Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 18:15:44
EUR 34.7748 18:15:44
USD 32.4684 18:15:44
ALTIN ONS $2337.9850 18:15:44

Grafiği gönderen: USTAMM

⭐⭐USTAMM ()
Bitcoin
Burayi gecerse hiçbir sey olmasa bile birseyler olabilir. :)
Ytd

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Ben acemiyim hocam en guzeli garanti nakitte kalmak olacak benim icin. Insaallah kisa zamanda yukselise gecer.

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Ayi sezonu davullu zurnalı gelmez. Geldiğinde epey sonra emin olunur ayıların geldiginden.

Blluzncln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Iste hocam ayi sezonu ise tedirginim bende o yuzden en guzeli sanirim benim icin satıp beklemek yukselise gecince almak olacak. Zaten zarar buyuk hepten elimdeki de gitmemis olur. Sagolun yardiminiz icin

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

estagfirullah

mcimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mcimen ()

Cahillik işte hocam idare et:) artık yükselsin biraz ya

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Öncekileri bilmezler üstad, hep yükselecek diye bekleniyor aldıkça alıyolar maşallah..53k geçip 2 kapanış yapmadan 1 kuruşluk almam ..

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Binance tr kullanmıyorum. Onu bilmiyorum

İstanbullubirisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Hayır yükselişe devam edecekse cok beklemez devam eder. 1 yil bekleyip devam etmez.
Ayi sezonu gelirse cok beklebilir. Bir önceki ayi sezonu 3 yildan fazla sürdü.

0BeğenmedimŞikayet

İstanbullubirisi ()

Btcturkde 400 lerden 310 lara düştü en iyisi zaten tersteyim uzun sürebilir yükselmesi binance globale direk coin gönderme varmı yoksa binance tr yemi yatırmam gerek ilk önce ustam

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Nasıl yani?

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Ustam bunun aracı kurumu paribu degıl mı

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Hocam dusus problem degilde yukselise donusu 1 yil gibi zaman alirsa o zaman cok sıkıntı olur benim icin. Cok sey yaziyorlar ayi gelsi daha toparlanmaz 20 bin alti gelir gibi bu yuzden panik yapiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Paribu ve Btcturk yerlinin bana göre nispeten güvenilir olanlari. Ama ben binance global kullanırım. Yerlide tutmam. Benim tercihim.

İstanbullubirisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Adem Havva demek Adam Eve formasyonu. :)
51301 i test edip kırsaydı o formasyona benzer bir hedef verecektik. Ama 17000 lerden gelen saglam direnci 3 saat uğraştı kiramadi. 51301 e ulasamadi bile.
Ytd

mcimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İstanbullubirisi ()

Ustamm coinmarketcapde paribu degeri 900 den 590 lara düştü bu önümüzdeki sürecde etkilermi paribuyu

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Sermayenin yüzde kaçı bilmiyorum ama pek çok kişide daha fazla zarar var. Önce panik yapmamak gerekir.

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

47500 den 51300 e de çıkmıştı. Sürekli düşmüyor.

berkcan_258 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Piston aşağı paylaşımından sonra 1000 dolardan fazla düştü. Son dakika olan bir düşüş degil.

alper813652 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Tamam cok sagolun bakmiyayim ekrana yoksa panik yapip satarim

Borabaybora34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Hangi grafikte gördün bi iki 45.000 üzeri çıkacağını?

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Anladım güzel coinler az sabır

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Btc de eos binacede neo alislar yüksek

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Hangi coin var sende

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Insaallah insaallah cok tesekkur ederim cevabınız için

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Hayır ya rahat ol rahat ne 20 bini kardeşim rahat ol atanlar çok olur bu piyasada rahat ol misal 45k yada 38 k ya düştü panik yapma bı iki güne kalmaz geri 45 üstünde olur zaten

0BeğenmedimŞikayet

alper813652 ()

Üstad diğer sitelerde neden düşüş görünmüyor olabilir BtcTurk v.b

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Sagolun 2 aylik zamanim var ama bazıları 44binden aşağı duser 20 hin bekleniyor diyor oyle olursa zor toparlar. Vallahi cikmazin icine girdik.

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Kardeş zaman sorunun var mı yoksa kısa sürede zararın çıkar diye düşünüyorum olası düşüşlerde panik yapma param sifirlanacak sakın deme öyle bişey olmaz sadece alttan toplicaklar mali alttan panik yapma

0BeğenmedimŞikayet

berkcan_258 ()

Tebrik ederim zaten ne saatlik ne dört saatlik farketmiyor. Btc her kapanışta düşüyor istisnasız.

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

20bin zarar var hocam. Kafam yerinde defil bi yardimci olsajiz mantikli ne yapilmasi gerekir diye. Ytd degil sorumluluk bende zaten.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum