hakan_oz yorumu (24 saat önce)
Konu: Geçmiş- günümüz - gelecek ( öngörü)

Değerli @Konyalimm kardeşim kısa yönlü durum için 1831x altında 1822x - 1818x düşüş potansiyeli mevcut. Ancak 1831x üzerinde 1847x, geçilmesi ile de 1855x potansiyel hedefi mevcuttur. Ytd.
Diğerlerine ise daha sonra bakarız.
Selamlar.

https://altin.in/hakan_oz

1BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim hocam. Hayırlı kazançlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

teşekürler.. mesaj alındı.

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

yani 1 günde olur 1 ayda olur bu zaman diliminin vadesi bu onu anlatmak istedim.

0BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

SAOL tesekur ler

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Fx işleminden bahsediyorsan 5-15-30 dk gibi zaman dilimlerinde değerlendirilir trade amaçlı o başka şu an biz o platformda değiliz:) değerli @özcan_bilgin

0BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

tamam. hakanım biz çıkalım 1 aya o gitsin.

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Hocam öyle direkt çıkışı beklemediğimi belirtmek isterim örneğin günlük grafik denilince bir gün anlamımı çıkarıyorsunuz:) her zaman diliminin vadesi mevcut örneğin bu durum için 1 ay vadesi olduğunu düşünürüm.
Selamlar.

1BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

İyi akşamlar. Geçtiğimiz hafta 26,80x iken grafik paylaşmıştım 28,80x hedefli bu beklentim devam ediyor. Birde geçtiğimiz aylarda orta uzun vadede paylaştığım grafikte 43x $ hedefli beklentim dahilindedir. Ytd.
Selamlar.

Edirneli22_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

maşallah bolluk 160 usd gitti üstüne 130 sennkoydun oldu. 1960... nerde öyle direk çıkış..

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Değerli @Kriyt bu bölgeden beklemiyorum grafiğinde belirtmiş olduğun 1960x bölgelerinde olacağı kanaatindeyim. Sonrasında 1780-1800 bölgesini takip edeceğim tutunabilirse yeni zirveleri konuşuruz. Tabi şunu da atlamamak gerek ilk yukarı 1960x bölgesini yukarı yönlü aşar ise yine strateji değişir.
Selamlar.

Kriyt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edirneli22_ ()

Hakan hocam iyi akşamlar Gümüştede ufak bir değerlendirmeniz olurmu acaba.

2BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Değerli @Konyalimm kardeşim kısa yönlü durum için 1831x altında 1822x - 1818x düşüş potansiyeli mevcut. Ancak 1831x üzerinde 1847x, geçilmesi ile de 1855x potansiyel hedefi mevcuttur. Ytd.
Diğerlerine ise daha sonra bakarız.
Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Sayın hocam @Hakan_oz öncelikle teşekkür ederim, peki bu düzeltme ve 100-150 dolar hareketi buralardan mı bekliyorsunuz yoksa 1960 da 100-150 dolar düzeltme yapıp daha da yukarı mı bekliyorsunuz. O kısmı tam anlayamadım hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Hakan kardeşim onsta ve dolarda analiz alabilirmiyiz sana zahmet olmazsa hayiirli gecelr

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum